GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 10-11-2017, 00:45   #1
Day One Ish
FightOwensFight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2015
Nerden: İzmir
Mesajlar: 23.066
Konular: 3948
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 22338
Rep Derecesi: FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart Duyuru: Yönetimden Alınan Kararlar - Kasım 2017

Merhaba arkadaşlar, öneri - şikayet konusundaki görüşlerinizi değerlendirdik, uzunca tartıştık ve şu kararları aldık;
 • Ask fm linklerinin profillerden, imzalardan kaldırılması kabul edildi. Bununla ilgili ayrı bir duyuru da geçildi zaten. Yine de hatırlatmış olalım, lütfen ask fm linklerini imzalarınızdan veya profillerimizden kaldıralım arkadaşlar.
 • Sosyal grupların etkinleştirilmesi önerisi grupların alakasız ve yanlış biçimde kullanılmasından ötürü reddedildi.
 • Profil seçeneklerine "Sadece Ben" ve "Kim Duvarını Ziyaret Edemez Listesi" talebi teknik olarak mümkün olmadığından reddedildi.
 • Puroresu bölümünün alt başlığındaki açıklama bölümü ''Japon Profesyonel Güreşi Hakkındaki Tartışmalar Bu Alanda'' olarak değiştirilmesi talebi kabul edildi. Böylelikle güreşe yeni başlayanlar ve Puroresu kavramını bilmeyen arkadaşlar için daha kolay olabilir.
 • Avatar - imza değerlendirme konusuna günde 3 mesaj atma önerisi konu takibi standartının mümkünatı olmadığı için reddedildi.
 • "Hafifte olsa küfür olmalı" önerisi reddedildi. Küfür etmek insana bir şey kazandırmadığı gibi, forum ortamını baltalar ve seviyeyi düşürür.
 • "Eski kadın güreşçilerin fotoğrafı paylaşılmamalı" önerisi reddedildi. Her ne kadar güreş ile ilgili bağlarını koparmış olsalar da bir zamanlar bu sektörün içinde bulundukları için fanlarının olmasından ötürü bir sakınca görülmedi. Günlük fotoğraf konusu paylaşım sınırı bire (1'e) düşürüldü.
 • Alt forumları engelleme talebi gerekli görülmediğinden reddedildi. Özel olarak görüntülenmesini istemediğiniz bir bölüm varsa forum yöneticilerine ulaşabilirsiniz.
 • "Ana forumlardaki GFW Impact ibaresindeki GFW yazısı kaldırılsın" talebi kabul edildi.
 • "Bu ay en formda üyeler kısmı kaldırılsın" önerisi reddedildi.
 • "PPV'lerde Chatbox uygulaması getirilsin" önerisi hem Chatbox forumu yavaşlattığı için hem de PPV'lerde zaten sohbet konusu açıldığı için reddedildi.
 • "Siyaset yasaklanmalı" önerisi reddedildi.
 • "Spor bülteninden banlanan üyelerin sadece taraftarı olduğu takımın tartışma konusuna girmesi" önerisi reddedildi. Böyle bir şeyi yaparsak spordan banlanmanın anlamı kalmıyor. Ayrıca spor banlarında kesinlikle af yok.
 • "Etkinlik haftalarına sosyal sorumluluk projeleri dahil edilsin" önerisi kabul edildi.
 • "Yeni emojiler eklensin" talebi kabul edildi.
 • "Emeklilerin posta kutusu kapasitesinin 100'e çıkarılması" talebi kabul edildi.
 • Konularda "leş, vasat, mutant, çöp" vb. gibi güreşçiyi aşağılayan ve fikir belirtmeyen; tamamen facebook güreş gruplarının bir akımı olan, oradaki seviyeyi tam olarak yansıtan kelimelerin neden öyle düşünüldüğü hakkında ayrıntılı açıklaması yazılmamışsa, yalnızca bu şekilde yorum yapılması yasaklandı. Bu tarz yorumlarda işlem uygulanacak. GüreşTürkiye tüm sosyal medya hesaplarında diğerlerinden ayrışan, vizyonist tutumlar sergilerken, ana kaynağı; internet sitesi/forumunun böyle olmaması gerekmektedir. Facebook ya da diğer sosyal mecralarda her gönderiye "leş", "cahil", "mutant", "vasat" vb şeyleri yazmak olağan bir durum olabilir fakat GüreşTürkiye kültüründe bu tür bir unsur bulunmamaktadır. Facebook ya da Instagram alışkanlıkları, foruma taşınmamalıdır. Bu bir kısıtlamadan öte, seviye arttırma kararıdır. Kalite düzeyini yüksek tutmak gerekir. GüreşTürkiye; nitelikli insanların, nitelik kavramına henüz ulaşmamış/tanışmamış bireylerden ayrıldığı yerdir.
imza

Konu FightOwensFight tarafından (10-11-2017 Saat 01:47 ) değiştirilmiştir.
FightOwensFight isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2017, 12:48   #2
NXT Specialist
Critorâx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2017
Nerden: Kocaeli
Mesajlar: 3.105
Konular: 392
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 12458
Rep Derecesi: Critorâx WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Critorâx WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Critorâx WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Critorâx WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Critorâx WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Critorâx WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Critorâx WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Critorâx WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Critorâx WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Critorâx WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Critorâx WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart

Yönetim olarak forumumuz için en doğru kararları almaya çalıştık. Forumumuza hayırlı olsun.
imza


'Anneleri hep kadınlardan seçiyorlar ne ilginç.. Size annemi hiç anlatmadım mesela. Pek konuşmazdı, ama saçları ıhlamur kokardı. Pek kitap okumazdı, ama harika çamaşır asardı. Annem gidince kalbime iyi bakamadım erken kurudu albayım. Kalbimde bir sızı, bilincimde bir çatlak, zihnimde bir uyuşma.. Aşık olduğum ilk kadın coğrafya öğretmenim. Karadeniz'de dağlar denize paralel uzanıyor ama biz onunla yan yana uzanamıyoruz. Televizyon hâlâ tek kanal. Soğuk savaş, nükleer tehditler, insanlar ölüyor. İnsanlar ölüyor, ben büyüyorum. Büyüdükçe kafam da büyüyor, ellerim büyüyor. Büyüdükçe hayallerim küçülüyor. Görüyorum, insanlık kan kaybediyor. Ben insanlığa kan vermek istiyorum, kan gruplarımız uyumsuz çıkıyor. Yıkılıyorum.. Her şey siliniyor, her şey. Tam bitti diyorum, ufuktan Ayşegül doğuyor. Ayşegül.. Dünyanın en güzel şiiri. Saçları, burnu, gözleri hepsi tam kafiye..
Keşke az sonra ölmeyecek olsaydım ya. Gerçi içten içe hayatım boyunca ben hep ölmeyi istedim. Bazen durur düşünür, yaşıyor olmanın ne kadar saçma olduğunu fark ederdim. Size olmuyor mu ya, yaşamak ağır gelmiyor mu? Hayat böyle sırtınıza bir kambur gibi binmiyor mu? Bana oluyor. Düşün ki 6 milyar insan var dünyada, peki bana ne gerek var? Gerek yok. Bana gerek yok. Tamam o zaman, tamam. Bırakın beni öleyim. Nasıl olsa unutuluruz be.. Ne mühendisler, ne doktorlar unutulmuş. Bir Ayşegül üzülür, bir de Sinan ama o da ertesi gün unutur. Çocuk ne de olsa.. Ayşegül ağlar. Çok ağlar. Sonra daha çok ağlar. Ama sonra unutur. Hepimiz unutulmak için yaratılmadık mı? Siz.. siz yine de beni hemen unutmayın be. Arada bir resmime falan bakın, söylediğim havalı sözleri bir kenara not edin. Ben unutulacak adam mıyım be. Son sözü ne oldu diye sorarlarsa, şu şiiri okuyun;

Ölüyorum tanrım..
Bu da oldu işte

Her ölüm erken ölümdür..
Biliyorum tanrım

Ama ayrıca aldığın şu hayat..
Fena değildir

Üstü kalsın..
Poyraz Karayel, 62. Bölüm.Eski Nick: fetiborn41
RPG: Brock Lesnar
Critorâx isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2017, 12:57   #3
AJ Styles Be Kardeşim
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2015
Nerden: Beytepe
Mesajlar: 6.731
Konular: 466
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 6981
Rep Derecesi: The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Kararları alırken GüreşTürkiye'nin yazılı ya da yazısız kurallarına dikkat etmeye çalıştık arkadaşlar. İyi forumlar diliyorum hepinize.
imza
They're Back!Bu Çağrı Anthem'e:


Sorularınızı ya da görüşlerinizi özel mesaj ya da Skype'taki hkmtzybk hesabıma ulaşarak iletebilirsiniz.

#hürriyetveitilaf
Eski Nick: sunover
The Rising Generation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2017, 13:31   #4
Lonely Man
The Vigilante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2015
Nerden: Bakü Azerbaycan
Mesajlar: 20.297
Konular: 1770
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 3895
Rep Derecesi: The Vigilante IC kemerini kazandın.The Vigilante IC kemerini kazandın.The Vigilante IC kemerini kazandın.The Vigilante IC kemerini kazandın.The Vigilante IC kemerini kazandın.The Vigilante IC kemerini kazandın.The Vigilante IC kemerini kazandın.The Vigilante IC kemerini kazandın.The Vigilante IC kemerini kazandın.The Vigilante IC kemerini kazandın.The Vigilante IC kemerini kazandın.
Standart

Hayırlı uğurlu olsun yeni kararlar.
imza
#UsoPenitentiaryForum Başarıları

Haftanın Parlayan Üyesi
SıraHafta
106.08.2017

Onur Kürsüsü En Çok Mesaj Yazan "Karagöz" Üyeleri Listesi
AyYılSıra
Ağustos20157
Eylül201510
Ekim20157
Ocak201610
Mayıs20167
Haziran20163
Temmuz20172

Onur Kürsüsü En Çok Konu Açan "Hacivat" Üyeleri Listesi
AyYılSıra
Mayıs20169
Haziran20163
Temmuz20163
Ağustos20165
Haziran201710
Temmuz20171
Ağustos20172
Eylül20178

Haftanın İspiyoncuları Listesi
AyYılSıra
Temmuz20168
Temmuz20179
Ağustos201710

Diğer Başarılar
20. Etkinlik Haftası: Royal Rumble 2016 El Yazısı Yarışması 3.sü
7. Yıl Şenlikleri El Yazısı Yarışması 3.sü
27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series 2017 Be A Booker Yarışması 1.si


RPG: Alberto Del Rio
Theme Song: Realeza
Finisher: Superkick
Başarılar: -
The Vigilante isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2017, 13:39   #5
Luslec
Solitary OutLaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2013
Nerden: Ankara adı kara...
Mesajlar: 3.950
Konular: 196
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 2474
Rep Derecesi: Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.
Standart

"Konularda "leş, vasat, mutant" vb. gibi güreşçiyi aşağılayan ve fikir belirtmeyen; tamamen facebook güreş gruplarının bir akımı olan, oradaki seviyeyi tam olarak yansıtan kelimelerin neden öyle düşünüldüğü hakkında ayrıntılı açıklaması yazılmamışsa yapılması yasaklandı. Bu tarz yorumlarda işlem uygulanacak. GüreşTürkiye tüm sosyal medya hesaplarında diğerlerinden ayrışan, vizyonist tutumlar sergilerken, ana kaynağı; internet sitesi/forumu böyle olmaması gerekmektedir. Facebook ya da diğer sosyal mecralarda her gönderiye "leş", "cahil", "mutant", "vasat" yazmak olağan bir durum olabilir fakat GüreşTürkiye kültüründe bu tür bir unsur yoktur. Facebook ya da İnstagram alışkanlıkları foruma taşınmamalıdır. Bu bir kısıtlamadan öte, seviye arttırma kararıdır, kalite düzeyini yüksek tutmak gerekir. GüreşTürkiye; nitelikli insanların, nitelik kavramına henüz ulaşmamış bireylerden ayrıldığı yerdir."

Güzel.
imza
Ağıt

Takvim kıymetli bir bileşenini yitirir,
Kalan aylar matem tutmak için bir araya gelir,
Yas tutanlar bir nağme tutturur,
Bu sırada 11 ay usul usul yükselir,

Olay yerinde kanlı gözlere yalan söyleyen bir kasımpatı solar ve düşer,
Lakin her şeye rağmen üstün kalır,
Uzuvlarının yarısını yitirse de...
Solitary OutLaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2017, 14:02   #6
Emekli
Bad Influence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nerden: Bursa
Mesajlar: 6.559
Konular: 742
Favori Güreşçisi: Peyton Royce
Rep Puanı: 6079
Rep Derecesi: Bad Influence Royal Rumble maçını kazandın.Bad Influence Royal Rumble maçını kazandın.Bad Influence Royal Rumble maçını kazandın.Bad Influence Royal Rumble maçını kazandın.Bad Influence Royal Rumble maçını kazandın.Bad Influence Royal Rumble maçını kazandın.Bad Influence Royal Rumble maçını kazandın.Bad Influence Royal Rumble maçını kazandın.Bad Influence Royal Rumble maçını kazandın.Bad Influence Royal Rumble maçını kazandın.Bad Influence Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Beyler çöp diyenleri şikayetleyeceğim için muhtemelen şikayet şampiyonu olacağım.
imza


YUMRUKLA MAÇ KAZANAN SUPER SAIYAN BLISS, PEŞİMİZİ BIRAK

SHIELD ÖV

CEZA KESİCİ TİM
TOKATLAMA İŞLEMİ TAMAMLANDIHiç Bir Şekilde İzlemediğim Şeyler
Jinder Mahal
Sunil Singh
Samir Singh
Brock Lesnar
Baron Corbin
Enzo Amore
Natalya
Naomi
Alexa Bliss
Shane McMahon


Fanı Olduğum Erkek Güreşçiler
The Shield(Ambrose&Rollins&Reigns)
Aleister Black
AJ Styles
New Japan Pro Wrestling
Velveteen Dream
The Revival


Fanı Olduğum Kadın Güreşçiler
Peyton Royce
Becky Lynch
Sasha Banks
Charlotte Flair
Rosemary
Bad Influence isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2017, 14:11   #7
Unsettling Differences
Freakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2017
Nerden: Los Angeles, California
Mesajlar: 1.990
Konular: 59
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 5018
Rep Derecesi: Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

En son maddeyi ben yazmıştım, kabul edilmiş, teşekkürler.
Freakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2017, 14:13   #8
Empress Of Tomorrow
Look A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nerden: İstanbul
Mesajlar: 6.083
Konular: 500
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 8162
Rep Derecesi: Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Hayırlı ve uğurlu olsun formumuza.
imza

#A S U K A L A N D I N I ZShe's not a QUEEN or PRINCESS...She's Empress Of Tomorrow!https://i.hizliresim.com/8NZ3ok.png

Member of...DÜNYADA CENNETİ YAŞAYANLAR DERNEĞİ

Başarılar


27. Etkinlik Haftası Parlayan Üyesi-19.11.2017
27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Poster Yarışması 1.'cisi
27. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması 1.'cisi
27.Etkinlik Haftası: Survivor Series '17- Logo Tasarım 1.'cisi
12.11.2017 Haftanın Parlayan Üyesi
2017 Ekim- Onur Kürsüsü 5.cis
2015 Summer Slam El Yazı etkinliği 1.'si
WrestleMania 30 Etkinlik Haftası Parlayan Üyesi 06.04.2014
WrestleMania 30 El Yazı Yarışması 1.'si
WrestleMania 30 Poster Yarışması 3.sü
12.Royal Rumble El Yazı Etkinliği 3.'sü
Look A Wizard isimli Üye şuanda online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2017, 14:18   #9
Banned
Dark Knight The 3rd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: Orta Doğu
Mesajlar: 3.985
Konular: 22
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 8776
Rep Derecesi: Dark Knight The 3rd Royal Rumble maçını kazandın.Dark Knight The 3rd Royal Rumble maçını kazandın.Dark Knight The 3rd Royal Rumble maçını kazandın.Dark Knight The 3rd Royal Rumble maçını kazandın.Dark Knight The 3rd Royal Rumble maçını kazandın.Dark Knight The 3rd Royal Rumble maçını kazandın.Dark Knight The 3rd Royal Rumble maçını kazandın.Dark Knight The 3rd Royal Rumble maçını kazandın.Dark Knight The 3rd Royal Rumble maçını kazandın.Dark Knight The 3rd Royal Rumble maçını kazandın.Dark Knight The 3rd Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Alıntı Bad Influence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Beyler çöp diyenleri şikayetleyeceğim için muhtemelen şikayet şampiyonu olacağım.
Evet ben de Mahal'e leş dediğin zamanlar şikayet edeceğim.
Dark Knight The 3rd isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2017, 14:53   #10
Cem Uzan'a hapis şoku
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2011
Mesajlar: 9.180
Konular: 605
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 9185
Rep Derecesi: Punk City Royal Rumble maçını kazandın.Punk City Royal Rumble maçını kazandın.Punk City Royal Rumble maçını kazandın.Punk City Royal Rumble maçını kazandın.Punk City Royal Rumble maçını kazandın.Punk City Royal Rumble maçını kazandın.Punk City Royal Rumble maçını kazandın.Punk City Royal Rumble maçını kazandın.Punk City Royal Rumble maçını kazandın.Punk City Royal Rumble maçını kazandın.Punk City Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Kimsenin isteğini es geçmeden, saatlerce kafa patlattık ve tartıştık. Hepimizin iyiliği için güzel kararlar aldığımızı düşünüyorum.
imza


''Ben artık tekim, sırtımsa hançer izleriyle dolu.''Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

Sitedeki içerik, site sahibinin izni olmadan veya kaynak link gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz. Herkesin üye olup, özgürce mesaj yazabildiği sitemizde, 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlar ve konulardan kendileri sorumludur. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.