PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BaB | Bound for Glory

Sayfa : [1] 2

Heartless
06-06-2017, 18:38
http://bullhorndistro.com/images/cache/behold.500.jpg

Herkese merhabalar. Be a Booker konuma hoş geldiniz. Sanıyorum ki hepiniz buraya kazanmak için geldiniz. O zaman Bound for Glory başlasın.

Bookingime katılmak isteyenler;

İsim:
Finisher:
Signature Moves:
Gimmick:
Durum:
Theme Song:

şeklinde aşağıya yazarak katılabilirler.

İlk şov yarın olacak ve maçları da gün içinde buradan duyuracağım.

Kadro:
Yönetim:
Steve Daniels
Joker Abyss

Güreşçiler:
Pete Andrews
David
Matt Johnson
Breshman Rest
Kerem Kılınç
John "The Headshooter" Jackson
Frankie Daniels
Joe Haskins
Violenta
Chris Danger
Nico Stein

Şampiyonluklar:
Glory Dünya Şampiyonu: Breshman Rest (17 days)
Glory Amerika Şampiyonu: -
BfG Era Şampiyonu: -
İleride yeni şampiyonluklar çıkacaktır.

PPv:

GÜNCELLENECEKTİR.

İyi eğlenceler.

Windham Lawrence Rotunda
06-06-2017, 18:43
İsim: Pete Andrews
Finisher: Swivel Gun Stun, The Last Chancery
Signature Moves: Superkick, Shining Wizard+Bulldog kombinasyonu, Diving Elbow Drop, Sunset Flip Powerbomb
Gimmick: Tam bir gıcık heel olsun.
Durum: Heel
Theme Song:

https://www.youtube.com/watch?v=oeCihv9A3ac

Heartless
06-06-2017, 18:44
İsim: Pete Andrews
Finisher: Swivel Gun Stun, The Last Chancery
Signature Moves: Superkick, Shining Wizard+Bulldog kombinasyonu, Diving Elbow Drop, Sunset Flip Powerbomb
Gimmick: Tam bir gıcık heel olsun.
Durum: Durumdan kasıt ne anlamadım o yüzden cevap vermeyeceğim.

Heel ya da Face. Bir de Theme Song eklersen sevinirim.

Windham Lawrence Rotunda
06-06-2017, 18:45
Heel ya da Face. Bir de Theme Song eklersen sevinirim.

Theme song'u kopyalamamışım yazarken. :DD Onu da hallettim durumu da yazdım.

The Vigilante
06-06-2017, 18:53
İsim: David
Finisher: Spear
Signature Moves: Powerbomb
Gimmick: iyilerin dostu, kötülerin düşmanı
Durum: face
Theme Song: https://www.youtube.com/watch?v=EHkozMIXZ8w

619Rey619
06-06-2017, 19:06
İsim: Matt Johnson
Finisher: Superkick
Signature Moves: Spear,Leg Drop,Frog Splash,Stunner
Gimmick: Cesur birisi
Durum: Face
Theme Song:
https://www.youtube.com/watch?v=uGcsIdGOuZY

Heartless
06-06-2017, 19:19
Konu öksüz kaldı.

King Balor
06-06-2017, 19:45
İsim: Breshman Rest
Finisher: Spear
Signature Moves: Powerbomb, Fallaway Slam, Samoan Drop, Sharpshooter, Roundhouse Kick
Gimmick: Güreş gezegenindeki kara delik olarak tanınır. Ortamdaki her şeyi yok eder.
Theme Song: https://www.youtube.com/watch?v=t3fqYyEH4bc

King Balor
06-06-2017, 20:34
Konu öksüz kaldı.

Sakın yazmayı bırakayım deme. Attığın konuya birçok kişi tarafından bakıldığına eminim. Atacağın şov eğer güzel olacak ise kesinlikle katılmak isteyeceklerdir. Ayrıca şirketin için yapacağın fotoğraf tasarımları kaliteli olacaksa ve kaliteli içerik hazırlayacaksan konun herkes tarafından ilgiyle takip edilecektir. Birkaç ''Be a Booker'' konusuna bakarak hazırlayacağın düzeni esinlenebilirsin. ;);)

kerem190744
06-06-2017, 20:41
İsim:Kerem Kılınç
Finisher:Rock Bottom
Signature Moves:People's Elbow
Gimmick:The Undertaker tarzı.
Durum:Twenner
Theme Song:Electrifign

Heartless
07-06-2017, 10:43
Şov bu akşam 20.00'da yayınlanacak.
İlk duyurulan maç David vs. Breshman Rest.

The Vigilante
07-06-2017, 11:45
İlk maçımı kara delik denilen adama karşı yapacakmışım. Her şeyi yok ettiği gibi ben de onu yok edeceğim.

ETR
07-06-2017, 11:52
İsim: John ''The Headshooter'' Jackson
Finisher: Package Piledriver , One-Winged Angel
Signature Moves: Bloody Sunday , Croyt's Wrath , Dragon Suplex , Tiger Suplex , Hook & Ladder , Poisoned Frankesteiner , Helluva Kick , 450 Splash , Shooting Star Press , 630 Senton , Phoenix Splash , Omega Driver , Joker Driver , Superkick , Sling Blade , German Suplex , Nothern Lights Suplex , Spinebuster , Triple Powerbomb Combo , C4 , Cockscrew Shooting Star Press , Jawbreaker.
Gimmick: Acımasız olan bir Darksider
Theme Song: https://www.youtube.com/watch?v=H59z3eixoeE

King Balor
07-06-2017, 11:55
İlk maçımı kara delik denilen adama karşı yapacakmışım. Her şeyi yok ettiği gibi ben de onu yok edeceğim.

Keşke sen de herkes gibi Breshman Rest'in Spear ustası olduğunu bilsen, o zaman böyle konuşmazdın ama merak etme canını fazla yakmayacağım.

The Vigilante
07-06-2017, 12:04
Keşke sen de herkes gibi Breshman Rest'in Spear ustası olduğunu bilsen, o zaman böyle konuşmazdın ama merak etme canını fazla yakmayacağım.

Kendine çok güveniyorsun Breshman. Maçtan sonra da böyle konuşa bilecek misin? Birde kim spear ustasıymış maçta göreceğiz.

King Balor
07-06-2017, 12:07
Kendine çok güveniyorsun Breshman. Maçtan sonra da böyle konuşa bilecek misin? Birde kim spear ustasıymış maçta göreceğiz.

Sana yenilmek ne demek öğreteceğim.

619Rey619
07-06-2017, 12:08
Şovu merakla bekliyorum.

The Vigilante
07-06-2017, 12:19
Sana yenilmek ne demek öğreteceğim.

Malasef ben sana öğretemeyeceğim. Çünki sen zaten yenilmek nedir biliyorsun. Ve bir kez daha yenilerek anlayacaksın.

King Balor
07-06-2017, 12:22
Malasef ben sana öğretemeyeceğim. Çünki sen zaten yenilmek nedir biliyorsun. Ve bir kez daha yenilerek anlayacaksın.

Dostum saçmalamayı kes ve gerçeklerle yüzleş. Kara delik seni yutacak.

Heartless
07-06-2017, 12:24
Duyurulan 2. maç Pete Andrews vs. Matt Johnson.

The Vigilante
07-06-2017, 12:25
Dostum saçmalamayı kes ve gerçeklerle yüzleş. Kara delik seni yutacak.

Sana kötü haberim var. Malasef kara delik bu gece kapanacak. Hemde kimseyi yutamadan.

King Balor
07-06-2017, 12:27
Sana kötü haberim var. Malasef kara delik bu gece kapanacak. Hemde kimseyi yutamadan.

Dostum vakit çalmaktan başka bir şey yapmıyorsun. Saçma sapan konuşup Breshman Rest'i sinirlendiriyorsun.

619Rey619
07-06-2017, 12:27
Akşama maçımı kazanırım umarım.

The Vigilante
07-06-2017, 12:31
Dostum vakit çalmaktan başka bir şey yapmıyorsun. Saçma sapan konuşup Breshman Rest'i sinirlendiriyorsun.

Dostum mu? Ben sadece iyilerin dostu olurum. Senin gibi kötülerin değil.

King Balor
07-06-2017, 12:33
Dostum mu? Ben sadece iyilerin dostu olurum. Senin gibi kötülerin değil.

''Ben sadece iyilerin dostu olurum.'' hala büyüyememişsin. İster iyi ol, ister kötü ama tek bir gerçek var. Karadelik iyi,kötü dinlemez hepsini yutar.

The Vigilante
07-06-2017, 12:38
''Ben sadece iyilerin dostu olurum.'' hala büyüyememişsin. İster iyi ol, ister kötü ama tek bir gerçek var. Karadelik iyi,kötü dinlemez hepsini yutar.

Unuttum ya. Kötülerin hiçbir zaman dostu olmaz. Dostun ne olduğunu bilmediğin için böyle saçma sapan konuşuyorsun.

King Balor
07-06-2017, 12:40
Unuttum ya. Kötülerin hiçbir zaman dostu olmaz. Dostun ne olduğunu bilmediğin için böyle saçma sapan konuşuyorsun.
Hep böyle insanların zamanını çalar mısın?

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

The Vigilante
07-06-2017, 12:43
Hep böyle insanların zamanını çalar mısın?

Önce meseleni büyütüyorsun. Sonra gelip zamanımı çalıyorsun diyorsun. Hadi git kara delik. Maçta görüşürüz.

Heartless
07-06-2017, 13:18
http://4.bp.blogspot.com/-tHZH2LwKXbo/UElnXzTDABI/AAAAAAAAFKE/8HHBZOeeWHY/s1600/Bound+For+Glory.png

Bound for Glory'i İzlemek İçin 3 Sebep

-İlk kemer hakkını kim elde edecek?
-Kara Delik, rakibini yutmayı başarabilecek mi?
-Gıcık Heel, Face kahramana karşı.

ETR
07-06-2017, 13:44
Beklemedeyim.

619Rey619
07-06-2017, 13:46
Beklemedeyim.
Yok hocam bizim maçın maddesi o,Matt Johnson vs Pete Andrews. :)

ETR
07-06-2017, 13:47
Yok hocam bizim maçın maddesi o,Matt Johnson vs Pete Andrews. :)
Yok hocam oda değil. WLR adlı kullanıcının karakteri ile ilgili o madde. Farkedince düzenledim yorumu. Adamın gimmickinde ''Tam bir gıcık heel'' yazıyor.

619Rey619
07-06-2017, 13:49
Yok hocam oda değil. WLR adlı kullanıcının karakteri ile ilgili o madde. Farkedince düzenledim yorumu. Adamın gimmickinde ''Tam bir gıcık heel'' yazıyor.
Benimkini de bir oku bence. :)

ETR
07-06-2017, 13:51
Benimkini de bir oku bence. :)
Çaktırma Andrews'in WLR olduğunu şu an farkettim.

619Rey619
07-06-2017, 13:52
Çaktırma Andrews'in WLR olduğunu şu an farkettim.
Tamam. :D

The Vigilante
07-06-2017, 14:22
İlk bölümü merakla bekliyorum. Umarım kazanırım.

Heartless
07-06-2017, 14:27
Şova duyurulan sürpriz maç:
The Headshooter vs. Kerem Kılınç.

Windham Lawrence Rotunda
07-06-2017, 14:35
http://4.bp.blogspot.com/-tHZH2LwKXbo/UElnXzTDABI/AAAAAAAAFKE/8HHBZOeeWHY/s1600/Bound+For+Glory.png

Bound for Glory'i İzlemek İçin 3 Sebep

-İlk kemer hakkını kim elde edecek?
-Kara Delik, rakibini yutmayı başarabilecek mi?
-Gıcık Heel, Face kahramana karşı.

Gıcık heel tokatlar. :)

619Rey619
07-06-2017, 14:41
Şovda görürüz. :)

Heartless
07-06-2017, 14:41

Hadi inşallah.

kerem190744
07-06-2017, 14:42
Vay demek ETR ile karşılacağım.Hey ETR dostum son günlerini iyi geçir çünkü Bound For Glory'de HUZUR İÇİNDE YATACAKSIN.

Aschentef
07-06-2017, 14:43
İsim: Frankie Daniels
Finisher: Package Piledriver, Anaconda Vise
Signature Moves: Rolling Lariat, Superkick, V-Trigger, Black Mass, Liger Bomb, Bitter End, Moonsault.
Gimmick: unique
Theme Song: https://www.youtube.com/watch?v=9XBNLOK3OUo

Heartless
07-06-2017, 14:53
Kemer maçları bundan sonraki şov başlayacak.

ETR
07-06-2017, 15:52
Kerem'e güle güle diyin arkadaşlar. Son saatlerini yaşıyor.

The Lone Man
07-06-2017, 16:00
İsim: Joe Haskins
Finisher: Bicycle Kick, Ace Crusher
Signature Moves: Superkick, Back Stabber, Final Cut, Phoenix Splash, Powerbomb
Gimmick: TNA'deki Aces&Eights gibi motorcu tarzı.
Durum: Tweener
Theme Song:
https://www.youtube.com/watch?v=IYwXUxgszF0

Heartless
07-06-2017, 16:56
Şov hazır eğer isterseniz 18:30, 19:00 gibi paylaşabilirim.

Windham Lawrence Rotunda
07-06-2017, 16:57

Bize ne bize ne şimdi isteriz!

King Balor
07-06-2017, 17:06

Hocam 19:00'da paylaş. Hem okurken iftara kadar da zaman geçmiş olur.

Heartless
07-06-2017, 17:14
Roster büyüyünce Tag Tea şampiyonluğu da eklenecektir.

619Rey619
07-06-2017, 17:19
18.30'da paylaş beklemeyelim.

Heartless
07-06-2017, 17:39
Bound for Glory 07.06.2017

Alevler patlıyor. Ardından şovumuz başlıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=D1jQKpse7Yw

Şirket sahibi Steve Daniels'ın giriş müziği duyuluyor. Bütün arena ayakta. Daniels'a büyük bir reaksiyon var. Müzik devam ederken şık giyimiyle şirket sahibi girişte görünüyor. Herkesin sevdiği bir insan, sevmemek elde değil. Daniels, ağır adımlarla ringe giriyor, elinde ki mikrofonu yavaşça ağzına götürürken seyirciden "Let's Go Daniels!" chantleri yükseliyor. Bundan rahatsız olan Steve, kalabalığı susturarak konuşmaya başlıyor.

Steve Daniels: Herkese merhabalar! Bound for Glory'e hoş geldiniz! Bu gece izleyeceğiniz bu şov, tamamen kazanmak, zafer üzerine kurulu. Hayat hedefinde kazanmak olmayan şu an bu arenayı terketsin lütfen. Ezik, özgüvensiz insanlara ihtiyacımız yok. BİZ BURAYA KAZANMAYA GELDİK! Sizin için yapabileceğimizin en iyisini yapmaya çalışarak harika maçlar içeren bir şov hazırlamaya çalıştık. Eminim ki güreşçilerimiz arka alanda çok heyecanlılardır ancak bu bizi ilgilendirmiyor, heyecan yenilgiye götürür. Yenilmek isteyen heyecanlanır. Sizi daha da bekletmek istemiyorum.
Şovumuz devam ediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=qi5nTb-NRFU

Şirketin Genel Müdürü Joker Abyss'in giriş müziği duyuluyor. Joker'a, Daniels'a olduğu kadar reaksiyon yok. Müzik devam ediyor ancak Joker hala görünmüyor. Kendisi de şarkısı kadar gizemli. Joker gelmeyecek dediğimiz sırada, dev gibi olan adam girişte gözüküyor ve elinde mikrofonla yürümeye başlıyor.

Joker Abyss: Baylar ve bayanlar! Joker Abyss'e merhaba diyin ve eğilin.

Joker'a bir boo fırtınası geliyor. Seyirci aşağılanmayı sevmiyor.

Joker Abyss: Beni istediğiniz kadar yuhalayabilirsiniz. Bu ne beni alçaltır ne de sizi yükseltir. Bu yüzden ses tellerinizi boşuna yormayın lütfen. Daniels zaten yeterince konuştu. Daha fazla uzatmadan şovumuzun ilk maçını duyuruyorum. David vs. Breshman Rest. İyi seyirler.

Joker ve Daniels arka arkaya içeri giriyorlar ve David vs. Breshman Rest videosu izliyoruz. Ardından maçımıza geçiyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=EHkozMIXZ8w

Ben canavarlarla arkadaşım diyerek David girişte görülüyor ve face kahramanımız apronda yürürken seyirciden büyük destek alıyor. Ringe geldiğinde eline mikrofon alarak konuşmaya başlıyor.

David: Destekleriniz için çok teşekkürler. Bu geceki rakibim Breshman denen adammış ve duyduğum kadarıyla kendini Kara Delik olarak tanıtıyor ancak o kara deliğin bu gecenin sonuna kadar açık kalacağını düşünmüyorum.

David'den güçlü sözler. Seyirciler de David'e inanılmaz destek çıkıyorlar.

David: Kara Delik, sakın beni yutmaya-

DERKEN BRESHMAN DAVID'İN SÖZÜNÜ KESİYOR! DAVID SİNİRLİ GÖZÜKÜYOR!

https://www.youtube.com/watch?v=t3fqYyEH4bc

Breshman, girişte tauntunu yaparak elinde mikrofonla apronda yürümeye başlıyor.
Seyirciden onu destekleyenler de var desteklemeyenler de. Ardından Breshman konuşmaya başlıyor.

Breshman Rest: Hazırlan, David. O Kara Delik seni yutmaya geliyor.

Breshman koşarak ringe giriyor ancak hakem saldırmaması için önüne geçiyor ve ortam sakinleşiyor. Maça geçiyoruz.

David vs. Breshman Rest - Singles Match
Maça Breshman önde başlıyor. David'i domine etmeye başlıyor. Yaptığı Clotheslinelar ciddi anlamda can yakıyor gibi görünüyor. Dayanamayan David en son köşeye çekilerek kaçmayı başlıyor ancak Breshman onu köşede de yakalıyor ve bunu corner clothesline ile süslüyor. David'i ortaya götüyüor ve Roundhouse Kick! David yerde ve Breshman hemen üstüne atlıyor. Tuş denemesi, 1! ve David kurtuluyor. David'in toparlanması lazım böyle giderse bu maçı kaybedecek. Breshman David'i köşeye atıyor yine ve Running Knee ile göğsüne ciddi bir darbe atarak köşede yumruklamaya devam ediyor. David onu sert bir şekilde ittirerek yere düşürüyor. David çok güçlü. Köşede toparlanacak kadar vakti oluyor ve rakibinin üzerine yürüyerek onu kaldırıyor. Breshman'ı kaldırarak Powerbomb yapıyor.
Breshman, yerde kıvranmaya devam ediyor.

DERKEN BİR MÜZİK DUYULUYOR! PETE ANDREWS! BURADA NE İŞİ VAR! Maçın saatini karıştırmış olamaz herhalde. Girişten hızlı hızlı yürüyerek ringe giriyor. David, saldırıya karşı hazırlanmış bekliyor ve Breshman hala yerde. Pete, David'i bir clothesline ile yere atıyor ve ayağa kalkınca Superkick + The Last Chancery yaparak ringden ayrılıyor.
Arkasından Matt Johnson girişte görünüyor ve koşarak Pete Andrews'e arkadan saldırıyor.
O sırada Breshman, Pete'nin saldırdığı David'i tuş etmeye çalışıyor. 1! 2! 3! David tuş oluyor. Breshman neredeyse hiç bir şey yapmadan maçı kazanıyor. Matt, engellemeye çalışsa da bir şey yapamıyor. Matt ringde David'e yardım ederken, Breshman Pete'e anlamlı bir bakış atarak uzaklaşıyor. David ise Matt'in yardımıyla arka alana doğru yürüyor.

Maçın kazananı: Breshman Rest

Arka alandayız. David'i görüyor kameralarımız, çok sinirli görünüyor. Yanına gittiğimizde ise konuşmaya başlıyor.

David: O Breshman denen adam ve nereden çıktığını bilmediğim Pete, bana bu akşam büyük bir tuzak kurdular. Eğer o ikisini bir yerde yakalarsam çok fena benzeteceğim.

David konuştuğu sırada Breshman geliyor ve etraftaki hakemler David'i zor tutuyorlar.

Breshman Rest: Kara Delik insanı böyle yutar David.

David: Oğlum seni çok fena parçalayacağım.

İkili konuşurken Joker Abyss geliyor ve ikiliyle konuşmaya başlıyor.

Joker Abyss: Birbirinizi şu an burda parçalayamazsınız ancak Pazar günki şovumuzda parçalayabilirsiniz. Pazar gününe Matt Johnson & David vs. Breshman Rest vs.
Pete Andrews maçını duyuruyorum.

Bu sözlerle kameralar kapanıyor ve bir sonraki maçımıza geçiyoruz.

Pete Andrews'in müziği duyuluyor ve Andrews az önceki aksiyondan olsa gerek yüzünde histerik bir gülümseme var. Seyirci onu sevmiş olsa gerek inanılmaz bir reaksiyon var.
Hiç bir şey söylemeden ringe giriyor ve rakibini beklemeye başlıyor.

Ardından face taraftan Matt Johnson ringe geliyor. Sinirli görünen Matt'te hiç bir şey söylemiyor ve hazırlıklardan sonra maçımız başlıyor.

Matt Johnson vs. Pete Andrews

Maç hareketli başlıyor. Matt üstünlüğü almak için her şeyi yapıyor ve üstünlüğü alıyor da Pete biraz yorulmuş olacak ki rakibine pek karşılık veremiyor derken rakibine Shining Wizard + Bulldog kombinasyonu ile cevap veriyor. Yine de Matt hala ayakta ve cidden dayanıklı. Matt, Frog Splash yaparak rakibini yerde bırakıyor. Rakibi toparlanınca bir de Spear ile rakibini hareket edemez halde bırakıyor ve 1! 2! 3! Çok temiz bir maç! Matt sanki az önceki olayın hırsını ve intikamını alıyor. Yüzünde bir gülümseme var. Pete'nin girerken takındığı ifadenin aynısı.

Maçın kazananı: Matt Johnson

Sıradaki maçımıza vakit kaybetmeden geçiyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=1C-mdFXKyBU&t=5s

Kerem Kılınc, giriş müziği ile birlikte girişte gözüküyor ve apronda havalı havalı yürürken hem boo alıyor hemde cheer. Ringe girdiği sırada rakibinin müziği duyuluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=H59z3eixoeE

THE HEADSHOOTER! Acımasız adamımız etkili bakışlarla apronda yürüyor. Seyirciden cheer alsa da pek umursamıyor gibi görünüyor ve ringe girişini yapıyor.

Maçımıza geçiyoruz.

The Headshooter vs. Kerem Kılınç

Headshooter maçı önde başlıyor ve onunda cüssesinden dolayı clotheslineları acıtacak kadar sert. Kerem yerde acı çekiyor. Hiç vakit kaybetmeden Kerem'e Triple Powerbomb yapıyor. Kerem yerde, Headshooter ise ayakta. Kerem toparlanıp People's Elbow deniyor ancak başarısız. Bir tane daha People's Elbow ve bu seferki başarılı. Headshooter yere düşüyor. Kerem tuşa gidiyor, 1! derken Headshooter kurtuluyor. Ayağa kalkıp direk Omega Driver yapıyor. Kerem yine yerde, baya acı çekiyor. Headshooter maçı fazla uzatmak istemeyip Package Piledriver deniyor ancak Kerem bundan kurtuluyor. Bunun üzerine Kerem'den bir Rock Bottom denemesi o da başarısız. Birbirlerine karşılıklı olarak clothesline yapıyorlar ve ikili yerde uzun bir süre yatıyorlar. İlk toparlanan Headshooter oluyor ve rakibinin toparlanmasını beklemeden Helluva Kick + Package Piledriver kombosunu yapıyor. Kerem'in işi bitti. Hakem sayıyor. 1! 2! 3! Kerem tuş oluyor. Headshooter maçı kazanıyor.

Maçın kazananı: Headshooter

Headshooter, kazanacağımı biliyordum şeklinde gülümselerek arka alana doğru yürüyor.

Şovumuz kapanıyor derken Joker Abyss yine görünüyor. Sanıyoruz ki maç duyurmaya geldi.

Joker Abyss: Biliyorsunuz ki artık bu şovdan sonra kemer maçları başlıyor.
Bu şovun kazananlarına bir kemer hakkı vermek istiyoruz. Matt Johnson ve Breshman Rest Pazar günü, Glory Dünya Şampiyonluğu için karşılaşacak. Ayrıca Kerem Kılınç ve Headshooter bir sonraki şovda tekrar karşılaşacak.

Bu sözlerle şovumuz kapanıyor. Beklemede kalın.

ETR
07-06-2017, 17:41
Eline sağlık hocam. Kerem'e haddini bildirmişiz.

King Balor
07-06-2017, 17:54
Breshman Rest: Kara Delik insanı böyle yutar David.

David bu sana gelsin.

Ayrıca şovu beğendim. Baya güzel olmuş. Hele de David için.

:D:D:D

Windham Lawrence Rotunda
07-06-2017, 17:59
Eline sağlık güzel şov olmuş. Her ne kadar kaybetsem de benim maçtan önceki maçta yargı dağıtmam güzel. Yalnız sanırım sen The Last Chancery'in submisson olmadığını bilmiyorsun, öyle hissettim bir an. :DD

Heartless
07-06-2017, 18:00
Eline sağlık güzel şov olmuş. Her ne kadar kaybetsem de benim maçtan önceki maçta yargı dağıtmam güzel. Yalnız sanırım sen The Last Chancery'in submisson olmadığını bilmiyorsun, öyle hissettim bir an. :DD

Aslında bilmiyorum. :DD

King Balor
07-06-2017, 18:04

People's Elbow'u da bilmiyorsun galiba :) . Hareketlerin adını ''Google Görsellerde'' taratarak nasıl yapıldığını öğrenip ona göre şov hazırlayabilirsin :) .

Windham Lawrence Rotunda
07-06-2017, 18:04

Austin Aries'ın submission'ı. Çok beğendiğim için submission olarak onu seçeyim dedim.

https://www.youtube.com/watch?v=H0KSVvM_3PI

Heartless
07-06-2017, 18:05
People's Elbow'u da bilmiyorsun galiba :) . Hareketlerin adını ''Google Görsellerde'' taratarak nasıl yapıldığını öğrenip ona göre şov hazırlayabilirsin :) .

Tavsiyen için teşekkürler.

King Balor
07-06-2017, 18:06
David ortalarda yok... Aaaa tabi ya. Karadelik onu yuttu çünkü. Bu yüzden ortada yok.

The Lone Man
07-06-2017, 18:07
Eline sağlık vallah. Her ne kadar şovda olmasak da haftaya yargı dağıtmaya geleceğiz.

Heartless
07-06-2017, 18:09
Eline sağlık vallah. Her ne kadar şovda olmasak da haftaya yargı dağıtmaya geleceğiz.

İnşallah, teşekkürler.

kerem190744
07-06-2017, 18:39
Eline sağlık hocam. Kerem'e haddini bildirmişiz.

Haftaya götüşeceğiz.

619Rey619
07-06-2017, 18:54
Süper şov olmuş maçımı da kazanmam güzel oldu. Ayrıca Frog Splash rakip yerdeyken köşeye çıkıp yapılan bir hareket. :)

ETR
07-06-2017, 19:23
Haftaya götüşeceğiz.
John ''The Headshooter'' Jackson ile uğraşılmayacağını öğrenemedin mi küçük adam?

The Vigilante
07-06-2017, 19:54
Breshman gibilerinden de bu beklenirdi zaten. Benimle teke tek savaşmaktan korkup Andrews ile plan kurdu. Ama siz gelecek şov göreceksiniz. Matt ile birlikte sizi pişman edecrğiz.

Heartless
07-06-2017, 19:54
Breshman gibilerinden de bu beklenirdi zaten. Benimle teke tek savaşmaktan korkup Andrews ile plan kurdu. Ama siz gelecek şov göreceksiniz. Matt ile birlikte sizi pişman edecrğiz.

Ovv, bu ağır oldu.

King Balor
07-06-2017, 19:55

Bla bla bla. Sen böbürlenmeye devam et.

Windham Lawrence Rotunda
07-06-2017, 20:00

Geç bunları, kolay değil o kadar o.

619Rey619
07-06-2017, 20:02
Aynen dostum,onlar kendi dünyalarında zırvalarken biz kazanmış olacağız.

Aschentef
07-06-2017, 20:07
Eline sağlık, güzel şov olmuş. Şimdi bakma fırsatım oldu ve nedense bir eksiklik sezdim evet, Frankie Daniels! Bir sonraki şovda arenayı inleteceğiz.

Heartless
07-06-2017, 20:08
Eline sağlık, güzel şov olmuş. Şimdi bakma fırsatım oldu ve nedense bir eksiklik sezdim evet, Frankie Daniels! Bir sonraki şovda arenayı inleteceğiz.

Seni koymakla koymamak arasında kaldım ama :D Haftaya herkes görünecek zaten.

The Vigilante
07-06-2017, 20:25
Bla bla bla. Sen böbürlenmeye devam et.

Sen sadece başkalarının yardımıyla maç kazanırsın. Şimdi kim yardım edecek sana?

Geç bunları, kolay değil o kadar o.

Sen ise bana saldırarak büyük hata yaptın. İkinizde pişman olacaksınız.

Ve bu işte bana dostum Matt yardım edecek.

Windham Lawrence Rotunda
07-06-2017, 20:27
Sen ise bana saldırarak büyük hata yaptın. İkinizde pişman olacaksınız.

Ben pişman olmaktan çok, etmeyi tercih ederim.

King Balor
07-06-2017, 20:30

Kara delik seni de yutunca bakalım öyle konuşabilecek misin ?

Sen sadece başkalarının yardımıyla maç kazanırsın. Şimdi kim yardım edecek sana?

Kara delik seni yuttu. Daha fazla konuşma istersen. Yoksa bu sefer sadece yutmam, başka bir boyuta gönderirim.

619Rey619
07-06-2017, 20:33
Kara delik seni de yutunca bakalım öyle konuşabilecek misin ?

Kara deliğin yanında ki kişiyi ben yutmuştum ve kara deliği de kapatırız.

Heartless
09-06-2017, 14:17
Pazar gününe duyurulan maçlar:
-Matt Johnson & David vs. Breshman Rest & Pete Andrews - Tag Team Match
-Matt Johnson vs. Breshman Rest - Glory Dünya Şampiyonluğu

Windham Lawrence Rotunda
09-06-2017, 14:19
Matt ile Breshman'a bak tek gece 2 maç helal olsun adamlara. :DD

619Rey619
09-06-2017, 14:26
Ekstradan antrenman yapmalıyız ikimizde. Bence şimdiden çalışmaya başlayalım. :DD

King Balor
09-06-2017, 17:15

Çok çalışıyoruz brocum. :DD :DD

Kara deliğin yanında ki kişiyi ben yutmuştum ve kara deliği de kapatırız.

Bakalım senden o kemeri yutunca böyle konuşabilecek misin ?

Heartless
09-06-2017, 17:19
Pazar günki şovda 2 tane debut yapan isim birbirleriyle karşılaşacaklar.
-Frankie Daniels vs. Joe Haskins

kerem190744
09-06-2017, 17:32
John ''The Headshooter'' Jackson ile uğraşılmayacağını öğrenemedin mi küçük adam?

Bir daha ki maç görüşeceğiz o zaman bakarız kim küçük adam.

619Rey619
09-06-2017, 18:38
Burada uzun uzun konuşup seni gömerdim ama işim var. :)

The Vigilante
09-06-2017, 19:49

Benimle maçında şans eseri hileyle kazandın. Şimdi kimden yardım alacaksın? Yine Pete'den yardım almayı düşünüyorsan onu ben hall edeceğim.

Heartless
11-06-2017, 12:39
Bu akşam yayınlamak istediğim şov Salı'ya ertelendi.

619Rey619
11-06-2017, 12:42
Hadi be,üzüldüm. :(

ETR
11-06-2017, 19:34
Koydu. :(

The Vigilante
11-06-2017, 19:36

Bende şovu bekliyordum ya. Neyse bekleriz artık.

The Lone Man
11-06-2017, 19:51

Bugüne bekliyordum ama Salı'ya kadar artık bekleriz.:)

Heartless
13-06-2017, 16:32
Bound for Glory 13.06.2017

https://www.youtube.com/watch?v=D1jQKpse7Yw

Giriş müziği ve şık giyimiyle birlikte şirketmizin kurucusu Steve Daniels girişte beliriyor. Seyirci yine ve yine ayakta. Oturan bir kişi bile yok. Seyirciden aldığı reaksiyon haliyle şirketin reytinglerini de bir hayli yükseltiyor. Yavaş yavaş ringe giriyor ve eline aldığı mikrofonu yavaşça ağzına götürerek konuşmaya başlıyor. O arada seyirciler geçen haftada olduğu gibi "Let's Go Daniels!" chantleri atıyor.

Steve Daniels: Baylar ve bayanlar. Bound for Glory'nin yepyeni bir şovuna hoş geldiniz.
Bu şovda bir ilk yaşanacak. Geçen hafta şovumuzun merkezinde olan 2 kişi Glory Dünya Şampiyonluğu için karşı karşıya gelecek. Bu kemeri kapan güreşçimiz ileride hayal bile edemeyeceği hediyelerin önünü açacak. Şans sizinle olsun diyerek klişe klişe konuşmayacağım. Şans korkaklar içindir, bizim korkaklar için yerimiz yok.

Sözlerini tamamlayarak beklemeye başlıyor. Büyük ihitmalle Genel Müdür Joker'ı bekliyordur derken Bound for Glory'nin Genel Müdürlüğü verilerek bir hediye bahşedilmiş Joker Abyss'in müziği duyuluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=qi5nTb-NRFU

Biz hiç kimseyiz diyerek geliyor Abyss. Aslında Steve Daniels'dan sonra ona pek ihtiyaç kalmıyor ancak maçları duyurması lazım. Her zaman olduğu gibi seyirciden Abyss'e boo geliyor. Abyss sinirli bir şekilde girişte duruyor. Ringe yürümeye tenezzül bile etmiyor. Daniels'a bakılacak olursa ikili arasında bir gerginlik yaşanmış olmalı. Mutlaka öğreniriz. Elindeki mikrofonu bir kaç kere sallayıp konuşmaya başlıyor.

Joker Abyss: Üzüleceksiniz biliyorum ama buraya uzun bir konuşma yapmaya gelmedim. Bugün sadece maçları duyurmaya geleceğim. Kusura bakmayın. Kendimi çok iyi hissetmiyorum. Vakit kaybetmeden ilk maça geçelim. İlk maç rövanşını almak isteyen Kerem Kılınç ile The Headshooter arasında. İyi seyirler.

Abyss'i ilk kez böyle görüyoruz. İkili arasında ciddi bir şey olmuş olmalı ancak seyirci buna pek üzülmüş görünmüyor derken. Bir müzik duyuluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=9XBNLOK3OUo

FRANKIE DANIELS! Yeni çocuk debut yapıyor ancak bu ring içi debut değil sanırım. Seyirci onu sevdi. Bakalım nasıl biri olduğunu öğrendikten sonra sevecekler mi bilemiyorum.
Frankie elinde mikrofonla ringe giriyor ve konuşmaya başlıyor.

Frankie Daniels: TÜM DÜNYANIN EN İYİSİ BURADA! SELAM VERİN SİZİ UCUBELER. Ben Frankie Daniels ve buraya bütün kemerleri toplamaya geldim. Arka alandaki o ucubelere-

https://www.youtube.com/watch?v=H59z3eixoeE

THE HEADSHOOTER! Bundan hoşlanmamış olmalı. Kimse kendisine ucube denilmesinden hoşlanmaz. Karanlık olan geliyor. Ringe hızlı bir şekilde yürüyor. Ringe girdiği sırada Frankie Superkick yapmaya çalışıyor ancak Headshooter bunu engelleyerek clothesline yapıyor. Frankie Daniels köşede bitkin halde. Hakem ayırmaya çalışıyor ancak Headshooter dinlemiyor. Açılıyor açılıyor ve HELLUVA KICK!! Frankie yere düşüyor ardından yuvarlanarak ringin dışına çıkıyor. Headshooter yüzündeki gülümseme ile Frankie'ye bakıyor ama Frankie hiçte mutlu değil. O arada Kerem Kılınç'ta ringe giriyor ve maçımıza başlıyoruz.

The Headshooter vs. Kerem Kılınç

Maç için çokta hareketli başlıyor diyemeyeceğiz. İkili birbirlerine clothesline yaptıktan sonra daha önce toparlanan Kerem, tuşa gitmek istiyor ancak Headshooter daha 1'de kickout yapıyor. Headshooter rakibini köşeye itiyor ve HELLUVA KICK! Frankie'den sonra 2. Helluva Kick oldu bu. Gerçekten iyi yapıyor. Köşede oturan rakibini kaldırıyor ve German Suplex, Kerem fena halde. Headshooter rakibine hiç zaman vermiyor derken Kerem'den clothesline ve Headshooter yerde. Ardından People's Elbow. Tuşa gidiyor,
1! 2! kickout. Headshooter ile Kerem karşı karşıya. Headshooter iplerden sekerek rakibinin üzerine koşuyor ancak Kerem'den ROCK BOTTOM! Tuş denemesi, 1! 2!
3 derken kickout. Çok ciddi bir noktada kickout yaptı tebrikler. Kerem, Headshooter'a saldırırken Headshooter Jawbreaker yapıyor. Ardından ONE-WINGED ANGEL! Kerem yerde! Tuşa gidiyor. 1! 2! 3! Headshooter kazanıyor. O Jawbreaker çok işine yaradı.

The Headshooter def. Kerem Kılınç

Headshooter'da arka alana geçtikten sonra Abyss geliyor. Sıradaki maçı duyuracak büyük ihtimalle.

Joker Abyss: Bu maç büyük ihtimalle sizin buraya gelme sebebiniz. En çok merak ettğiniz maç. Kazananın önünün açılacağı maç. GLORY DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU.
Şansa ihtiyacımız yok. İyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=t3fqYyEH4bc

Önce heel olan geliyor. Kara delik, kemeri yutmaya geliyor. BRESHMAN REST!

Daha sonra face tarafımız geliyor. Cesur olduğu kadar dayanıklı da. İkili hiç uzatmadan maça geçmek istiyorlar. Kemeri görmek bile istemediler. Maç başlıyor.

Matt Johnson vs. Breshman Rest - Glory World Championship

İkilinin bu maçı uzatmak isteyeceğini zannetmiyoruz. Breshman Rest üstün başlıyor.
Clotheslineları can yakıyor. Matt bir süre yerde kıvranıyor. Matt yerde kıvranırken Breshman'da tauntunu yapıyor ancak bu sefer clothesline yapan taraf Matt yerde yatan rakibine Forg Splash yapmak için köşeye çıkıyor ancak Breshman ayaklanıyor ve Matt atladığı zaman onu tutuyor ve FALLAWAY SLAM! Matt ayaklanıyor ancak Breshman onun toparlanmasına izin vermeden SPEAR! Tuşa gidiyor,
1! 2! kickout. Matt sert bir Speardan sonra ayaklanmayı başarıyor. Matt'tan bir Stunner geliyor ancak bu Breshman'a işlemiyor. BRESHMAN ROUNDHOUSE KICK ATIYOR! ARDINDAN BİR SPEAR DAHA!
Tuşa gidiyor. 1! 2! 3! BRESHMAN GLORY DÜNYA ŞAMPİYONU OLUYOR. BÜTÜN ARENA AYAKTA ONU SEVEN HERKES BUNU KUTLUYOR. MATT YERDE YATIYOR. ELİNDEN HİÇ BİR ŞEY GELMEZ. TEBRİKLER BRESHMAN!

Breshman def. Matt Johnson for Glory World Championship

Arka alandayız. Taze şampiyon Breshman'ı görüyor kameralarımız. Kemeriyle çok mutlu görünüyor.
Röportaj için yanına gidiyoruz.

Muhabir: Breshman, Bound for Glory'nin ilk Dünya şampiyonu sensin. Bu konu hakkında düşüncelerin neler ve söylemek istediklerin var mı?

Breshman Rest: Tabi ki. Size en başımda kara delik olduğumu söylemiştim. Bu gece hem Matt'i hem de Glory kemerini yuttum. Şimdi ise yapmam gereken kemerimi o Matt denen adama veya başka birine kaptırmamam.

Bu sefer Joker Abyss gelmiyor. Sıradaki maçı titantrondan öğreniyoruz. Tag Team maçı var sırada.
Vakit kaybetmeden maça geçiyoruz.

Heel tayfa, Pete Andrews'in müziği ile ringe geliyorlar.

https://www.youtube.com/watch?v=EHkozMIXZ8w

Face olanlarda David'in müziği ile ringe giriyorlar. Matt Johson çok sinirli görünüyor ve Breshman'da kemeri omuzunda Matt'e bakıyor. Maça geçiyoruz.

Pete Andrews&Breshman Rest vs. Matt Johnson&David

Maç başlar başlamaz Matt, Breshman'ın üzerine koşuyor ancak SPEAR! Breshman'dan Spear geliyor.
Tuşa gidiyor, 1! 2! 3! O nasıl bir maçtı öyle. Breshman, Matt'ı her yerde yeniyor.

Pete Andrews&Breshman Rest def. Matt Johnson&David

Kapanış içinde kimse gelmiyor ve henüz haftaya hiç maç duyurulmuyor. Beklemede kalın.

619Rey619
13-06-2017, 16:34
Ben benim şu Matt'i anlamıyorum her BaB'da dengesiz,kazanacağı maçı kazanmaz kazanmayacağı varsa alır.

Heartless
13-06-2017, 16:35
Ben benim şu Matt'i anlamıyorum her BaB'da dengesiz,kazanacağı maçı kazanmaz kazanmayacağı varsa alır.

Neler çekiyorum yazarken. :DD

619Rey619
13-06-2017, 16:36
Neler çekiyorum yazarken. :DD
Extreme Era'da da öyle anlamıyorum gerçekten. :DD

Windham Lawrence Rotunda
13-06-2017, 16:43
Ne squash çekmişiz ulan. :DD Breshman'a da tebrikler almış kemeri. Eline sağlık.

Chosen
13-06-2017, 16:52
İsim:Nico Stein
Finisher:Skull Crushing Finale
Signature Moves:Superkick,Deep Six,Running High Knee
Gimmick:Biraz fazla egolu ''AWESOME'' biri.
Durum:Heel
Theme Song:Parkway Drive - Wild Eyes

Alım vardır umarım hocam.

The Lone Man
13-06-2017, 17:02
Frankie ile bizim maçımız vardı, o maç yatmış herhalde. Debutumu diğer şova bekliyorum.
Eline sağlık.

King Balor
13-06-2017, 18:53
Breshman Rest kemeri aldı ve hepinizi yuttu. Şimdi kara deliğe diz çökün ve teslim olun. Çünkü kara delik sizi de yutucak. Aynı David ve Matt Johnson'ı yuttuğu gibi. GLORY DÜNYA ŞAMPİYONU BENİM!

Bu arada eline sağlık hocam. Şov çok güzel olmuş.

ETR
13-06-2017, 19:21
Kerem uslu uslu otursun artık 2. kere tokatladım adamı.

619Rey619
13-06-2017, 19:30
Sonraki bölüm ne zaman?

Heartless
13-06-2017, 19:35
Sonraki bölüm ne zaman?

Cumartesi.

619Rey619
13-06-2017, 19:43
Cumartesi.
Bayağı varmış ya. :(

kerem190744
13-06-2017, 22:32
Kerem uslu uslu otursun artık 2. kere tokatladım adamı.

Tebrik ederim kardeşim.Ama intikam soğuk yenir bilgine.

ETR
13-06-2017, 22:34
Tebrik ederim kardeşim.Ama intikam soğuk yenir bilgine.
Bir kamyon dayak yedi hala konuşuyorsun yav.

ClassClown
13-06-2017, 22:42
İsim: Violenta
Finishers: Curb Stomp, American Nightmare. (submission)
Signature Moves: Modified Reverse STO, Moonlight Drive, Heel Kick, Sitout Side Slam.
Gimmick: En Tuhaf Olan. Başarıya giden her yol mübah olduğu için, kişiye göre iyi ya da kötü davranan birisi. Tek amacı istediği şeye ulaşarak başarılı olmak. Bunu yaparken korkulu rüya olmayı seviyor.
Durum: Twenner
Theme Song: https://www.youtube.com/watch?v=74kuIj7cvcw

Aschentef
14-06-2017, 00:49
FOX TV tayfa kimi promomuz olmasaymış daha güzel olacakmış fakat güzel şov olmuş. Emeğine sağlık.

Heartless
14-06-2017, 06:57
FOX TV tayfa kimi promomuz olmasaymış daha güzel olacakmış fakat güzel şov olmuş. Emeğine sağlık.

İstersen kendi promonu yazabilirsin.

Aschentef
14-06-2017, 11:04
İstersen kendi promonu yazabilirsin.

Pekala :D

The Vigilante
14-06-2017, 13:12
Böyle tag team maçı mı olur? Ben nerdeydim? Resmen Breshman tuş etmiş ben izlemişim. Neyse şimdilik mağlup tarafım. Ama bu hep böyle olmayacak.

BeckyFan
14-06-2017, 13:25
İsim: Chris Danger
Finisher: Danger In The Sky ( Trouble In Paradise )
Signature Moves: Danger Lock ( Sharpshooter ), The Last Danger Zone ( The Last Ride )
Gimmick: Sonuna kadar savaşan, tehlikeli bir tip.
Theme Song: https://youtu.be/PuKCn-5yU48

King Balor
14-06-2017, 14:05
Böyle tag team maçı mı olur? Ben nerdeydim? Resmen Breshman tuş etmiş ben izlemişim. Neyse şimdilik mağlup tarafım. Ama bu hep böyle olmayacak.
Sen hep mağlup tarafta olacaksın. :D

The Vigilante
14-06-2017, 14:23
Sen hep mağlup tarafta olacaksın. :D

Sen gül kara delik gül. Kötüler bir şekilde kazanmayı başarır. Ama sonda hep iyiler tam kazanır.

King Balor
14-06-2017, 15:05
Sen gül kara delik gül. Kötüler bir şekilde kazanmayı başarır. Ama sonda hep iyiler tam kazanır.
Dostum artık büyümelisin. BfG'de çocuklara yer yok! Immm dur... Şimdi diyeceksin ki ben senin dostun değilim. Ben ancak iyilerin dostu olurum falan filan. Çocuk şey seni!

The Vigilante
14-06-2017, 15:25
Dostum artık büyümelisin. BfG'de çocuklara yer yok! Immm dur... Şimdi diyeceksin ki ben senin dostun değilim. Ben ancak iyilerin dostu olurum falan filan. Çocuk şey seni!

Yine başladın ya. Başka şey düşünemiyor musun? Sadece çocuk diyorsun Breshman. Kötüler hep iyileri küçümser. Çünki kendilerini hep en güçlü sanarlar. Ama bunu unutma Breshman. Sonda iyiler kazanır.

King Balor
14-06-2017, 19:35
Yine başladın ya. Başka şey düşünemiyor musun? Sadece çocuk diyorsun Breshman. Kötüler hep iyileri küçümser. Çünki kendilerini hep en güçlü sanarlar. Ama bunu unutma Breshman. Sonda iyiler kazanır.
Daha konuşmayı bilmiyorsun ve bana laf salatası yapıyorsun. "Çünki" değil "Çünkü". Ayrıca o dediğin ancak masallarda olur. Burası BfG!

The Vigilante
14-06-2017, 19:46
Daha konuşmayı bilmiyorsun ve bana laf salatası yapıyorsun. "Çünki" değil "Çünkü". Ayrıca o dediğin ancak masallarda olur. Burası BfG!

http://24.media.tumblr.com/651800c6829088d247b6680cb3bd82d2/tumblr_ml1zg1Qqxx1rasfwpo1_250.gif

Kimin laf salatası yaptığını göreceğiz.

King Balor
14-06-2017, 21:45
http://24.media.tumblr.com/651800c6829088d247b6680cb3bd82d2/tumblr_ml1zg1Qqxx1rasfwpo1_250.gif

Kimin laf salatası yaptığını göreceğiz.

Seni bu ikinci yenişim. Daha doymadın mı? David sana söylüyorum, eğer bir daha karşıma çıkarsan seni gerçekten yutarım.

The Vigilante
15-06-2017, 09:32
Seni bu ikinci yenişim. Daha doymadın mı? David sana söylüyorum, eğer bir daha karşıma çıkarsan seni gerçekten yutarım.

Kağıt üzerinde beni iki kez yene bilirsin. Ama şimdiye kadar doğru düzgün beni tuş edemedin. İlk maçta yardımla kazandın. Pete Andrews yardıma gelmeseydi ben seni yenecektim. Bir haraket bile yapamadan maçı kazandın. İkinci maçta ise beni değil takım arkadaşımı tuş etdin. Her zaman söylediğim gibi Breshman. Sonda iyiler kazanacak. Benim kazanacağım gibi.

Heartless
15-06-2017, 20:18
Pazar gününe duyurulan maç:
Frankie Daniels vs. Headshooter.

Dipnot: Söylediğim Joe Haskins vs. Frankie Daniels, Joe Haskins'in debutundan sonra yapılacaktır. Teşekkürler.

Heartless
15-06-2017, 20:29
Salı günü yayınlanan Bound for Glory şovunu arenada 2.000 kişi izledi. Bu sayının artması dileğiyle.

King Balor
15-06-2017, 20:49
Salı günü yayınlanan Bound for Glory şovunu arenada 2.000 kişi izledi. Bu sayının artması dileğiyle.
Geleceğin WWE'si olacağız evelallah.

Heartless
17-06-2017, 15:55
Pazar gününe duyurulan 2. maç:
-Breshman Rest & The Headshooter vs. Frankie Daniels & Kerem Kılınç

Windham Lawrence Rotunda
17-06-2017, 15:56
Pete Andrews nerelerde be kardeşim?

Heartless
17-06-2017, 15:57
Pete Andrews nerelerde be kardeşim?

Çok yakında. :D

Windham Lawrence Rotunda
17-06-2017, 15:58
Çok yakında. :D

Gizemli mesajlar falan filan. :DD

Heartless
17-06-2017, 15:59
Gizemli mesajlar falan filan. :DD

Beklemede kal. :DD

King Balor
17-06-2017, 16:20
Gene galibiyet alacağımız bir maç.

ETR
17-06-2017, 17:07
İki maça çıkıyoruz demekki bir günde. Birinde Frankie'yi teklide diğerindede Breshman kardeşimle iki Daniels & Kerem tokatlayacağız.

King Balor
17-06-2017, 17:46
İki maça çıkıyoruz demekki bir günde. Birinde Frankie'yi teklide diğerindede Breshman kardeşimle iki Daniels & Kerem tokatlayacağız.
Keşke önümüze daha güclüleri gelse. Bunlar çok hafif kalmış. Ben hala David'i bekliyorum. Onu bir kez daha yutmam lazım.

The Vigilante
17-06-2017, 19:01
Ben büyük ihtimal 3. maçta olurum. Merakla bekliyorum şovu.

kerem190744
18-06-2017, 12:53

Av mevsimi başladı.İlk maçımı almaya geliyorum.

The Lone Man
18-06-2017, 13:15
Debut yakındır.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSYgKLx8ISXzpR7WQMB-wVnUCDg05dgyNIwhJUCtHBXV-_1ePpwne3zeEInpw

Heartless
18-06-2017, 15:44
Gençler, şov hazırdı ancak elektirkler gidince bütün sayfalar kapandı ve şovda kaydedilmeden gitti. Şu an yazma hevesim olmadığı için yarın mutlaka gelecek şov. Kusura bakmayın lütfen.

619Rey619
18-06-2017, 15:48
Gençler, şov hazırdı ancak elektirkler gidince bütün sayfalar kapandı ve şovda kaydedilmeden gitti. Şu an yazma hevesim olmadığı için yarın mutlaka gelecek şov. Kusura bakmayın lütfen.
https://www.youtube.com/watch?v=19taT8MQGK8

King Balor
18-06-2017, 16:12
En nefret ettiğim şey. Kesinlikle haklısın. Ben olsam ben de yazmazdım. Insanda heves kalmıyor.

Neyse, yarın bekliyoruz şovu. :)

Heartless
30-06-2017, 11:19
Şovu tekrardan yazmaya başladım. Hazır olduğu gibi yayınlayacağım.

The Vigilante
30-06-2017, 11:20
Sonunda be. Bekliyorum bölümü.

BeckyFan
30-06-2017, 11:20
Danger Zone'da kara deliklere yer yok. ;)

619Rey619
30-06-2017, 11:25
O zaman kolay gelsin.

Heartless
30-06-2017, 11:25
O zaman kolay gelsin.

Geliyor çok yakında. :D

The Lone Man
30-06-2017, 11:28
Yakında yeni çakallar çıkacak bizde yalnız kurt olarak onları durduracağız. :DD

King Balor
30-06-2017, 12:04
Returnnnnnn! Sonunda be...
Danger Zone'da kara deliklere yer yok. ;)
Danger Zone'u da yutarız, sen rahat ol.

Bu arada imzama bak da gör bakalım, reis kimmiş?

BeckyFan
30-06-2017, 12:05
Returnnnnnn! Sonunda be...

Danger Zone'u da yutarız, sen rahat ol.

Miden yetmez ona. :)

King Balor
30-06-2017, 12:06
Miden yetmez ona. :)
Out: BaB'ları karıştırmayalım lütfen.

BeckyFan
30-06-2017, 12:09
Out: BaB'ları karıştırmayalım lütfen.

Karıştırmadım zaten. Burası Bound for Glory, burada sana yer yok !

Heartless
30-06-2017, 12:51
Tag Team maçı, iptal edilmiştir. Sebebini şovda öğreneceksiniz.

King Balor
30-06-2017, 12:55
Karıştırmadım zaten. Burası Bound for Glory, burada sana yer yok !
İmzama bakarak kimin burada reis olduğunu öğrenebilirsiniz. :)

Heartless
30-06-2017, 12:56

Şampiyonluğun 17 gün oldu. :d

BeckyFan
30-06-2017, 13:00

Henüz senle o kemer için maça çıkmadım. Zamanı geldiğinde Danger Zone'da kaybolacaksın.

King Balor
30-06-2017, 13:07
Henüz senle o kemer için maça çıkmadım. Zamanı geldiğinde Danger Zone'da kaybolacaksın.
Boş konuşanları sevmem Danger. Ama seni yutmaya hazırım. Bunu bil!

King Balor
30-06-2017, 13:08
Şampiyonluğun 17 gün oldu. :d
Doğru ya. Hemen değiştireyim. Normalde sürekli güncellerim ama bazen unutuyoruz işte. :DD

BeckyFan
30-06-2017, 13:35
Boş konuşanları sevmem Danger. Ama seni yutmaya hazırım. Bunu bil!

Ringde hareketlerin yeterince boş konuşuyor !

The Lone Man
30-06-2017, 13:39
Doğru ya. Hemen değiştireyim. Normalde sürekli güncellerim ama bazen unutuyoruz işte. :DD

Ringde hareketlerin yeterince boş konuşuyor !

Beyler sakin, yaptığımız iş güreşmek.:DD Gerçek bir güreşçi işleri konuşarak halletmez, gerçek güreşçi sorununu ringde rakibini pataklayarak halleder. :eyv

BeckyFan
30-06-2017, 13:40
Beyler sakin, yaptığımız iş güreşmek.:DD Gerçek bir güreşçi işleri konuşarak halletmez, gerçek güreşçi sorununu ringde rakibini pataklayarak halleder. :eyv

Örneğin seni pataklayacağım gibi. :kral

The Lone Man
30-06-2017, 13:42
Örneğin seni pataklayacağım gibi. :kral

Bayım hala konuşuyorsun.:olamaz Ben konuşmam, yaparım. Pataklanmam pataklarım. Mo Charaaaaa.:bira

BeckyFan
30-06-2017, 13:43
Bayım hala konuşuyorsun.:olamaz Ben konuşmam, yaparım. Pataklanmam pataklarım. Mo Charaaaaa.:bira

Şu an sende konuştun.

The Lone Man
30-06-2017, 13:46
Şu an sende konuştun.

Konuşmadan yaşanılmaz. Dövüşürken de konuşulmaz.dogri

E: Kafam Jay Lethal'ın efsane sözünde kaldı ya...

BeckyFan
30-06-2017, 13:46
Konuşmadan yaşanılmaz. Dövüşürken de konuşulmaz.dogri

Hareketler konuşur.

Heartless
30-06-2017, 16:29
Ben dünyanın en şanssız insanı olabilirim.... Bilgisayarda internet gitti. Şov hazır ama yayınlayamıyorum.

619Rey619
30-06-2017, 16:32
Ben dünyanın en şanssız insanı olabilirim.... Bilgisayarda internet gitti. Şov hazır ama yayınlayamıyorum.
Sıkıntı değil ama bu şansızlık nereden geliyor?

The Lone Man
30-06-2017, 16:37

Nazara gel...:DD Bekliyoruz ya.

Heartless
30-06-2017, 16:40
Sıkıntı değil ama bu şansızlık nereden geliyor?

Bir bilsem kökünü kurutacağım. Yarın sabah 9-10 gibi atarım.

619Rey619
30-06-2017, 16:41
Bir bilsem kökünü kurutacağım. Yarın sabah 9-10 gibi atarım.
Abdest ol bol bol belki geçer. :D

Heartless
01-07-2017, 09:49
Şovu 11.00'da paylaşacağım.

King Balor
01-07-2017, 09:50
Bekliyoruz Taylan Bey.

BeckyFan
01-07-2017, 09:54

Welcome To Danger Zone !

Heartless
01-07-2017, 09:59
Bound For Glory

Şovumuz geçen şovun kısa gösterimleriyle başlıyor. Videolardan sonra bir reklam izliyoruz ve sonunda arenadayız. İlk olarak her zaman olduğu gibi Steve Daniels şovu açıyor.

Steve Daniels: Baylar bayanlar! Herkese merhabalar. Şovumuza hoş geldiniz. Uzun bir süre geçti aradan kusura bakmayın... Harika maçlar sizleri bekliyor. Umarım sizde şovumuzu heyecanla izlersiniz. Sizi maçları duyurması Joker Abyss ile baş başa bırakıyorum.

O sırada Joker Abyss'in müziği duyuluyor. Dev gibi adam girişten ağır adımlarla ilerliyor.

Joker Abyss: Steve'in de dediği gibi şovumuza hoş geldiniz ve sizi daha da bekletmemek için bugün izleyeceğimiz maçları duyuracağım. İlk maçımız Frankie Daniels vs. The Headshooter. İyi seyirler.

Frankie Daniels vs. The Headshooter

Önce Frankie, ardından DarkSider heelımız Headshooter ringe geliyor. 2 heel karşı karşıya birbirlerine tamda heel gibi bakıyorlar. Bu maçın çekişmeli olacağını düşünüyoruz. İkili ringi turluyorlar bir kaç kere ve sonunda ortada yumruklar birbirini buluyor. Frankie üstünlüğü almış gibi görünüyor ama Frankie iplerden sekip clothesline yapmak isteidği sırada Headshooter'dan bir SpineBuster geliyor! Frankie bir süre yerde kıvranıyor ama elinden gelen bir şey yok. Ayağa kalktıktan sonra içindeki hırs ile Headshooter'ın üstüne koşuyor ama bir de Superkick yiyor. Frankie yuvarlanarak ringin dışına çıkıyor. Headshooter'da arkasından çıkıyor ama Frankie onu bariyerlere doğru ittiriyor ve Headshooter sert bir şekilde çarpıyor. Headshooter toparlanırken Frankie turnbuckle'a çıkıyor ve Moonsault! Çok iyiydi. Aşırı esnek bir hareketi bu kadar iyi yapması takdire şayan. İkisi de toparlandırktan sonra ringde tekrar buluşuyorlar.
Headshooter bu işin fazla uzadığını düşünerek One-Winged Angel yapıyor! 1! 2! ancak Frankie buna dayanıyor ve kickout yapıyor. Frankie sersemlemiş olan rakibine Bitter End yapıyor bir de üstüne hiç acımadan Package Piledriver yapıyor. Tuş denemesi, 1! 2! 3! Başarılı. Headshooter yerde kıvranırken Frankie gövde gösterisi yapıyor.

Kazanan: Frankie Daniels.

Arka alandayız. Frankie Daniels kameralarımıza görünüyor. Muhabirimiz soru sormak için yanaşsa da Frankie buna izin vermiyor.

Frankie Daniels: Şimdi ne düşündüğümü, neler hissettiğimi falan soracaksınız değil mi? Hiç zahmet etmeyin ben direk söyleyeyim. Daha önce hiç olmadığım kadar iyiyim ve şu an düşündüğüm tek şey Era Şampiyonluğu. İyi günler.

Tekrar ringe dönüyor kameralarımız. O sırada her yer kapkaranlık oluyor ve daha önce hiç duymadığımız bir müzik çalmaya başlıyor. Seyirciler de en az bizim kadar şaşkın. Kingdom of Welcome Addiction diyen biri geliyor ringe. Arka alanda dahi görmediğimiz bir tip. Herkes heyecanlı, yeni yüzleri kim sevmez? Steve Daniels'ın bu çocuğu güreş camiasının en diplerinden seçip getirdiğinden adımız gibi eminiz. Sonunda yeni olan da konuşmaya başlıyor.

Violenta: Baylar ve bayanlar! Days of Violenta'ya hoş geldiniz. Ben Violenta ve şu andan itibaren içinde bulunduğunuz bütün günler benim günlerim, ne yaşayacağınıza ben karar veririm. :) Şu an izlediğiniz şov benim debutum. Eğer tuhaf şeyler izlemek istiyorsanız yaşamanız yeterli. Days of Violenta'ya hoş geldiniz!

Violenta tam arkasını döndüğü sırada karşısına GM Joker Abyss çıkıyor. Abyss gereksiz yere şovlarda görünmez demek ki Violenta için ya iyi ya da kötü bir haberi var. Güreşçimizin debut gününde umarım kötü şeyler olmaz derken Abyss konuşmaya başlıyor.

Joker Abyss: Violenta, öncelikle Bound for Glory'e hoş geldin. Özgüvenin beni çok etkiledi. İzleyenlerin günlerini nasıl yaşayacağına karar verebilirsin ancak Bound for Glory'e işleyemezsin. Söylemlerin Steve Daniels'ı rahatsız etti ve bana senin karşına güçlü bir rakip koymamı söyledi. Bu maç Era Şampiyonluğu Contenderlığı için olacak.

Violenta: Gönder gelsin. Ondan korkan onun gibi olsun.

Joker Abyss: Sevgili seyirciler, Pete Andrews'e hoş geldin deyin!

Pete Andrews: Ah Violenta, benim gibi asla olamayacaksın. Dilersen ringde kapışalım.

Violenta vs. Pete Andrews - BfG Era #1 Contender Match

Maç ikilinin clotheslineları ile başlıyor. Gayet hareketli bir maç olacak gibi görünüyor. Violenta eline geçen fırsatı değerlendirmek istiyor gibi. Pete üstüne koşup yumruk atmaya çalışırken Violenta aniden Sitout Side Slam'a çeviriyor. Acı verici bir hareket. Pete'in acı çektiği belli olsada hemen toparlanıyor.O anda yine tanınmayan bir müzik çalıyor. Birisi girişten arkası dönük bir şekilde giriyor. Ceketinde Danger yazıyor. Umuyoruz ki maça karışmaz çünkü önemli bir maç. Gelen bilgilere göre isminin Chris Danger olduğunu öğreniyoruz. Chris Danger girişte bekliyor ve maçı izliyor. İkilinin dikkati dağılsa da Pete daha çabuk toparlanıyor ve karınına tekme attığı rakibine önce Superkick vuruyor. Violenta yerde yatarken de turnbuckleın üzerine çıkarak Diving Elbow Drop yapıyor. Tuş denemesi, 1! 2!. Violenta'dan kickout geliyor. Hemen tekme atıp, Curb Stomp yapıyor. Violenta tuş istiyor ama Pete 1. de atıyor. Violenta iplerden sektiği sırada, SWIVEL GUN STUN! Violenta dağılıyor. Tuşa gidiyor, burdan dönmez artık.
1! 2! 3!. Pete Andrews kazanıyor ve BfG Era Şampiyonluğu için #1 Contender oluyor.

Kazanan: Pete Andrews - #1 BfG Era Championship Contender.

Şovumuzun sonuna geldiğimizi düşünürken kameralarımız arka alanda Glory Dünya Şampiyonu Breshman Rest'i görüyor.

Breshman Rest: Merhaba çocuklar. Nasılsınız?

Breshman şampiyonluğunun 18. gününde ve kemerin ilk sahibi olması onu bu mutluluğa sürüklüyor diye düşünüyoruz.

Breshman Rest: Evet çocuklar, doğru düşünüyorsunuz. Bu kemerin ilk sahibi benim. Kimse bu kemeri benden alamayacak.

Arka alanda Chris Danger görünüyor sanki ancak bundan emin değiliz. Chris Danger bu gün çok göründü. Umarız başına kötü bir şey gelmez. Buradan büyük ihtimalle Breshman'a bir gözdağı veriyor olabilir.

Şovumuz Breshman'ın suratında bitiyor. İzlediğiniz için teşekkürler.

BeckyFan
01-07-2017, 10:04
Daniels dağıtmış. Violenta reisin debut'ı güzel olmuş ama yenilmesi üzdü. Breshman'in arka alan konuşmasında da gözükmem güzel olmuş. Ellerine sağlık Taylanım.

King Balor
01-07-2017, 10:07
Bound For Glory

Şovumuz geçen şovun kısa gösterimleriyle başlıyor. Videolardan sonra bir reklam izliyoruz ve sonunda arenadayız. İlk olarak her zaman olduğu gibi Steve Daniels şovu açıyor.

Steve Daniels: Baylar bayanlar! Herkese merhabalar. Şovumuza hoş geldiniz. Uzun bir süre geçti aradan kusura bakmayın... Harika maçlar sizleri bekliyor. Umarım sizde şovumuzu heyecanla izlersiniz. Sizi maçları duyurması Joker Abyss ile baş başa bırakıyorum.

O sırada Joker Abyss'in müziği duyuluyor. Dev gibi adam girişten ağır adımlarla ilerliyor.

Joker Abyss: Steve'in de dediği gibi şovumuza hoş geldiniz ve sizi daha da bekletmemek için bugün izleyeceğimiz maçları duyuracağım. İlk maçımız Frankie Daniels vs. The Headshooter. İyi seyirler.

Önce Frankie, ardından DarkSider heelımız Headshooter ringe geliyor. 2 heel karşı karşıya birbirlerine tamda heel gibi bakıyorlar. Bu maçın çekişmeli olacağını düşünüyoruz. İkili ringi turluyorlar bir kaç kere ve sonunda ortada yumruklar birbirini buluyor. Frankie üstünlüğü almış gibi görünüyor ama Frankie iplerden sekip clothesline yapmak isteidği sırada Headshooter'dan bir SpineBuster geliyor! Frankie bir süre yerde kıvranıyor ama elinden gelen bir şey yok. Ayağa kalktıktan sonra içindeki hırs ile Headshooter'ın üstüne koşuyor ama bir de Superkick yiyor. Frankie yuvarlanarak ringin dışına çıkıyor. Headshooter'da arkasından çıkıyor ama Frankie onu bariyerlere doğru ittiriyor ve Headshooter sert bir şekilde çarpıyor. Headshooter toparlanırken Frankie turnbuckle'a çıkıyor ve Moonsault! Çok iyiydi. Aşırı esnek bir hareketi bu kadar iyi yapması takdire şayan. İkisi de toparlandırktan sonra ringde tekrar buluşuyorlar.
Headshooter bu işin fazla uzadığını düşünerek One-Winged Angel yapıyor! 1! 2! ancak Frankie buna dayanıyor ve kickout yapıyor. Frankie sersemlemiş olan rakibine Bitter End yapıyor bir de üstüne hiç acımadan Package Piledriver yapıyor. Tuş denemesi, 1! 2! 3! Başarılı. Headshooter yerde kıvranırken Frankie gövde gösterisi yapıyor.

Arka alandayız. Frankie Daniels kameralarımıza görünüyor. Muhabirimiz soru sormak için yanaşsa da Frankie buna izin vermiyor.

Frankie Daniels: Şimdi ne düşündüğümü, neler hissettiğimi falan soracaksınız değil mi? Hiç zahmet etmeyin ben direk söyleyeyim. Daha önce hiç olmadığım kadar iyiyim ve şu an düşündüğüm tek şey Era Şampiyonluğu. İyi günler.

Tekrar ringe dönüyor kameralarımız. O sırada her yer kapkaranlık oluyor ve daha önce hiç duymadığımız bir müzik çalmaya başlıyor. Seyirciler de en az bizim kadar şaşkın. Kingdom of Welcome Addiction diyen biri geliyor ringe. Arka alanda dahi görmediğimiz bir tip. Herkes heyecanlı, yeni yüzleri kim sevmez? Steve Daniels'ın bu çocuğu güreş camiasının en diplerinden seçip getirdiğinden adımız gibi eminiz. Sonunda yeni olan da konuşmaya başlıyor.

Violenta: Baylar ve bayanlar! Days of Violenta'ya hoş geldiniz. Ben Violenta ve şu andan itibaren içinde bulunduğunuz bütün günler benim günlerim, ne yaşayacağınıza ben karar veririm. :) Şu an izlediğiniz şov benim debutum. Eğer tuhaf şeyler izlemek istiyorsanız yaşamanız yeterli. Days of Violenta'ya hoş geldiniz!

Violenta tam arkasını döndüğü sırada karşısına GM Joker Abyss çıkıyor. Abyss gereksiz yere şovlarda görünmez demek ki Violenta için ya iyi ya da kötü bir haberi var. Güreşçimizin debut gününde umarım kötü şeyler olmaz derken Abyss konuşmaya başlıyor.

Joker Abyss: Violenta, öncelikle Bound for Glory'e hoş geldin. Özgüvenin beni çok etkiledi. İzleyenlerin günlerini nasıl yaşayacağına karar verebilirsin ancak Bound for Glory'e işleyemezsin. Söylemlerin Steve Daniels'ı rahatsız etti ve bana senin karşına güçlü bir rakip koymamı söyledi. Bu maç Era Şampiyonluğu Contenderlığı için olacak.

Pete Andrews: Ah Violenta, benim gibi asla olamayacaksın. Dilersen ringde kapışalım.

Maç ikilinin clotheslineları ile başlıyor. Gayet hareketli bir maç olacak gibi görünüyor. Violenta eline geçen fırsatı değerlendirmek istiyor gibi. Pete üstüne koşup yumruk atmaya çalışırken Violenta aniden Sitout Side Slam'a çeviriyor. Acı verici bir hareket. Pete'in acı çektiği belli olsada hemen toparlanıyor.O anda yine tanınmayan bir müzik çalıyor. Birisi girişten arkası dönük bir şekilde giriyor. Ceketinde Danger yazıyor. Umuyoruz ki maça karışmaz çünkü önemli bir maç. Gelen bilgilere göre isminin Chris Danger olduğunu öğreniyoruz. Chris Danger girişte bekliyor ve maçı izliyor. İkilinin dikkati dağılsa da Pete daha çabuk toparlanıyor ve karınına tekme attığı rakibine önce Superkick vuruyor. Violenta yerde yatarken de turnbuckleın üzerine çıkarak Diving Elbow Drop yapıyor. Tuş denemesi, 1! 2!. Violenta'dan kickout geliyor. Hemen tekme atıp, Curb Stomp yapıyor. Violenta tuş istiyor ama Pete 1. de atıyor. Violenta iplerden sektiği sırada, SWIVEL GUN STUN! Violenta dağılıyor. Tuşa gidiyor, burdan dönmez artık.
1! 2! 3!. Pete Andrews kazanıyor ve BfG Era Şampiyonluğu için #1 Contender oluyor.

Şovumuzun sonuna geldiğimizi düşünürken kameralarımız arka alanda Glory Dünya Şampiyonu Breshman Rest'i görüyor.

Breshman şampiyonluğunun 18. gününde ve kemerin ilk sahibi olması onu bu mutluluğa sürüklüyor diye düşünüyoruz.

Breshman Rest: Evet çocuklar, doğru düşünüyorsunuz. Bu kemerin ilk sahibi benim. Kimse bu kemeri benden alamayacak.

Arka alanda Chris Danger görünüyor sanki ancak bundan emin değiliz. Chris Danger bu gün çok göründü. Umarız başına kötü bir şey gelmez. Buradan büyük ihtimalle Breshman'a bir gözdağı veriyor olabilir.

In: Herşeyi duydunuz. Bu kemer benim ve kimse bunu benden alamaz.
Kara delikte kaybolmaya hazır olun. Breshman Rest geliyor!

Out: Sanırım en güzel şov bu olmuş. Benim şampiyon olduğum sovu saymassak tabi. :DD Eline sağlık. Çok beğendim.

Heartless
01-07-2017, 10:10
In: Herşeyi duydunuz. Bu kemer benim ve kimse bunu benden alamaz.
Kara delikte kaybolmaya hazır olun. Breshman Rest geliyor!

Out: Sanırım en güzel şov bu olmuş. Benim şampiyon olduğum sovu saymassak tabi. :DD Eline sağlık. Çok beğendim.

Eyvallah ciğerim. Bunu kafam boşken yazdım. :D

King Balor
01-07-2017, 10:12
Eyvallah ciğerim. Bunu kafam boşken yazdım. :D
Boş kafayla bunu yaptıysan, planlı bir şekilde yapsan nolur tahmin edemiyorum.

Heartless
01-07-2017, 10:13
Boş kafayla bunu yaptıysan, planlı bir şekilde yapsan nolur tahmin edemiyorum.

Göreceğiz. :D

The Vigilante
01-07-2017, 10:15
Kısa bir şov olmuş. Ama güzel olmuş. Ellerine sağlık. Umarım sonraki bölümde bulunurum.

King Balor
01-07-2017, 11:18
Taylan, roster'da 11 kişi bulunuyor. 3 kemer sence de fazla değil mi?

Heartless
01-07-2017, 11:21

Bilmiyorum ki, fazla gelmedi aslında. :D Ayarlayamazsam Amerika şampiyonluğunu kaldırırım.

BeckyFan
01-07-2017, 11:21

Gerçek adamları getirebilir aslında. Tyler Bate, Pete Dunne falan.

King Balor
01-07-2017, 11:25
Gerçek adamları getirebilir aslında. Tyler Bate, Pete Dunne falan.
Ben söylemiştim ama uygun bulmadı heralde. Ama eğer yapacaksa jobber olarak kullanmasın. Onları da güzel kullansın istiyorum.
Bilmiyorum ki, fazla gelmedi aslında. :D Ayarlayamazsam Amerika şampiyonluğunu kaldırırım.
Bence de 1 kemer kalkmalı.

BeckyFan
01-07-2017, 11:27
Ben söylemiştim ama uygun bulmadı heralde. Ama eğer yapacaksa jobber olarak kullanmasın. Onları da güzel kullansın istiyorum.

Bence de 1 kemer kalkmalı.

Rostera biraz adam getirirse kalkmasın kemer.

domtoretto34
01-07-2017, 11:37
İsim: Barry Queen
Finisher: Diving Headbutt
Signature Moves: German Suplex/630 Senton/SPEAR/Superkick/Enzugiri/Superman Punch
Gimmick: Kahraman gibi çok sevilen birisi.
Theme Song: https://m.youtube.com/watch?v=RdKoAAiVVNE

Burjang
01-07-2017, 12:17
İsim: Hunter Burjang.
Finisher: Pedigree
Signature Moves: Spinebuster
Gimmick: Beyefendi
Durum:Heel
Theme Song: Hunter Hearst Helmsley- Ode To Joy(1997)

Heartless
01-07-2017, 12:24
Bugün yayınlanan şovu arenadan 2.800'den fazla kişi izledi. Geçen şovdan 800 kişi fazla.

Aschentef
01-07-2017, 12:31
Bound For Glory

Headshooter falan dinlemeyiz biz.

619Rey619
01-07-2017, 12:59
Şovda yokmuşum ama neyse. ;)

ClassClown
01-07-2017, 15:13
Daniels dağıtmış. Violenta reisin debut'ı güzel olmuş ama yenilmesi üzdü.

Şimdi yenildim ama dönüşüm muhteşem olacak falan. :D Güzel şov olmuş, eline sağlık. Debut maçını yenmem sürpriz olurdu zaten, yenilmem daha doğru. Yakında şirketin ismini Days of Violenta'ya çevirince daha güzel olur. :şeytan

BeckyFan
01-07-2017, 15:14
Şimdi yenildim ama dönüşüm muhteşem olacak falan. :D Güzel şov olmuş, eline sağlık. Debut maçını yenmem sürpriz olurdu zaten, yenilmem daha doğru. Yakında şirketin ismini Days of Violenta'ya çevirince daha güzel olur. :şeytan

Kill Violenta Kill !

Heartless
02-07-2017, 10:14
@SteveDaniels via Twitter: Baylar ve bayanlar! Eğer sizde istiyorsanız bu gece bir şov yapmaya hazırız yani eğer istiyorsanız bu akşam televizyonlarınızda yeni bir BfG şovu yayınlanabilir.

The Vigilante
02-07-2017, 10:17
İstememek elde değil. Bekliyorum yeni bölümü.

King Balor
02-07-2017, 11:08
@SteveDaniels via Twitter: Baylar ve bayanlar! Eğer sizde istiyorsanız bu gece bir şov yapmaya hazırız yani eğer istiyorsanız bu akşam televizyonlarınızda yeni bir BfG şovu yayınlanabilir.
Tabi ki istiyoruz. #TaylanŞovuYayınla

BeckyFan
02-07-2017, 15:48

@ChrisDanger:Breshman Rest'i parçalamak için güzel bir gün. #TaylanŞovuYayınla #SteveŞovuYayınla

619Rey619
02-07-2017, 15:50
Yayınla hepimiz bekleriz.

King Balor
02-07-2017, 16:17
@ChrisDanger:Breshman Rest'i parçalamak için güzel bir gün. #TaylanŞovuYayınla #SteveŞovuYayınla

@B.RestBfG: Gene boş konuşuyorsun @ChrisDanger. Steve bey sizden şovu bekliyoruz. #TaylanŞovuYayınla #SteveŞovuYayınla

King Balor
04-07-2017, 11:59
Taylan şovu atmadın?

Heartless
04-07-2017, 12:00
Taylan şovu atmadın?

Ekrem'i bekliyoruz. :D

King Balor
04-07-2017, 12:01
Ekrem'i bekliyoruz. :D
Hayırdır? O ne iş? :D

Heartless
04-07-2017, 12:02
Hayırdır? O ne iş? :D

Maç verdim de yazıyor.

King Balor
04-07-2017, 12:04
Maç verdim de yazıyor.
Haaaaa... Tamam o zaman. Bekliyoruz. :)

BeckyFan
04-07-2017, 12:05
Haaaaa... Tamam o zaman. Bekliyoruz. :)

Taylan'ın atmasını bekleyemedim, ben yazayım sen toparlarsın atarsın dedim. :D

Heartless
04-07-2017, 12:06
Taylan'ın atmasını bekleyemedim, ben yazayım sen toparlarsın atarsın dedim. :D Yazıyorum şu an. :D

HIZLI OL!

BeckyFan
04-07-2017, 12:06
HIZLI OL!

Sen 20 yılda 1 atıyorsun, bekle benim yazmamı.

Heartless
04-07-2017, 12:11

Tamam. <3

The Vigilante
04-07-2017, 12:13

Ne zaman bitirirsin?

BeckyFan
04-07-2017, 12:21
Ne zaman bitirirsin?

Bugün biteceği kesin, bir maç ve 2-3 segment kaldı sadece.

Heartless
04-07-2017, 12:49
Şov hazır. Paylaşayım mı? :DD

domtoretto34
04-07-2017, 12:49
Paylaş.

BeckyFan
04-07-2017, 12:50

Sayemde hazır. :DD Paylaş, ben biliyorum ama paylaş. :DD

Heartless
04-07-2017, 12:56
Bound for Glory 04.07.2017

Şovu her zaman olduğu gibi Steve Daniels açıyor. Başkanımız aşırı bir cheer alıyor seyirciden. Sonra ise konuşmaya başlıyor.

Steve Daniels: Baylar ve bayanlar, BOUND FOR GLORY'E HOŞ GELDİNİZZ! Bu akşam güzel maçlar çıkarttığımızı düşünüyoruz. Size sürprizlerimiz var. O zaman siz de istiyorsanız Joker Abyss'i ilk maçı duyurması için çağıralım.

Derken Abyss'in müziği duyuluyor ve The Monster ringe geliyor.

Joker Abyss: Hoş geldiniz sayın seyirciler. Çok uzatmadan ve sizi de daha fazla bekletmeden ilk maçı duyuralım. Matt Johnson vs. David.

David vs. Matt Johnson - Singles Match

Hakem maçı başlatıyor ve ikili birbirlerine bakışıyor. Ardından Matt, David'e küçük düşürücü sözler söylüyor. David sinirleniyor ve koşup Matt'e bir Clothesline vuruyor. Hayır! Matt eğiliyor ve ardından David'i yakalayıp bir German Suplex yapıyor. Şimdi Matt, David'i kaldırıyor ve Powerbomb vuruyor. David kalkınca Matt onu iplere yolluyor ve Dropkick vurup köşeye geçiyor. David kalkıyor ve Matt tam Crossbody için atlayacakken David bir tekme sallıyor. Ancak Matt, David'in ayağını tutuyor. Fakat Enzugiri ! Matt köşede sersemlemiş durumda ! Şimdi David köşeye çıkıyor ve köşeden Superplex ! İkili bir süre yattıktan sonra David kalkıyor ve Matt'de kalktıktan sonra karnına bir tekme geçirip DDT vuruyor. Şimdi David arka arkaya Uppercutlar geçiriyor. İplere geçiyor ve atlıyor ! Ancak Matt o sırada hızla kalkıyor ve David'i havada yakalıyor ! David'e bir Neckbreaker. David dışarı kaçıp köşede duruyor ancak Matt durmuyor ! Sliding Dropkick vuruyor. David kendini bariyerlere yapışmış bir şekilde buluyor. Matt köşeye çıkıyor ve David'e bir Moonsault ! Şimdi David'i ringe atıp köşeye çıkıyor. Frog Splash yapıyor ancak David çekiliyor. Matt'i köşeye yollayıp Corner Clothesline yapıyor. Şimdi Matt'i başka bir köşeye yolluyor ve Corner Backflip Kick ! Matt acı içerisinde yere yığılmak üzereyken David onu tutuyor ve Brainbuster yapıyor. Tuşa gidiyor. 1... Matt kurtuluyor. Şimdi David köşeye geçip Spear tauntu yapıyor. Matt kalkıyor ve David'den Spear- Matt, Spear yapmak üzere olan David'i koşarken yakalıyor ve Turnbuckle Suplex ! Matt tuşa gidiyor. 1.. David tüm gücüyle kalkıyor, Matt koşuyor ve Swinging Arm Drag yapıyor. David kayarak yerde sürtünüyor ve ikili karşılıklı iplerden sekiyor. Bu sefer ise Matt Running Crossbody yapıyor. Ardından bir Leg Drop. Şimdi iplere gidip Superkick tauntu atıyor. David kalkıyor ve Matt yan yan adımlarla zıplıyor, Superkick- Hayır ! David eğiliyor ve Matt arkasını döndüğü gibi Spear yiyor ! David tuşa gidiyor ! 1 ! 2 ! Matt kurtuldu ! David çıldırıyor. Köşeye çıkıp 450 Splash yapıyor. Bir daha tuşa gidiyor. 1... 2... Matt yine kurtuluyor ! David sinirlenip Matt'in kafasına 2-3 tekme atıyor. Tekrar tuşa gidiyor. 1... 2... Matt yine kurtuluyor ! David çıldırıyor ve dışarıdan bir sandalye alıyor. Hakem onu durdurmaya çalışıyor ancak durmuyor. Matt'e sandalye ile vuruyor ! Ancak Matt çekiliyor ve enerjik bir şekilde kalkıyor ! Şimdi David, Matt'in kafasına sandalye ile vurmaya çalışıyor ancak Matt yine kaçıyor ! Bu sefer Matt'in karnına geçirmeye çalışıyor ancak Matt dans etmeye başlıyor ! *Seyirciler güler* David'in her vurmaya çalışışı boşa gidiyor ! David bu sefer hızla vuruyor ancak Matt sandalyeyi tutup yere atıyor ! Şimdi David'i yakalıyor ve Tango yapıyor David ile ! Seyirci adeta gülme krizi geçiriyor ! Matt bir süre daha Tango'ya devam ediyor ve David'de gülmeye başlıyor. Ancak Matt bir anda David'i itiyor ! David çok sert bir ters takla atıyor havada ve yere çakılıyor. David ayağa kalktığı an Superkick ! Matt tuşa gidiyor ! 1 ! 2 ! David son anda kickoutluyor ! Matt pek umursamıyor ve David'i kaldırıp Tango yapmaya devam ediyor. Şimdi iki kolundan sımsıkı tutuyor David'i ve 5-6 kez dönüyor ! 7 ! 8 ! 9 ! 10 ! Swinging Neckbreaker ! Matt adeta dans ve güreşle bir oluyor ! Şimdi "Reji, reji, yo, yo, yo ! Dinle beni dostum ! Biraz Ceza açıp coştur bizi !" diye bağırıyor. Reji Fark Var açıyor ve Matt iyice dans etmeye başlıyor! Seyirci gülmekten yarılıyor ! O sırada girişte R-Truth gözüküyor ! Müzik bir an duruyor. Ve ikisi dans etmeye başlıyorlar ! Müzik devam ederken R-Truth ve Matt coşuyor. Ardından R-Truth ring köşesine geçiyor. David kalkarken Matt onu kaldırıyor ve Hurricarrana ! Ancak David roll-up aldı ! 1 ! 2 ! 3 ! Hayır ! Matt'in ayağı iplerde ! Şimdi Matt kurtuluyor ve ikiside kalkıp birbirlerine kafa atıyorlar ! İkili yere çakılıyorlar. Bir süre sonra Matt kalkıyor. R-Truth, hakemi oyalıyor ve Matt, David'e bir low blow geçiriyor ! Şimdi David dizlerinin üstüne yığılıyor! Matt'den Superkick ! Hakem, R-Truth ile konuşmasını bitiriyor ve Matt o sırada tuşa gidiyor ! 1 ! 2 ! 3 ! Matt kazanıyor !

Kazanan : Matt Johnson

Matt kazandı ! Şimdi R-Truth ringe giriyor ve sarılıyorlar ! Seyircinin desteğiyle R-Truth, Matt'in elini kaldırıyor. Matt yerden mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

Matt Johnson : Gördüğünüz üzere az önce David'i yendim. Bunu büyük bir şey olarak görmüyorum çünkü kendisi zaten kazanamazdı. Bana "Hile yaptın, nasıl kazanamazdı?" diye sormayın. Çünkü ringde zekada gereklidir-

David ikiliye kendo stick ile dalıyor ! Şimdi birkaç darbe vuruyor ikiliye ! Ardından ringin altından merdiven çıkarıyor. Köşeye koyuyor. Bir tanede ringin ortasına dikiyor. R-Truth'u dışarıdaki merdivene götürüyor ve merdivene doğru Powerbomb ! Şimdi Matt ringde acı içerisinde yatarken ringe diktiği merdivene çıkıyor. Merdivenin tepesinden Phoenix Splash ! HAYIR ! YAPAMADI ! BREEZY VE DANGO MERDİVENİ İTTİLER TÜM GÜÇLERİYLE ! DAVİD DIŞARIDAKİ SPİKER MASASINA UÇTU ! SPİKER MASASI KIRILDI ! BREEZE VE FANDANGO BURADA ! Şimdi Matt ve R-Truth'u kaldırdılar. Dörtlü birbirlerinin ellerini kaldırıyor ! Breeze yerden bir mikrofon alıyor.

Tyler Breeze : Dango ile bu ikiliye yardım ettik çünkü bu ikili moda katili olmayan nadir kişilerdenler. Bizim adımız... Adımız neydi ? *Fandango fısıldıyor* Hah, bizim adımız... Fashion Guys !

4'lü selfie çekinirken segment sona eriyor.

Violenta vs. Breshman maçına geçiyoruz.

Violenta vs. Pete Andrews
Hakem maçı başlatıyor ve Violenta köşede bacak bacak üstüne atıp oturuyor. Andrews koşarak Violenta'nın üstüne geliyor ama Violenta havada takla atıyor ve roll-up ! 1 ! 2 ! Andrews son anda kurtuluyor ! Violenta kalkıyor ve Superkick ! Şimdi köşeye geçti... Slingblade ! Şimdi ring dışına çıkıyor ve dışarıda bekliyor. Andrews sinirle geliyor. Violenta bariyerlerin arasından seyircilerin yanına kadar geliyor. Şimdi Andrews'ta Violenta'nın karşısına geliyor. Ve Violenta seyircilerin üstüne atladı ! Seyirciler tüm arenayı dolaştırıyorlar ! Şimdi üstlere doğru gitmeye başladı ! Arenanın tepesinde şu anda. Andrews, Violenta'yı net görmeye çalışırken Violenta bir ayıcık çıkarıyor. Üstüne "This is Pete Andrews" yazıyor. Ve ayıcığın kafasını koparıyor ! Şimdi hakem 8'i saydı. Andrews ringe giriyor. Violenta yetişemez ! Violenta alttaki seyircilere atlıyor ! Seyirciler tutamıyor ama en azından sağlam yere düşüyor ! 9 ! Violenta kalkmaya çalışıyor ve kalktı ! Ringe fırladı ! Şimdi Andrews sertçe Choplar vuruyor. Violenta ring dışına geriliyor. Ancak Andrews'ta geliyor ! Violenta ring altından aldığı kendo sticki Andrews'ın eline tutuşturuyor ve Andrews'ın kollarını kendisine çekiyor sertçe ! Kendo stick, Violenta'nın kafasında parçalandı ! Hakem DQ verirken Violenta yerde gülüyor.

DQ ile Kazanan : Violenta

Arka alanda BSS gözüküyor. Ancak bunu sadece kameralar görüyor. O sırada birileri kamerayı kapatıyor. Diğer kameralar devreye giriyor.

Trent : Sesi alıyor mudur bu?
Pete: Bunun önemi yok, tüm kameraları etkinsiz hale getirin ve gidelim.
Bate: Pekala, sanırım sonuncusu buydu.
BZZZT. Kameraların hepsi kapanıyor.

Danger ile Breshman arka alanda bakışıyorlar. Danger kemer şansı istiyor Breshman'dan. Breshman ise bunu reddediyor. İkili laflaşmaya başlarken Steve Daniels geliyor. Steve bu gece Danger ve Breshman arasında bir Buried Alive maçı olacağını söylüyor. Eğer Danger kazanırsa gelecek şovda Breshman'in kemerine contender olacakmış. Danger, Breshman'a sırıtırken, Breshman ise sinirli bir bakış atıyor. Bu sırada kameralar kapanıyor.

Till I Collapse! Danger geliyor! Ancak girişte gözükmüyor?? Arkadan saldırıyor Breshman! Şimdi gözüktüler! Breshman, Danger'ı saçından tutarak yerde sürüklüyor. Şimdi ringe attı Danger'ı ! Danger güçlükle kalkıyor. O sırada Breshman bir Clothesline vurmaya çalışıyor ancak Danger eğiliyor ! Danger'dan Pele Kick ! Şimdi köşeye çıkıyor Danger. Red Arrow ! Danger, Breshman'a bolca yumruklar vuruyor ! O sırada Breshman, Dange'ı çeviriyor ve şimdi o vurmaya başlıyor ! Danger'ı bariyerlere yolluyor ring dışına çıkıp. Şimdi geri çekiliyor biraz. CANNONBALL ! BARİYERLERE ! HAYIR ! DANGER ÇEKİLDİ ! DANGER ÇEKİLDİ ! BARİYERLER KIRILDI ! HOLY SHİT ! DAHA MAÇ BAŞLAMADI DERKEN HAKEM, STEVE'İN EMRİYLE MAÇI BAŞLATIYOR !

Chris Danger vs. Breshman Rest - Buried Alive Match - If Chris Wins, He is the Number 1 Contender

Şu anda ikili yerde yorgunlukla yatıyor. Şimdi Chris kalkıyor ve spiker masalarından birini dağıtıyor. Breshman'i de masaya çekiyor. Breshman'i masaya kaldırıyor ve Powerbomb pozisyonuna getirirken Breshman zıplıyor ! HAVADA DÜŞERKEN DROPKİCK VURUYOR ! DANGER MASAYLA BİR OLDU RESMEN ! MASA PARAMPARÇA ! Şimdi Breshman bir sandalye çıkarıyor ve 10-20 kez vuruyor Danger'a. Maçın büyük bir kısmı sandalyelerle vuruşmalar, kendo stickleri kullanarak submissionlar, merdivenlerden atlamalarla geçiyor. Şu anda Danger'ın burnu kanıyor, Breshman'in ise ağızından kan geliyor. İkisi şimdi çok halsiz bir şekilde stagedeler. Stage'in tepesinde zorlukla birbirlerine Choplar vuruyorlar. Ardından Danger, Breshman'in karnına bir anda tekme vuruyor ve The Last Danger Zone için kaldırıyor ! Ancak Breshman, Danger'ın kafasına yumruklar atıyor. Danger geriliyor. Şu an stage'in ucunda ! Düşmek üzere ! Düştü ! Düştü ! Breshman stage'in üstünden bakmak için yavaşça inmeye kalkışıyor. Ancak Danger parmak uçlarıyla stagede ! Breshman "AMA NASIL?!?!" derken, Danger elindeki yapıştırıcıyı gösteriyor ve Breshman'e sırıtıyor. ŞİMDİ YAPIŞTIRICIYI BRESHMAN'İN KAFASINA ATIYOR ! BRESHMAN DÜŞÜYOR ! HEMDE STAGE'DEN MEZARIN İÇİNE ! DANGER HEMEN STAGE'İN ÜST KISMINA TUTUNMAYA DEVAM EDİP ÇIKIYOR VE STAGE'DEN İNİYOR. Şimdi Breshman'i gömüyor.. gömüyor.. Gömdü ! Gömdü !

Kazanan ve BfG Dünya Şampiyonluğunun 1 Numaralı Adayı : Chris Danger

Danger başardı ! Kendini yere bırakıyor ve sevincini yaşıyor-

https://youtu.be/ZlyMMQcq7jA

BSS BURADA ! DANGER'A TEKMELER ATIYORLAR ! KENDO STİCKLER İLE DANGER'A VURUYORLAR ! Pete şimdi Danger'a Bitter End yapıyor ! Şimdi mezarda yatan Breshman'e yöneldile-

https://youtu.be/TN8z1CjBq7E

4 4 4 4 4 LIFE ! BULLET CLUB ! BSS'YE DALIYORLAR ! Young Bucks'tan Trent'e Double Superkick ! Bate emekleyerek kaçıyor ancak Cody geliyor ve Cross Rhodes ! Şimdi Dunne koşarak kaçıyor ancak önüne Marty, GoD ve diğer üyeler çıkıyor ! Dunne arkasını dönüp kaçıyor ancak Omega ! Omega yumruğu yapıştırıyor Dunne'a ! One Winged Angel ! Şimdi tekmeliyorlar BSS'yi ! Ama Omega duruyor ve Breshman'in kemerine bakıp... Kaldırıyor ! Danger ile Breshman yakın sürede kalkamayacak şekilde yerde yatıyorlar. Şov bu görüntüler ile sona eriyor.

BeckyFan
04-07-2017, 12:59
Bu şovun tamamını ben yazdım. .d Matt vs. David çok uzun olmuş, ben kısa olduğunu sanmıştım. Maçı yaklaşık 15 dakikada yazdım birde. Benden iyi booker olur.

The Vigilante
04-07-2017, 13:11
Ben neden hep hile ile yeniliyorum?

Heartless
04-07-2017, 13:13

Kardeşim kötülerin kalbinde var hile. Senin zamanın gelecek. Gün gelecek faceler dünyayı yönetecek.

BeckyFan
04-07-2017, 13:16

Sadece gelecek bölümü bekle. Şu ana kadar yaşadığın tüm yenilgiler senin içinde bir canavar uyandırdı. Gelecek bölüm harikalar yaratacaksın.

The Vigilante
04-07-2017, 13:20
Kardeşim kötülerin kalbinde var hile. Senin zamanın gelecek. Gün gelecek faceler dünyayı yönetecek.

Sadece gelecek bölümü bekle. Şu ana kadar yaşadığın tüm yenilgiler senin içinde bir canavar uyandırdı. Gelecek bölüm harikalar yaratacaksın.

Bekliyorum o zaman. :D

BeckyFan
04-07-2017, 13:25
Bekliyorum o zaman. :D

Gelecek bölümü yazmaya bugün veya yarın başlarız. 2-3 gün içerisinde gelir. :)

King Balor
04-07-2017, 13:38
Ne yani? Bizim maçı Ekrem mi yazdı? Taylan naptın oğlum? Sen yazsaydın bari.

Ekrem sen de var ya çok uyanık adamsın.

619Rey619
04-07-2017, 13:41
Güzel olmuş beğendim ben, gizli bir R-Truth hayranı olarak mutlu oldum. :DD

BeckyFan
04-07-2017, 13:41
Ne yani? Bizim maçı Ekrem mi yazdı? Taylan naptın oğlum? Sen yazsaydın bari.

Ekrem sen de var ya çok uyanık adamsın.

Kemeri şak diye alabilirim de, almayabilirim de. Kara deliği yok edemezsin ama yapıştırıcıyla katlayıp, küçültebilirsin. -Chris Danger

BeckyFan
04-07-2017, 13:42
Güzel olmuş beğendim ben, gizli bir R-Truth hayranı olarak mutlu oldum. :DD

Demiştim sana, siz 4'ünüzle bolca Fashion Files yaşayacağız. :DD

619Rey619
04-07-2017, 13:44
Demiştim sana, siz 4'ünüzle bolca Fashion Files yaşayacağız. :DD
Rap yaparız değil mi? :DD

King Balor
04-07-2017, 13:45

Kemeri şak diye alabilirim de, almayabilirim de. Kara deliği yok edemezsin ama yapıştırıcıyla katlayıp, küçültebilirsin. -Chris Danger
Taylan'cım bir bakar mısın?

BeckyFan
04-07-2017, 13:46
Rap yaparız değil mi? :DD
Rapten daha fazlası olacak. :DD

Triple Threat maçının sonucuna karar vermek için random.org kullandım. Yani eğer kazanırsam kemeri suç bende değil, belki sen koruyacaksın, belki Omega kazanacak.

kerem190744
04-07-2017, 17:35
Bu şovun tamamını ben yazdım. .d Matt vs. David çok uzun olmuş, ben kısa olduğunu sanmıştım. Maçı yaklaşık 15 dakikada yazdım birde. Benden iyi booker olur.

Ekrem ben neredeyim kanka beni niye yazmadın

BeckyFan
04-07-2017, 17:37
Ekrem ben neredeyim kanka beni niye yazmadın

İlk iki maçı Taylan verdi. Segment fikirlerini önceden konuşmuştuk, plan dışına çıkmak istemedim. Dünya Şampiyonluğuna adaylık için bir maç ve sona segment ekledim. PPV'de olursun muhtemelen.

King Balor
04-07-2017, 17:38
İlk iki maçı Taylan verdi. Segment fikirlerini önceden konuşmuştuk, plan dışına çıkmak istemedim. Dünya Şampiyonluğuna adaylık için bir maç ve sona segment ekledim. PPV'de olursun muhtemelen.
Yüce booker Ekrem. #EkremBeKardeşim

BeckyFan
04-07-2017, 17:39
Yüce booker Ekrem. #EkremBeKardeşim

Birazdan 2-3 maç duyuracağız. dogri #TahsinBeKardeşim

kerem190744
04-07-2017, 17:40

İyi kemer adaylığına çıkarsam bırakmam o kemeri.

Heartless
04-07-2017, 17:40

Kemerin sonsuza kadar sende kalacak hali yok ya. :D İllaki birileri contender olacak. Ben yazsam bende kazandırırdım.

King Balor
04-07-2017, 17:41
Kemerin sonsuza kadar sende kalacak hali yok ya. :D İllaki birileri contender olacak. Ben yazsam bende kazandırırdım.
Aha spoiler verdin. Kemeri kaybedeceğim kesinleşti.

King Balor
04-07-2017, 17:42
Birazdan 2-3 maç duyuracağız. dogri #TahsinBeKardeşim
Takipteyim. #EkremBeKardeşim

BeckyFan
04-07-2017, 17:43

Spoiler vermedi, kemere beni aday yaparmış o da. Köpürdüğün anda attığın yorumlardan birini alıntılamış farkındaysan. :d #TahsinBeKardeşim

King Balor
04-07-2017, 17:52
Spoiler vermedi, kemere beni aday yaparmış o da. Köpürdüğün anda attığın yorumlardan birini alıntılamış farkındaysan. :d #TahsinBeKardeşim
Tekrar bakınca anladım. Beynim çok uyuşuk ya bu sıralar.

Heartless
04-07-2017, 17:55

Spoiler verecek bir insan değilim ya. :DD

Heartless
04-07-2017, 17:58
One Night Only PPV Match Card

Güncellenecektir.

Chris Danger vs. Kenny Omega vs. Breshman Rest ( c ) - Triple Threat Match For Glory World Championship

King Balor
04-07-2017, 18:00
Spoiler verecek bir insan değilim ya. :DD
Taylan bak gimmick'im oturdu. Seyirciyle aramdaki reaksiyon iyi. İyi maçlar çıkartıyorum. En iyisi sen bu kemeri benden alma Taylan, ha? :DD

BeckyFan
04-07-2017, 18:01
Taylan bak gimmick'im oturdu. Seyirciyle aramdaki reaksiyon iyi. İyi maçlar çıkartıyorum. En iyisi sen bu kemeri benden alma Taylan, ha? :DD

Her şey randomun kararı, Taylan'ın da değil. :DD

Heartless

Yalvarman hoşuma gitti bir daha yap. :d Şaka maka cidden spoiler verecek biri değilim.

King Balor
Ulan random. :DD :DD

King Balor
04-07-2017, 18:04
Yalvarman hoşuma gitti bir daha yap. :d Şaka maka cidden spoiler verecek biri değilim.
Olsun, sen yine de benden alma, ha?

Heartless
04-07-2017, 19:13

Allah Allah, en yetkili benim.

BeckyFan
04-07-2017, 19:27
Allah Allah, en yetkili benim.

O zaman maç kardını güncelle ! :DD

Heartless
04-07-2017, 19:27

Nope. Ben vurdumduymaz bir yöneticiyim.

BeckyFan
04-07-2017, 19:28
Nope. Ben vurdumduymaz bir yöneticiyim.

Güncelle. :(

619Rey619
04-07-2017, 19:28
Bencede çok doğru mesela benim kemer maçına ekleyerek başlayabilirsin Taylan. :DD

BeckyFan
04-07-2017, 19:29
Bencede çok doğru mesela benim kemer maçına ekleyerek başlayabilirsin Taylan. :DD

Ben maç kardını biliyorum, senin maçın var ama kemer maçı değil. Maç kardını zaten ben oluşturup ona özelden attım. :DD Başkaları da görsün diye paylaşmasını istiyorum. :D

Heartless
04-07-2017, 19:45
One Night Only'e duyurulan 2 maç:
Violenta vs. Cody Rhodes - USC Tournament Match
Fashion Guys and ??? vs. David and ??? - 5-on-2 Elimination Tag Team Match

619Rey619
04-07-2017, 19:49
One Night Only'e duyurulan 2 maç:
Violenta vs. Cody Rhodes - USC Tournament Match
Fashion Guys and ??? vs. David and ??? - 5-on-2 Elimination Tag Team Match
İlk maçı çöp kazanır. İkinci maçta da kimin geleceği çok belli. :DD Bizim takım alır.

Heartless
04-07-2017, 19:49
İlk maçı çöp kazanır. İkinci maçta da kimin geleceği çok belli. :DD Bizim takım alır.

Kim gelecekmiş? :DD

The Vigilante
04-07-2017, 19:50
Handicap maç mı olacak şimdi?

BeckyFan
04-07-2017, 19:50

BeckyFan
04-07-2017, 19:51
Handicap maç mı olacak şimdi?
5'e karşı 2 elemeli maç. Partnerin ile birlikte çok uyumlu olacaksınız.

The Vigilante
04-07-2017, 19:53
5'e karşı 2 elemeli maç. Partnerin ile birlikte çok uyumlu olacaksınız.

Takım arkadaşımı merak ettim. Zor bir maç olacak. Ama kazanırız umarım.

BeckyFan
04-07-2017, 19:57
Takım arkadaşımı merak ettim. Zor bir maç olacak. Ama kazanırız umarım.

Özellikle 5'e 2 yaptım. Takım arkadaşın çok güçlü biri.

619Rey619
04-07-2017, 19:57

Kekonun biri gelir işte. :DD

The Vigilante
04-07-2017, 19:58
Özellikle 5'e 2 yaptım. Takım arkadaşın çok güçlü biri.

Gerçek bir güreşçi mi olacak?