PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RPG Duyuru: Ekip Yeni Yüzler Arıyor!


RPG Müdüriyet
19-11-2018, 10:00
Çok iyi bir maç booker'ı olduğunu mu düşünüyorsun? Bir hikaye yazsam da herkes oturup onu okusa mı diyorsun? Yoksa boş zamanın var ve bunu RPG yazmakla mı değerlendirmek istiyorsun? O zaman şartlarımızı oku ve eğer hoşuna giderse bize özel mesaj gönder. Şartlarımız ve özel mesaj içeriği aşağıda yer alıyor.

Şartlarımız

1) Ana prensibimiz aktiflik ve sorumluluk bilincine sahip olmak. Siz bize özel mesaj göndererek RPG yayınları sırasında aktif olacağınızı söylüyor ve RPG'deki herhangi bir eksiğin tamamlanması konusunda sorumlu olduğunuzu kabul ediyor olacaksınız. RPG ekibi, canınız istediği zaman aktif olabileceğiniz bir yer değil. SORUMLULUK KONUSUNDA KENDİNE GÜVENMEYENLER BAŞVURU YAPMASIN.

2) RPG yazarlığı günlerinizi vermek demek değildir. Haftada 5-6 saatinizi ayırabilecek kadar AKTİF OLACAĞINIZA SÖZ VERECEKSENİZ bizim için yeterli. Eğer ekip içinde yeterli aktifliği sağlamazsanız sizi bu sözü verip yerine getirmediğiniz için çıkartabiliriz.

3) Hem maç booking'i yapacak hem de segment yazabilecek arkadaşlar arıyoruz. Eğer, "Ben segment yazamam." diyorsanız daha fazla maç booklamayı kabul etmelisiniz. Maç yazmak istemeyen arkadaşları kabul edemiyoruz.

Özel Mesaj Formatı

Adınız Soyadınız:

Yaşınız:

Neden Başvuru Yapmak İstediniz?

Günde Kaç Saatinizi Ayırabiliyorsunuz?

Örnek Maçınız: Bir Cody vs. Triple H maçı booklamanızı istiyoruz.


Başvurularınızı bekliyoruz lakin SORUMLULUK ve AKTİFLİK en önemli mevzular, bunlar konusunda problem çıkarmanız halinde sizi ekipten çıkartacağımızı da unutmayın.


Son Başvuru: 21 Kasım Çarşamba