PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RPG: Power Rankings'de Bu Hafta #2!

Attitude Adjustment
09-12-2018, 15:46
https://i.hizliresim.com/Nn3r3N.jpg

1 Aralık - 8 Aralık 2018

1- "GWA Şampiyonu" CM Punk
(GWA Şampiyonu CM Punk, HIAC şovu sonrası çıktığı ilk haftalık şova da damgasını vurarak Roderick Strong'u mağlup etti. CM Punk şampiyon olarak ilk günlerini etkili geçirirken bu haftanın da listenin birincisi olarak karşımızda.)

2- "WHC Şampiyonu" Elias
(Dünya Ağırsiklet Şampiyonu Elias, bu hafta Cody'nin adaylık mücadelesinde diskalifiye ile de olsa Cody'i yenmeyi başardı. Şampiyon aynı çizgisinde devam ediyor, şampiyon listenin ikinci sırasında)

3- Cody Rhodes
(Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğunu son saniyede kaçıran Cody, Atlas şovunda bu unvan için bir numaralı adaylık maçına çıkıp kazanamasa da maç içerisinde ve maç sonrasında gösterdiği performans nedeniyle bu hafta iki basamak yükselerek 3.sıraya yükseldi. Kuşkusuz Cody, Atlas şovunun en gösterişli isimlerinden birisi. Bu hafta listenin üçüncü sırasında!)

4- "IC Şampiyonu" Austin Aries
(Austin Aries, Kenny Omega ile girdiği rekabette üstün çıkmanın yollarını arıyor. Aries, bu hafta Nick Jackson'ı mağlup ederek güzel bir mesaj verdi. Aries bir basamak yükselerek listenin 4.sırasında yer almayı başardı.)

5- "Oceans Şampiyonu" Adam Cole (The Massacre Club)
(Durgun bir hafta geçiren Adam Cole, bu hafta iki basamak gerileyerek 5.sırada yer aldı.)

6- The Nest
(Atlas'ın asi adamları bu haftada yerinde durmadı. The Nest arka alanda Triple H ve Finn Balor'a saldırarak bir gözdağı daha verdi. Atlas'ın asi adamları bu hafta listenin 6.sırasında yer alıyor.)

7- Ember Moon
(HIAC şovunda Asuka'yı mağlup ederek büyük bir ivme yakalayan Moon, geçtiğimiz Pasifik şovunda bir galibiyet daha alarak yükselişini sürdürdü. Moon geçen hafta listede yer bulamamışken bu hafta listeye 7.sıradan dahil oldu. Moon bu hafta listeye hızlı bir giriş yaptı.)

8- Matt Hardy
(Atlas şovunun göz önünde bulunan adamlarından Matt Hardy'de çıkışını sürdürüyor. Hardy, Atlas şovunda önemli bir galibiyet alarak listeye dahil olmayı başardı. Hardy tıpkı Moon gibi listeye hızlı bir giriş yaptı ve listenin 8.sırasında yer aldı.)

9- "GWA TT Şampiyonu"Guerillas of Destiny
(Takımlar Şampiyonu bu hafta üç basamak gerileyerek listenin 9.sırasında yer alıyor.)

10- Kane
(Haftalardır The Nest ekibi ile sürtüşme içerisinde olan Kane, bu hafta Becky Lynch'i cehennemin derinlerine yollamayı başardı. Kane, Becky karşısında güzel bir mesaj vererek hala daha burada olduğunu kanıtladı. Kane bu hafta listeye 10.sıradan girmeyi başardı.)

Bonus isimler: Asuka, Joey Janela, Bray Wyatt, The Rock.

Gece
09-12-2018, 15:49
Az kaldı gireceğim listeye.

Abhaz
09-12-2018, 15:53
Nest 6. sıradan girerek torpilin dibine vurmuş. Şaka kanki alınma harbiden büyük tehlike arz ediyorlar. İlk 3 ismin ikisi karılı kocalı kıl heel tipler ama büyük heel karakter arz ediyorlar severiz. Elias kankim bence listede birinci olmalıydı. Aries, Kenny Omega gibi bir idole (hem RPG hem reel) karşı sağlam mücadele veriyor 2. sıraya onu yazardım.

Attitude Adjustment
09-12-2018, 15:55
Nest 6. sıradan girerek torpilin dibine vurmuş. Şaka kanki alınma harbiden büyük tehlike arz ediyorlar. İlk 3 ismin ikisi karılı kocalı kıl heel tipler ama büyük heel karakter arz ediyorlar severiz. Elias kankim bence listede birinci olmalıydı. Aries, Kenny Omega gibi bir idole (hem RPG hem reel) karşı sağlam mücadele veriyor 2. sıraya onu yazardım.

Kanki, CM Punk kaçıncı sırada olmalıydı peki.

Abhaz
09-12-2018, 15:55
Kanki, CM Punk kaçıncı sırada olmalıydı peki.

Kanki ver 9. sıraya bedavadan maç alıyor kaçtır.

End of Heartache
09-12-2018, 16:11
Listeye bu hafta girememişiz haklı olarak. Ellerine sağlık doğru bir liste olmuş cidden.

Styles Clash
09-12-2018, 16:12
Yine beğendim sıralamayı. Aslında geçen Atlas'da normal bir şekilde Cody'i yenmiş olsaydım birinci olabilirdim. Sıralama yerinde.

DoctorMK
09-12-2018, 16:15
Pasifik main eventinin sadece sonucuna bakılarak hazırlanmış liste. CM Punk damga vurarak kazanmadı, Castle'dan gelen saldırı sonucunda kazandı ve esas olarak main eventin kaderine Castle etki etti. Yani ben hazırlıyor olsam Punk'ı birincilikten düşürmeyecek olsam bile Castle'ı listeye sokardım.

Lucifer
09-12-2018, 16:22
Kanki ver 9. sıraya bedavadan maç alıyor kaçtır.

Boşunu Serbest Kürsü’de yap kanki.

Abhaz
09-12-2018, 16:27
Boşunu Serbest Kürsü’de yap kanki.

Kanki kusura bakma dost acı söyler bak rakibin Dalton bile listeye girememiş zıpzıplarla maç çeviriyon bedavadan maç alıyon bu da bir fikir bu da bir görüş yani.

Aschentef
09-12-2018, 16:35
Az kaldı liderliğe...

Look! A Wizard
09-12-2018, 16:37
Bonusta olmak güzel. 1 numero olacağız!

Mr.Pacman
09-12-2018, 17:33
A+++ şov gene daha yukarıda, çatla Atlas!

Mamy D Way
09-12-2018, 18:01
Bu hafta bir şey yapamadım ama şampiyon olduğum için listede yer bulabilmişim. Eline sağlık.

The Icon
09-12-2018, 19:02
Liste gene güzel olmuş, girmeme az kaldı umarım.

Mike Mizanin
09-12-2018, 19:08
Çok geri plana düştük, önümüzdeki birkaç şovu da es geçerim sanırım.

Maestro
09-12-2018, 19:10
Bence çok doğru bir liste Punk'ın da birinciliği hak ettiğini düşünüyorum kemer ile iyi anlar gösterecek gibi.