PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RPG Duyuru: Eli Drake'in Canlı Yayını


RPG Müdüriyet
13-12-2018, 19:42
https://resmim.net/f/9DYLpt.png

Internet şampiyonu Eli Drake, Cuma akşamı (14 Aralık - yarın) saat 22.30'da Instagram üzerinden canlı yayın yapacağını açıkladı. Eli Drake, bu yayında bizzat güreşeceğini söyledi. Bu kısa eğlence için yarın akşam sizleri bu konunun altına bekliyoruz.

Performans merkezindeki bir Instagram yayınındayız.

https://www.youtube.com/watch?v=f2r6AkSSOXE

E - LI - DRAKE! That is just a fact of life!

https://i.hizliresim.com/GDLbrZ.png

Müzik çalıyor ve Eli Drake girişte görünüyor. Internet şampiyonu Drake, hızla telefona doğru geliyor ve kamerayı kendisine çekip konuşmaya başlıyor.

Eli Drake: Instagram yayınıma hoş geldiniz IQ'su tek haneli canlılar! Bu akşam size Internet Şampiyonu nasıl olunurmuş onu göstereceğim! Bu kemere iyi bakın. Bu kemer boşuna kazanılmadı. Şimdi size kimsenin yapmadığını yapacağım ve Internet üzerinden bir canlı yayınla maç yapacağım! Daha önce hangi güreşçi bunu yapmıştır ki? Kendi Instagram hesabı üzerinden maç yapıp yayınlamak, bu ancak benim aklıma gelebilirdi! Çünkü ben Internet'in en iyi güreşçisiyim. Bunları söylediğim için yayınımdan çıkıp sinirlenenler var! Kızmayın, çünkü bu sadece hayatın bir gerçeği!

Eli Drake kamerayı bırakıp ringe giriyor hızla. Ardından kemerini çıkarıp omzuna asıyor ve rakibini bekliyor. Bu sırada telefona doğru bağırıyor.

Eli Drake: Dummy'lerden biri geliyor, iyi izleyin!

Telefon biraz sonra dönüyor ve arka alandan açılan girişe yöneliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=bcM33D9RrjY

Celtic Invasion!

https://resmim.net/f/5lE5qY.png

Becky Lynch girişte görünüyor. Oldukça sinirli bir şekilde ringe ilerleyen Becky, tauntlarını atıyor. Hızlı bir şekilde ringe ilerlerken o da telefonun oraya geliyor ve bağırarak konuşuyor.

Becky Lynch: Atlas'taki kadın güreşçi kontenjanının iki aydır tek başıma dolduruyorum. Bu yüzden bu maç benim için Sasha Banks ile güreşmekten farklı değil. Eli Drake bu gece kendi yayınında ilk defa kaybettiği zaman o kemer için bana bir şans daha vermek zorunda kalacaksınız.

Becky sinirle telefonu iterken ringe giriyor. Biraz sonra ringdeki hakem ikisini de kontrol ediyor ve seyircileri sadece performans merkezinde çalışan elemanlar olan maç başlıyor.

Non-title Match
"Internet Champion" Eli Drake vs. Becky Lynch

Maç başlar başlamaz Drake ve Becky ağır ağır birbirine yaklaşıyor. Başta lock up ile başlayacaklarken Becky hızlı bir şekilde bir tekme vuruyor Drake'nin karnına ve yumruk ile ona saldırmak istiyor ama aynı anda Eli Drake de bir tekme vuruyor Becky'nin karnına ve sonra da hemen Back Elbow çakıyor kafasına. Becky saçını tutarken bir anda dönüyor ve bir Clothesline vurmak istiyor ama Eli Drake yıkılmıyor ve arkaya doğru sekiyor. Drake arkaya doğru düşerken hızla koşuyor ve Running DDT! Becky yere düşerken hemen tuşa gidiyor Drake. 1........ Atıyor Becky! Hemen kalkmaya çalışırken Eli Drake de kalkıyor onunla beraber. Eli Drake hızla iplere giderken Becky kalkıyor ve Bexplex! Eli Drake yere düşerken yan taraftan birkaç kişi Becky'i alkışlıyor. Becky sinirli bir şekilde onlara baktıktan sonra yerdeki Drake'ye dönüyor ve hızlı bir Elbow Drop ile atlıyor. Drake yerdeyken hemen tuşa gidiyor. 1......

Şampiyon atıyor! Becky Lynch sinirli bir şekilde kalkıp köşeye çıkarken Eli Drake'yi bekliyor. Drake kalkar kalkmaz Becky atlıyor ve Missle Dropkick ile atlıyor! Ama Eli Drake onun ayaklarından tutuyor ve Becky yere düşer düşmez ayaklarının arasını açıyor ve Sharpshooter! Eli Drake hızlı bir pes ettirme hareketiyle bu hızlı başlangıcı durduruyor. Becky bağırarak iplere doğru giderken Eli Drake de onun pes etmesini söylüyor. Ring etrafında seyirciler olmadığı için sesler oldukça iyi bir şekilde duyuluyor. Biraz sonra Eli Drake ne kadar zorlasa da Becky hızlı bir şekilde iplere gidiyor ve tutunuyor. Eli Drake sinirle hareketi bırakmak isterken Becky'i o şekilde tutup döndürüyor ve bacağına sert bir Elbow geçiriyor! Becky bacağını tutarken Eli Drake biraz sonra kalkıyor ve yerdeki Becky'nin saçından tutup hızla iplere gönderiyor ve gelirken LARIAT! Becky boğazını tutarak yerde yatarken tuşa gidiyor Drake. 1........2.....

Atıyor Becky! Eli Drake ayağa kalkarken Becky tuşu atmanın verdiği gazla kalkmaya çalışıyor. Ama Eli Drake şimdi onu tutuyor ve dışarıya sürüklüyor. Drake dışarıya inip oradan Becky'i çekerken Becky gelmemek için zorluyor kendisini. Ama Drake onu çekiyor ve köşedeki demire bacağını çarptırıyor. Becky acı içinde bağırırken Eli Drake de yan taraftaki 3-5 seyirciye bağırıyor. "DUMMY! YEAH!" Drake heyecanla içeriye giriyor ve Becky'i tuş ediyor. 1..... Atıyor Becky! Drake hemen ardından Becky'i hızla kaldırıyor ve Sitout Powerbomb için pozisyona getiryor. Drake kaldırıyor ve Becky'i yere vuracakken Becky tam tepede üst üste Drake'nin kafasına yumrukları yapıştırıyor. Drake onu yere vurmak isterken Becky Drake'nin omzundan tutuyor ve aşağıya çekiyor onu, ROLL UP! 1.......2.......

Atıyor Drake! Hızla kalkan Drake Becky'e bakıyor ve Becky'den harika bir Dropkick! Drake şimdi yere düşüyor. Becky hızla iplere gidiyor ve Running Leg Drop! Tuşa gidiyor! 1........2...... Atıyor Eli Drake! Becky kalkıyor ve oldukça heyecanlı bir şekilde Eli Drake'yi bekliyor. Drake kalkar kalkmaz koşuyor ve Clothesline ile onu köşeye ittiriyor. Drake köşedeyken Becky hızla koşuyor ve Corner Clothesline vuruyor. Drake köşede yorgun yorgun dururken Becky bir kez daha koşuyor ve Running Punch ile Drake'yi yere seriyor. Becky şimdi iyice ateşleniyor ve kaldırıyor Drake'yi BEXPLEX! Drake yerden hızla kalkarken Becky Lynch bir kez daha tutuyor Drake'yi ve BİR BEXPLEX DAHA! Becky iyice ateşlendi. Eli Drake yerden son kez kalkıyor ve Becky yine otu tutuyor ve BEXPLEX! Tuşa gidiyor Becky. 1..........2........

Eli Drake atıyor! Drake tuşu atarken Becky şimdi heyecanla onu bekliyor. Drake yerdeyken Becky onu döndürüyor ve DIS-ARM-HER... HAYIR! DRAKE HEMEN ONU DÖNDÜRÜYOR VE ROLL UP! 1........2.......

BECKY ATIYOR! Hızla kalkıyorlar ve Becky, Drake'ye koşarken harika bir LARIAT! Becky yere düşerken şimdi Eli Drake onu kaldırıyor ve GRAVY TRAIN! HEMEN TUŞA GİDİYOR ELI DRAKE! 1.......2.......

3!

Kazanan: "Internet Champion" Eli Drake

https://i.hizliresim.com/pbYRXJ.png

Eli Drake maçı kazanıyor. Kemerini kaldıran Drake, hakemin de elini kaldırmasıyla oldukça mutlu. Eli Drake biraz sonra köşeye çıkıyor ve kameraya sesleniyor.

Eli Drake: Bu yayınlar daha bir başlangıçtı. Daha fazla yayın için beni takip edin. Benim adım Eli Drake. (Becky'e bakıyor). Ve bu da hayatın bir gerçeği! Aklınızdan asla çıkarmayın!

Eli Drake tauntlarını atarken Instagram yayını sona eriyor.

https://resmim.net/f/Pc64m2.png

ÖZEL YAYIN
GWA Entertainment
TM & © 2018
All Rights Reserved

Abhaz
13-12-2018, 19:44
Dumi dumi kankim RPG'de devrim yapıyor.

Mike Mizanin
13-12-2018, 19:46
Son eğlenceleri olacak zaten, tadını çıkarsın.

RebelVoice
13-12-2018, 19:52
Noluyo dedim. Neyse biz internetin gerekliliğini yerine getiririz. Sıkıntı yok.

LeonardoAraujo
13-12-2018, 20:12
Kemer konsepti diye buna derim.

AlperMizanin
13-12-2018, 20:41
Yakisirrr.

RebelVoice
14-12-2018, 20:42
Şurası canlansın.. Bakın böyle bizzat kimse güreşmez he kıymet bilin.

Cengiz
14-12-2018, 20:43
Önden yerimizi alalım.

RebelVoice
14-12-2018, 20:47
Böyle şampiyon her eve lazım beee.

Birazvodka
14-12-2018, 20:51
Beğen geç, bekleme yapma.

Gece
14-12-2018, 21:02
Güzel fikir.

RPG Müdüriyet
14-12-2018, 21:13
15 dakika sonra başlıyoruz.

Aschentef
14-12-2018, 21:13
Buradayız. Bakalım nasıl olacak.

RPG Müdüriyet
14-12-2018, 21:29
Yayın başladı.

Aschentef
14-12-2018, 21:31
Ben bu internete para ödüyorum. Neden Eli Drake izliyorum diye düşündüren bir olay. Fakat takipteyiz. :d

Cengiz
14-12-2018, 21:33
Maç kimle?

Cengiz
14-12-2018, 21:35
İlk yayınında kemerini kaybederse ne gülerim ama. Kemer maçı olup olmadığını bilmiyorum ama.

Cengiz
14-12-2018, 21:39
Drake internet üzerinden yayın yayıp dayak yemez maçı kazanır derken maç bitmiş.

Aschentef
14-12-2018, 21:40
Rakibine acımamış Drake bey. Tebrikler.

King Balor
14-12-2018, 21:41
Çok değişik.

Maestro
14-12-2018, 21:47
Tebrikler 15 dakikalık kısa ve öz bir yayın yapmış Drake.

Ensiferum
14-12-2018, 22:34
Konsept çok hoş ve ince düşünülmüş. Ekibin eline sağlık.

RebelVoice
15-12-2018, 01:19
İşte şampiyon nedir, nasıl olur kısa bir özet izlediniz.

Asıl film daha başlamadı.