PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DoN Spoiler | Kip Sabian vs. Sammy Guevara

Falcon Arrow
26-05-2019, 01:57
Zil çalıyor. Guevara, Sabian'ı headlock'a alıyor. Sabian kurtulup Guevara'yı kilide alıyor ama hızlı bir kip-up ile kurtuluyor. Sabian'dan Guevara'ya springboard hurricanrana arkasından leg swip geliyor. Maçın temposu güzel. Sabian iplerden ringin dışına Guevara'nın üstüne uçuyor. Guevara'yı ringe geri yolluyor fakat Guevara seri bir şekilde geri dönüp iplerden suicide dive yapıyor. Şimdi üstünlük Guevara'da. Sabian, boş bir anında leg lock'a bağlıyor ama Guevara hemen iplere asılıyor. Guevara köşeye çıkıp moonsault atıyor. Sabian kurtuldu. Bir moonsault daha... Saiban yine kurtuluyor. Bu sefer de standing shooting star press geliyor. Tuş denemesi başarısız. Şimdi üstünlük Sabian'a geçse de Guevara suplex pozisyonuna alıyor ve iplerden beraber ringin dışına düşüyorlar. Sabian'ı bariyerlere asıyor ve Shooting Star Press geliyor! Guevara ringin köşesine çıkıyor ve 630 senton'a hazırlanıyor. Fakat Saiban blok yapıyor. Arkasından Sabian'dan finisher ve tuş... maçın kazananı Kip Sabian.

https://twitter.com/tde_wrestling/status/1132434358957170693

Lunatic Phenomenal
26-05-2019, 01:59
Heel spot monkey'leri ayı gibi sevdiğim için (Jack Evans tarzı) Sammy Guevara'ya da geçen senelerdeki o heel döneminden bayağı bir sempatim vardı. O yüzden kaybetmesine de üzüldüm. Neyse, maç için bir build falan yoktu zaten. İlk elin bir günahı olmaz diyelim.

OhMyMind
26-05-2019, 02:12
Bu maçtan hiçbir beklentim yoktu. İkili gayet güzel şeyler izletti, hoş spotlar vardı. İkisi de oldukça karizmatik isimler, ringde de bunu oldukça başarılı bir şekilde yansıttılar. Beklentisiz izlediğim için olsa gerek oldukça keyif aldım maçtan. Alışılmışın dışında birkaç hareket görmek de hoşuma gitti.

Viva ElPatron
26-05-2019, 14:56
Yeter artık, ne zaman izlesem kaybediyor bu çocuk.