PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DoN Spoiler | The Best Friends vs. Angelico & Jack Evans

The Maharaja
26-05-2019, 08:11
Best Friends, Angelico ve Jack Evans'ı hızlı bir maçta mağlup ediyor. Maç sonu Smash Brothers debutunu yaparak ortalığı velveleye veriyor! Karartma sonrası SSB, her iki takımı da yere seriyor.

https://twitter.com/tde_wrestling/status/1132453624024576000

The Lone Wolf
26-05-2019, 10:31
Indy aleminin en güzel yanlarından birisi takım güreşi. Güzel maç çıkardılar. SSB hoş gelmiş bu arada.

C.Cage
26-05-2019, 10:32
Tam bir Indy maçı. Artık tuş olsun yeter demekle geçti tüm maç.

ErDiBiase
26-05-2019, 12:34
Reseda günlerini hatırlattı krallar. Jack Evans'ı bayadır izlememiştim, özlemişim sarhoş kralı. 3.75 versem kızar mısınız? Kızmayın. Tşk.

Lunatic Phenomenal
26-05-2019, 13:27
Angelico & Jack Evans... Kralların maçı unutulmuş bir takım yüzünden güme gitse de ayı gibi şov yaptılar... İkiliyi takım olarak görmeyi gerçekten çok özlemişim. Umarım Angelico'nun kronik sakatlıkları bir süre baş göstermez de tadını çıkarırız şu ikilinin.

Super Smash Bros hamlesi 2014'te falan olsa mantıklı olurdu da yıl 2019 be abi. YB'nin senaryo kasmaya çalışması hoş ama bence haftalık şovlar başlayana kadar, Indy stilinin büyük kitleler tarafından kabul görmesi adına ana birkaç senaryo dışında pek senaryo kasılmamalı. SSB hamlesi bu yönden de kötü.

Bu arada Angelico & Evans ikilisi dönmüşken bir maçlığına bile olsa Teddy Hart & Evans ikilisi de dönse harika olur ya.

MG42
26-05-2019, 13:38
SSB'nin vize sorunları yok muydu ya? Hatta ROH'de o yüzden hep Kanada-İngiltere şovlarında gözüküyorlardı. Bitti sanırım engel ya da gariban ROH'i keklediler.

The Sinister Scotsman
26-05-2019, 23:22
Özellikle Los Güeros del Cielo faktöründen dolayı gecenin en merak ettiğim maçlarından birisiydi. Jack Evans muazzam bir güreşçi. Yine maçta şovunu yapmaktan geri kalmadı ve maçı çaldı adeta. Kazanmalarını ne kadar çok istesem de olmadı. Maçı beğendim. 3.75 veriyorum buna. SSB'nin bu kadar görkemli gelmesine şaşırdım, bu kadar isimli bir takımlar mıydı bunlar?

The Lone Wolf
26-05-2019, 23:26
Özellikle Los Güeros del Cielo faktöründen dolayı gecenin en merak ettiğim maçlarından birisiydi. Jack Evans muazzam bir güreşçi. Yine maçta şovunu yapmaktan geri kalmadı ve maçı çaldı adeta. Kazanmalarını ne kadar çok istesem de olmadı. Maçı beğendim. 3.75 veriyorum buna. SSB'nin bu kadar görkemli gelmesine şaşırdım, bu kadar isimli bir takımlar mıydı bunlar?

Tanıyan pek yok galiba kanka SSB'yi. Bunlar kim diyenler vardı. 7-8 yıl önce PWG izleyen 2-3 kişi dışında bilen yoktur. hehe

The Sinister Scotsman
26-05-2019, 23:36
Tanıyan pek yok galiba kanka SSB'yi. Bunlar kim diyenler vardı. 7-8 yıl önce PWG izleyen 2-3 kişi dışında bilen yoktur. hehe

Tribündekiler de Who Are You diyince sorunun bende olmadığını anladım zaten. hehe Sağlam geldiler ama.

Styles Clash
26-05-2019, 23:37

https://www.youtube.com/watch?v=upDlVIt7MXU

Buradaki dübeller üstat.

Believe Dean
28-05-2019, 03:49
LOS GUEROS DEL CIELO BE KARDEŞİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMM!

Angelico ve Evans'ın tekrar bir araya gelmeleri muazzam olay. Bu maçı Evans'ın çalacağını bile bile Angelico'dan birkaç uçuk kaçık highflayerlık görmek istedim ama olmadı, Evans yine hükmetti maça. Umarım bu ikiliyi önümüzdeki dönemlerde Young Bucks ile TTC için kapışırken falan görebiliriz. Şöyle bir maç yapsalar da Meltzer bu sefer 5 verse maça.

https://www.youtube.com/watch?v=4tVD6jFnZu8