PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DoN Spoiler | Jericho vs Omega

The Maharaja
26-05-2019, 08:21
Jericho'nun Judas Breaker isimli finisherını da ilk defa kullandığı ve çok çok uzun süren bir diğer maçta Omega, ALPHA'ya boyun eğdi. Jericho, AEW tarihinin ilk ana maçını kazandı fakat son gülen o olmadı.

Jon Moxley arenayı bastı. Hem Omega, hem de Jericho'ya çok net bir mesaj verdi, AEW kemerine güzel bir göz kırptı.

https://twitter.com/tde_wrestling/status/1132494164917137408

Look! A Wizard
26-05-2019, 09:13
Ohhh Jericho babacım. Kemer tasarımı güzel.

Devil
26-05-2019, 09:13
Maç sanki bir tık daha iyi olabilirdi ama Jericho'nun yaşına da bakılınca verebileceklerinin en iyisini verdiler. İkisini de bu anlamda tebrik etmek lazım. Ayrıca maç içerisinde Y2J akıl oyunları da çok hoştu. Birde Moxley'den bahsetmezsek olmaz tabi ki... Umarım bize çok daha güzel olaylar izlettirecek diye düşünüyorum. Dönüşü muhteşem oldu.

Rise Above Hate
26-05-2019, 09:29
Omega'nın kırık burunla güreşmiş olmasından dolayı maçın beklentileri karşılayamamış olmasını anlıyorum. Moxley'in gelip yargı dağıtması ise ıslattı. Jericho, Page ve Moxley kemer için harika isimler.

BlissFan
26-05-2019, 09:40
Ne denilebilir ki WWE'in pek çok PPV ME'sine 50 basar. <3

Kuti Mysterio
26-05-2019, 09:44
Ne denilebilir ki WWE'in pek çok PPV ME'sine 50 basar. <3

Forumdaki bazı kişiler beni AEW haterı bellemiş olsa da bu yorum doğru. Ama Judas breaker iyi bir hareket değil. Bu hareketi Andrade daha güzel ve hızlı yapıyor. Beni hater belleyen Emre abi değil. Beni hater belleyen kendini biliyor ve kalbimi kırmıştır o kişi.

Bad Influence
26-05-2019, 09:59
Objektif olarak bakarsak profesyonel güreş tarihinin en iyi anı olduğu ortada.

TRuzgarEfe
26-05-2019, 10:18
Jon Moxley'in debut yapması... Muhteşemdi.

Mr. Phenomenal
26-05-2019, 10:20
Şovdaki en iyi anlardan biriydi.

The Main Event
26-05-2019, 10:21
Çok iyi bir andı.

C.Cage
26-05-2019, 10:28
*Judas Effect.

The Lone Wolf
26-05-2019, 10:35
Finisher'ı beğenmedim. Jericho'nun yaşına ve fiziğine göre gayet güzel maç oldu. Maç sonu olaylar bir tık daha iyi olabilirdi sanki.

Soul of Undertaker
26-05-2019, 10:37
AEW muhteşem bir açılış yaptı Devamının geleceğini düşünüyorum.

Jonathandavidgood
26-05-2019, 10:56
İnanamıyorum.

The Unpredictable
26-05-2019, 11:08
Teşekkürler AEW...

Christian
26-05-2019, 11:37
Jericho kaybeder diyordum izlerken umutsuz bir şekilde; ama öyle olmadı. :D Maçın sonucuna sevindim. Moxley görmekse ayrı bir sevindirdi.

The Lone Man
26-05-2019, 11:40
Jericho'nun göbeğinden maça odaklanamadım. Maç bittikten sonraysa odak noktası değişti.

mosyopatiayak
26-05-2019, 12:26
Dustin vs Cody ve AAA TTC maçlarının gölgesinde kaldı bence maç. Jericho kilo mu almış bana mı öyle geldi?
Ayrıca Moxley AEW'a hayırlı olsun. O kadar work dedik adam cidden ayrıldı ya.

ACM
26-05-2019, 12:32
Müthiş bir başlangıç NET!

Althongos
26-05-2019, 12:39
Moxley'in girişi efsaneydi. AEW kesinlikle takip edilmeye değer olacağını kanıtladı bana bu şov ile.

ErDiBiase
26-05-2019, 12:45
Tokyo Dome'daki maçları daha iyiydi bence ama bu da gayet güzeldi. Kenny'i özlemişim baya onu farkettim. Gönül rahatlığıyla 4 verebilirim.

Moxley'in debutu fazla iyiydi. DDT'den kurtulsaydı keşke ama çok da önemli değil. Hem Omega hem Jericho feudu için güzel zemin hazırladılar. Çok iyi andı.

Craxler Devon
26-05-2019, 12:51
Kazandık , mutluyuz , huzurluyuz. Moxley'in gelişi de şirket adına yapılan en doğru hamle olabilir.

Lunatic Phenomenal
26-05-2019, 13:47
Moxley... Gerçekten WWE'den ayrıldı adam. Çok ilginç. Shield'ın artık bir üçüncüsü yok. Gerçekten çok ilginç. Güreşe erken dönmesi hoş da AEW kötü tercih ya. O özlenilen Moxley en iyi IW'ye giderdi kesinlikle. Gerçi ana bookerların da aktif güreşçiler olduğu bir şirkette creative control vermek ne kadar doğru tartışılır da en azından AEW'deki Moxley karakteri oluşturulurken ipler Moxley'e verilmeli.

Maç Tokyo'daki kadar olmasa da iyiydi. 4.25 çalışır. Gecenin en iyi ikinci maçıydı. Jericho yaşına göre hala iyi de artık bayağı çökmeye başladı ya. AEW adına önemli bir marka ama umarım adam yükseltmeye oynar. Ana kemer falan alırsa sıkıntı. Kaldı ki Jericho'nun kendisini bayağı dominant bir heel olarak ME yapma ihtimali de var. Çünkü NJPW'da da buna uğraşıyor.

collarbone
26-05-2019, 14:36
Jericho'nun kazanmasına sevindim. Ambrose istediğini yaptı, umarım bundan sonrası mutlu geçer onun adına. Sasha da bir kurtulsaydı.

Objektif olarak bakarsak profesyonel güreş tarihinin en iyi anı olduğu ortada.

Güreş tarihi son 1 ayı kapsıyorsa evet. Ya Ege. :D:D:D Sevindim senin adına.

Xenophobia THE Simurgh
26-05-2019, 14:53
Ben sabahta yazdım, birebir her şeyi biliyormuş gibi izledim şans, aynısı oldu. Benim beklentim müzik çalıp öyle girmesiydi, seyircilerin arasından girdi. Bir o tuhafıma gitti.

Jericho’nun kazanacağından emindim. Kazandı. Bence ilk şampiyon da o olmalı. Olacaktır.

Birazvodka
26-05-2019, 14:56
Maç beklentimin altındaydı ama nedeni belli. Omega'nın ilk maçta burnunun kırılması büyük şanssızlık. Bir de Jericho'nun göbeği faktörü var ki dillere destan... Kendini toparlamalı biraz. Ring içi bir kenara maçın sonucuna hem şaşırdım hem çok sevindim. Bu maç WWE'de olsaydı Omega kazanırdı ve yanılmazdık. Jericho'nun bu göbekle Hangman'la nasıl karşılaşacağını merak ediyorum. Öte yandan...

JON MOXLEY BABAAAAAAAAAAAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAH.

Anti Hero
26-05-2019, 15:02
Forumdaki bazı kişiler beni AEW haterı bellemiş olsa da bu yorum doğru. Ama Judas breaker iyi bir hareket değil. Bu hareketi Andrade daha güzel ve hızlı yapıyor. Beni hater belleyen Emre abi değil. Beni hater belleyen kendini biliyor ve kalbimi kırmıştır o kişi.

Basın açıklaması...

UltimateOpportunist
26-05-2019, 15:48
YA ALLAH BELANI VERSİN DEBUT YAPMAMIŞTIR DİYE SPOILER ALAYIM DEDİM DEBUT YAPMIŞ İZLESEM YAPMAYACAKTI

The Small Dog
26-05-2019, 16:45
Bay bay WWE. İlk defa WWE dısı bir PPV'den acayip zevk aldım. Sonun geldi WWE. Hoş geldin AEW. Hoş geldin Jon.

The Infected One
26-05-2019, 17:03
WWE'den sonra AEW'ye başlayacağım resmen ve bir debut'a göre baya iyi'di ben beğendim.

UltimateOpportunist
26-05-2019, 17:40
Yalnız ne debuttu be Moxley'nin ki, harikaydı. Sonunda tamamiyle kurtuldu WWE'den, keşke canlı kalsaymışım. Umarım kemeri ilk kendisi alır.

Rise Above Hate
26-05-2019, 17:42
Maç beklentimin altındaydı ama nedeni belli. Omega'nın ilk maçta burnunun kırılması büyük şanssızlık. Bir de Jericho'nun göbeği faktörü var ki dillere destan... Kendini toparlamalı biraz. Ring içi bir kenara maçın sonucuna hem şaşırdım hem çok sevindim. Bu maç WWE'de olsaydı Omega kazanırdı ve yanılmazdık. Jericho'nun bu göbekle Hangman'la nasıl karşılaşacağını merak ediyorum. Öte yandan...

JON MOXLEY BABAAAAAAAAAAAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAH.

Burnu bu maçta kırılmadı, maça kırık burunla çıktı.

The Unpredictable
26-05-2019, 23:05
Moxley... Gerçekten WWE'den ayrıldı adam. Çok ilginç. Shield'ın artık bir üçüncüsü yok. Gerçekten çok ilginç. Güreşe erken dönmesi hoş da AEW kötü tercih ya. O özlenilen Moxley en iyi IW'ye giderdi kesinlikle. Gerçi ana bookerların da aktif güreşçiler olduğu bir şirkette creative control vermek ne kadar doğru tartışılır da en azından AEW'deki Moxley karakteri oluşturulurken ipler Moxley'e verilmeli.

Maç Tokyo'daki kadar olmasa da iyiydi. 4.25 çalışır. Gecenin en iyi ikinci maçıydı. Jericho yaşına göre hala iyi de artık bayağı çökmeye başladı ya. AEW adına önemli bir marka ama umarım adam yükseltmeye oynar. Ana kemer falan alırsa sıkıntı. Kaldı ki Jericho'nun kendisini bayağı dominant bir heel olarak ME yapma ihtimali de var. Çünkü NJPW'da da buna uğraşıyor.

Ya kanka sen ne diyorsun? IW kimin umurunda? Orada arada bir görünüm yapar o kadar. Bu adam o kadar sorundan sonra WWE'den ayrılıyor ve IW gidip mi güreş dünyasını sallandıracak?

En iyi seçenek AEW idi ve eksiksiz şekilde doğru bir tercih oldu. Elite tayfayı sevmiyorsun diye bu toplara girme.

Lunatic Phenomenal
26-05-2019, 23:12
Ya kanka sen ne diyorsun? IW kimin umurunda? Orada arada bir görünüm yapar o kadar. Bu adam o kadar sorundan sonra WWE'den ayrılıyor ve IW gidip mi güreş dünyasını sallandıracak?

En iyi seçenek AEW idi ve eksiksiz şekilde doğru bir tercih oldu. Elite tayfayı sevmiyorsun diye bu toplara girme.

Kanka tamam IW, AEW'in de WWE'nin de yanında bayağı küçük ama Moxley bunları düşünecek olsa zaten WWE'den hiç ayrılmazdı. Bu arada AEW kontratları da muhtemelen WWE kontratları gibi exclusive olacak Jericho hariç. Yani öyle görünüm olayı falan kalkar AEW güreşçileri için. Ben, birçok ECW/Deathmatch efsanesi ve Ohio tayfa IW'de olduğundan dolayı onu IW'ye kodlamıştım bile.

Elite'i seviyorum, Young Bucks'ı sevmiyorum. Ve bu ikili Moxley'i nasıl booklar ya da creative control var mı en büyük endişem de bu. Zaten AEW'e dair genel olarak tek endişem bookerın YB olması.

619Rey619
26-05-2019, 23:12
Tam beklediğim gibi geçmese de maç sonu olanlar tatmin etti beni. Jon Moxley çok güzel bir giriş yaptı.