PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AEW: Fyter Fest

YUKO
26-05-2019, 10:45
https://ceogaming.org/wp-content/uploads/2019/04/fyter-fest-background.jpg

Şirket: All Elite Wrestling
Tarih: 29 Haziran 2019
Mekan: Ocean Center

Maç Kartı

Buy In

Michael Nakazawa vs. Alex Jebailey

https://ceogaming.org/wp-content/uploads/2019/06/nakazawavsjebailey.jpg

Best Friends vs. SCU vs. Private Party

https://www.f4wonline.com/sites/www.f4wonline.com/files/field/image/fytertag.jpg

Ana Şov

The Elite (Kenny Omega, Matt Jackson & Nick Jackson) vs. Laredo Kid & The Lucha Bros (Penta El Zero M & Fénix)

https://i0.wp.com/prowrestlingpost.com/wp-content/uploads/2019/06/AEWFyterFest_0.jpg?fit=1920%2C1080&ssl=1

Cody vs. Darby Allin

http://ceogaming.org/wp-content/uploads/2019/04/fyterfest-match.jpg

Jon Moxley vs. Joey Janela

https://pbs.twimg.com/media/D7swuK9WkAUFOmF.jpg

Hangman Page vs. Jungle Boy vs. Jimmy Havoc vs. MJF

https://www.f4wonline.com/sites/www.f4wonline.com/files/field/image/aewfyterfourway.jpg

Yuka Sakazaki vs. Riho vs. Nyla Rose

https://i.hizliresim.com/Ork350.jpg

Christopher Daniels vs. CIMA

https://i.ibb.co/MSYHTQF/61768439-146400096440784-3565056591602257774-n.jpg

Kylie Rae vs. Leva Bates

https://i.redd.it/44l9acfyj0631.jpg

Bad Influence
26-05-2019, 10:45
Dipnot: Jon Moxley de burada güreşecek!

YUKO
26-05-2019, 10:49
Dipnot: Jon Moxley de burada güreşecek!

Sakin ol.

Mr. Phenomenal
26-05-2019, 10:52
DoN kadar güzel bir şov olur umarım.

Rise Above Hate
26-05-2019, 11:01
Takım maçı kalite koktu.

Soul of Undertaker
26-05-2019, 11:58
Jon Moxley'in duyurulmasını bekliyoruz..

BlissFan
26-05-2019, 12:00
AEW için her şey çok güzel olacak. :D

mosyopatiayak
26-05-2019, 12:30
Takım maçı ateş ediyor. Heel ekip alır bence.

Dovahkiin
26-05-2019, 13:00
ÜFF o nasıl maç lan öyle. Heel ekip alır.

dogukantevfikmeric
26-05-2019, 16:02
Hardcore maçında ne gibi delilikler olacak merak etmiyor değilim. Sonunda mainstream bir şirkette PG-14 bir hardcore maçı izleyebileceğiz ağız tadıyla.

Aschentef
26-05-2019, 16:05
Biz bu maçı RPG'de yaptık AEW. Cody öldürüyor. Spoiler

Birazvodka
26-05-2019, 16:26
Biz bu maçı RPG'de yaptık AEW. Cody öldürüyor. Spoiler

Hahah. Harbi lan.

Yüksel dayanamamışsın açmışsın hemen konuyu. Ben açacaktım lan. :D Omega'nın maça çıkamayacağını düşünüyorum bu arada. Onun yerine başka birini duyururlar. Maç kart fena değil. Hangman Page ve Jericho feudunun işlenişini merak ediyorum. Jon Moxley kimle yapacak, bu soru ayrı bir muamma. Double or Nothing'den sonra iple çektiğim şov.

YUKO
26-05-2019, 16:26
Hahah. Harbi lan.

Yüksel dayanamamışsın açmışsın hemen konuyu. Ben açacaktım lan. :D Omega'nın maça çıkamayacağını düşünüyorum bu arada. Onun yerine başka birini duyururlar. Maç kart fena değil. Hangman Page ve Jericho feudunun işlenişini merak ediyorum. Jon Moxley kimle yapacak, bu soru ayrı bir muamma. Double or Nothing'den sonra iple çektiğim şov.

Al istersen üstüne kanka.

Kuti Mysterio
26-05-2019, 16:31
İlk şovdan sonra bu şovda bekliyoruz birşeyler.

Ozzie Kendrick
26-05-2019, 16:34
İsmin esinlendiği Fyre Fest gibi bir hüsran olacak.

OhMyMind
10-06-2019, 21:39
Şunu da ekleyelim;
https://i.hizliresim.com/5Nonaz.png

King Of Beards
10-06-2019, 21:45
Son eklenen maç ile birlikte konu güncel.

OhMyMind
10-06-2019, 21:48
Lan bu şovda neden kadın maçı yok! Olum ortalığı ayağa kaldırtmayın bak 3 haftadan az kalmış kadın maçı duyurun seri.

Lucifer
10-06-2019, 21:55
Heyecanla bekliyoruz.

World Class Maniac
11-06-2019, 00:04
Lucha biraderlerin takım arkadaşının kim olduğu sızdırılmış diyorlar.

https://www.ringsidenews.com/wp-content/uploads/2019/04/cm-punk-mask.png

OhMyMind
11-06-2019, 00:06
Şunu da ekleyelim;
https://i.hizliresim.com/5Nonaz.png
Maçı değiştirmişler, maçla değişelim pls;

"Hangman" Adam Page vs. MJF vs Jungle Boy vs. Jimmy Havoc - Fatal Four Way

Headlock Master
11-06-2019, 09:49
Şov ücretsiz yayınlanacak.

OhMyMind
12-06-2019, 02:22
Hardcore maçı dikkatimi çekmişti ve oldukça merak uyandırmıştı bende. Buy In'e koymuşlar, bu bir tık maça hypeımı düşürdü fakat yine de merak içerisindeyim.

Bu arada şova 2 hafta kaldı ve hala kadın maçı yok. AEW'e ve Brandi'ye özelden yazdım takmadılar. Sinirleniyorum.

Deathmatch Classic
12-06-2019, 18:44
Hardcore maçı dikkatimi çekmişti ve oldukça merak uyandırmıştı bende. Buy In'e koymuşlar, bu bir tık maça hypeımı düşürdü fakat yine de merak içerisindeyim.

Bu arada şova 2 hafta kaldı ve hala kadın maçı yok. AEW'e ve Brandi'ye özelden yazdım takmadılar. Sinirleniyorum.

Yuka Sakazaki vs Riho vs Nyla Rose maçını duyurdular.

OhMyMind
12-06-2019, 19:46
Yuka Sakazaki vs Riho vs Nyla Rose maçını duyurdular.
Evet şimdi gördüm ben de. Riho titretecektir.

The Small Dog
12-06-2019, 20:09
Ücretsiz verilecekse HD link vermeyeni banlamak lazım. :)

OhMyMind
13-06-2019, 00:10
Güncel çekelim pls;
https://i.hizliresim.com/Ork350.jpg (https://hizliresim.com/Ork350)

Birazvodka
13-06-2019, 00:12
Güncel.

Falcon Arrow
13-06-2019, 18:37
Güncel.

BlissFan
13-06-2019, 18:44
Ya şu şova bakıp heyecanlamamak mümkün değil. WWE hala imparator bu sektörde ama kalitenin adresi değişiyor gibi.

Windham Lawrence Rotunda
16-06-2019, 15:30
İzlenir vallahi bu şov. DoN'i kaçırmıştık ama bu şov asla kaçmaz.

efe1231
16-06-2019, 21:04
The Elite
Best Friends
Darby Allin umudum yok ama hayırlısı
Michael Nakazawa
Jon Moxley
Hangman Page
Riho
Christopher Daniels bence bunlar kazanır
Yanlış Yazmışım hangman maçını tag team sandım

Heartless
16-06-2019, 21:30
Moxley vs. Janela için heyecanlıyım.

dtbenli
18-06-2019, 12:58
https://i0.wp.com/prowrestlingpost.com/wp-content/uploads/2019/06/AEWFyterFest_0.jpg?fit=1920%2C1080&ssl=1

Güncelleyelim.

Falcon Arrow
19-06-2019, 11:07
Gel artık canına yandığımın şovu.

The Death Rider
19-06-2019, 12:43
Moxley izlemeye geleceğim.

Birazvodka
19-06-2019, 19:21
Az kaldı az.

OhMyMind
19-06-2019, 19:33
Ya bu road to fyter fest bölümleri saat kaçta çıkıyor bilen var mı?

LegenDWyatt
19-06-2019, 19:37
Randy Orton'ın "Gerçek bir heel nasıl olunur?" sorusunun cevabını öğrenmek için MJF'i en önden izleyeceği AEW şovu.

The Infected One
21-06-2019, 00:59
Sadece Moxley için izleyecekler burada mı?

Dovahkiin
21-06-2019, 01:03
Efsane kart.

Reisler de sever
21-06-2019, 01:13
Efsane kart.

Bu mu efsane? Gördüğüm en zayıf maç kartlarından biri. Öyle isimler var ki Cody, Jon Moxley gibi adamlar büyükten sayılıyor. Biraz açmak gerekirse 1.70'lik adamın yanına 160'lık adamları dizip 1.70'lik adama çok uzun demek gibi bir şey oluyor.

DoctorMK
21-06-2019, 01:16
Bu mu efsane? Gördüğüm en zayıf maç kartlarından biri. Öyle isimler var ki Cody, Jon Moxley gibi adamlar büyükten sayılıyor. Biraz açmak gerekirse 1.70'lik adamın yanına 160'lık adamları dizip 1.70'lik adama çok uzun demek gibi bir şey oluyor.
WWE Grand Slam Şampiyonu küçük mü?

Reisler de sever
21-06-2019, 01:22
WWE Grand Slam Şampiyonu küçük mü?

Ambrose başarısız bir Pillman taklididir. Shield olmasa bireysel kariyeri bile olamazdı. Net biçimde Shield'in en zayıf halkasıydı, WWE'de yer almasaydı birbirini bıçaklayan, kafasında florasan kıran şirketlerde takılıyor olurdu. WWE popülerliği olmasa AEW'de midcarder bile olamazdı.

DoctorMK
21-06-2019, 01:23
Ambrose başarısız bir Pillman taklididir. Shield olmasa bireysel kariyeri bile olamazdı. Net biçimde Shield'in en zayıf halkasıydı, WWE'de yer almasaydı birbirini bıçaklayan, kafasında florasan kıran şirketlerde takılıyor olurdu. WWE popülerliği olmasa AEW'de midcarder bile olamazdı.
WWE'deki başarıları havadan mı aldı?

Reisler de sever
21-06-2019, 01:28
WWE'deki başarıları havadan mı aldı?

Başarı dediğin ya midcard kemerler ya da basamak olma durumu. Shield üçlüsünden olmasa ne tag team kemeri ne de midcard kemeri alacak adamdı Ambrose. Kariyerini Roman Reigns ve Seth Rollins'e borçlu.

Deathmatch Classic
21-06-2019, 01:39
Başarı dediğin ya midcard kemerler ya da basamak olma durumu. Shield üçlüsünden olmasa ne tag team kemeri ne de midcard kemeri alacak adamdı Ambrose. Kariyerini Roman Reigns ve Seth Rollins'e borçlu.

Shield üçlüsünde mikrofon ve rol yeteneği en iyi olan isim Ambrose idi. WWE'de de bu kriterlerin ne kadar önemli olduğu da bariz belli. Shield olmasa yine bir yere gelirdi. Üçlü birbirini tamamlıyordu Rollins ve Reigns'in Ambrose taşıma gibi bir durumu yok. Pillman çakması tabiri de yanlış, gimmicklerin birbirine benzemesi, ondan çakıldığı anlamına gelmez. Her Monster gimmickliye Kane çakması, her Anti-Authority gimmickliye Austin çakması diyelim o zaman.

Birazvodka
21-06-2019, 01:50

Fotodaki adam mı yorum yapıyor reis? Bu senin yorumların değildir bence.

Reisler de sever
21-06-2019, 01:54
Shield üçlüsünde mikrofon ve rol yeteneği en iyi olan isim Ambrose idi. WWE'de de bu kriterlerin ne kadar önemli olduğu da bariz belli. Shield olmasa yine bir yere gelirdi. Üçlü birbirini tamamlıyordu Rollins ve Reigns'in Ambrose taşıma gibi bir durumu yok. Pillman çakması tabiri de yanlış, gimmicklerin birbirine benzemesi, ondan çakıldığı anlamına gelmez. Her Monster gimmickliye Kane çakması, her Anti-Authority gimmickliye Austin çakması diyelim o zaman.

Mikrofonu başarısız taklitlerle batık vaziyetteydi, rol kabiliyeti son derece düşük ve zorlamaydı. Son heel zamanları buna en büyük örnek. Roman Reigns'in karizmasının yarısına bile sahip değildi. Seth Rollins'in ring için kabiliyetinin %25 bile Ambrose'de yoktu. Gimmick meselesine gelecek olursak ne Kane ne de Austin sahip oldukları gimmickleri canlandıran ilk kişilerdir. Pillman, Ambrose'un sahip olduğu gimmick'in yaratıcısıdır. Taklit demek kötü bir şey değil ama başarısız bir taklit demek Ambrose için en uygun olanı.

Deathmatch Classic
21-06-2019, 02:07
Mikrofonu başarısız taklitlerle batık vaziyetteydi, rol kabiliyeti son derece düşük ve zorlamaydı. Son heel zamanları buna en büyük örnek. Roman Reigns'in karizmasının yarısına bile sahip değildi. Seth Rollins'in ring için kabiliyetinin %25 bile Ambrose'de yoktu. Gimmick meselesine gelecek olursak ne Kane ne de Austin sahip oldukları gimmickleri ilk kişilerdir. Pillman, Ambrose'un sahip olduğu gimmick'in yaratıcısıdır. Taklit demek kötü bir şey değil ama başarısız bir taklit demek Ambrose için en uygun olanı.

Ambrose fanı falan değilim ve objektif olarak bakıyorum, Ambrose'un mikrofonu kötü demek için gerçekten sağır olmak gerekiyor. WWE'den ayrılmasının o bahsettiğin son heel zamanları olduğunu sen de biliyorsundur, berbat senaryo yazılması onu yeteneksiz çıkarmaz. AEW'deki ilk promosuna bir göz atmanı isterim.

Roman Reigns karizması dediğin şeyin de 15 yaş üstüne sökmediği çok açık dolayısıyla bu da bir eksi değil. Rollins kadar iyi ring içi olmadığı doğru ama WWE ''Sports Entertainment'' olgusunun Entertainment kısmını umursadığı için kimlerin ne ring içiyle ne başarılar elde ettiğini biliyoruz.

Gimmick kısmına gelirsek, Kane ve Austin'in o gimmickleri icra eden ilk kişiler olmaması bahsettiğim tezi düşürmez. Bugüne kadar çoğu gimmick üzerinden oynamalar yapılarak bir kaç güreşçiden fazlasına verilmiştir ve Ambrose'un içinden çıktığı Deathmatch sektöründe, hemen hemen her güreşçi Pillman'ın bahsettiğin Loose Cannon gimmickine benzer bir gimmicke sahip dolayısıyla bu şaşılacak bir durum değil.

Falcon Arrow
21-06-2019, 02:18

Haklısın şu tarz bi şey olması gerekirdi.

https://i1.wp.com/culturedvultures.com/wp-content/uploads/2019/06/takevgold.jpg?w=960&ssl=1

Dovahkiin
21-06-2019, 10:23
Hayatın boyunca sadece WWE izlediysen belki dediklerin anlam kazanabilir. Pek çok kişi tarafından dünyanın en iyi güreşçisi sayılan Kenny Omega, Young Bucks, Lucha Brothers, SCU, Hangman Page, Christopher Daniels, Joey Janela bu adamlar ilgini çekmiyorsa tek açıklaması onları daha önce hiç izlememiş olman olabilir.

Moxley konusuna katılıyorum bu arada, sırf Moxley için izliyorum falan diyenler de yanlış yapıyor. Moxley'den bin kat yetenekli isimler var burada. Moxley şirketin mikrofon açığını kapatabilir ama ring içi şu saydığım isimlerin herhangi birine yaklaşamaz.

Reisler de sever
21-06-2019, 12:18
Ambrose fanı falan değilim ve objektif olarak bakıyorum, Ambrose'un mikrofonu kötü demek için gerçekten sağır olmak gerekiyor. WWE'den ayrılmasının o bahsettiğin son heel zamanları olduğunu sen de biliyorsundur, berbat senaryo yazılması onu yeteneksiz çıkarmaz. AEW'deki ilk promosuna bir göz atmanı isterim.

Roman Reigns karizması dediğin şeyin de 15 yaş üstüne sökmediği çok açık dolayısıyla bu da bir eksi değil. Rollins kadar iyi ring içi olmadığı doğru ama WWE ''Sports Entertainment'' olgusunun Entertainment kısmını umursadığı için kimlerin ne ring içiyle ne başarılar elde ettiğini biliyoruz.

Gimmick kısmına gelirsek, Kane ve Austin'in o gimmickleri icra eden ilk kişiler olmaması bahsettiğim tezi düşürmez. Bugüne kadar çoğu gimmick üzerinden oynamalar yapılarak bir kaç güreşçiden fazlasına verilmiştir ve Ambrose'un içinden çıktığı Deathmatch sektöründe, hemen hemen her güreşçi Pillman'ın bahsettiğin Loose Cannon gimmickine benzer bir gimmicke sahip dolayısıyla bu şaşılacak bir durum değil.

Ana dil derecesinde İngilizce biliyorum, onlarca alt kültürün konuşma üslubunu kendimden daha iyi tanıyorum. Dean Ambrose'nun mikrofonu %100 taklitçiliktir. Özgünlük konusunda kısır, sürekli tekrara düşen, tonlamalarda tutarsızlığı olan son derece başarısız bir mikrofon kullanıcısıdır. İyi bir güreş izleyicisi şekle şemale kanıp (o da taklidin dibi) tam puan vermemelidir.

Haklısın şu tarz bi şey olması gerekirdi.

Ne alaka öyle olması gerekirdi? Onun karşılığı bu mudur? Hayır ne alaka? Ne alaka hemşehrim? Undertaker ve Goldberg hayatlarının en berbat performansını sergileyerek en kolay milyon dolarlarını kazanmış bu ayrı bir konu. O performanstan daha rezil bir şey varsa bu maç kartıdır bence.

Hayatın boyunca sadece WWE izlediysen belki dediklerin anlam kazanabilir. Pek çok kişi tarafından dünyanın en iyi güreşçisi sayılan Kenny Omega, Young Bucks, Lucha Brothers, SCU, Hangman Page, Christopher Daniels, Joey Janela bu adamlar ilgini çekmiyorsa tek açıklaması onları daha önce hiç izlememiş olman olabilir.

Moxley konusuna katılıyorum bu arada, sırf Moxley için izliyorum falan diyenler de yanlış yapıyor. Moxley'den bin kat yetenekli isimler var burada. Moxley şirketin mikrofon açığını kapatabilir ama ring içi şu saydığım isimlerin herhangi birine yaklaşamaz.

Türkiye'de görüp görebileceğin 3-4 profesyonel güreş gurusundan biriyim. 30-35 şirketin yakın tarihini gözüm kapalı sayarım. Kenny Omega dediğin adam tutunamamış vasat bir Kanadalı. Kanadalıların ABD'liler karşısındaki aşağılık kompleksi hiç bitmeyecek bu yüzden ufak tefek sivrilen adamları abartmaya devam edecekler. Omega da Kanadalılar tarafından abartılan isimlerden. Yakın tarihin en overrated adamı olabilir bana göre. Young Bucks ise görüp görebileceğin en yancı, en içten pazarlıkçı, piyasanın en çakal (zeki, uyanık, fırsatları kovalayan anlamında) adamları başka numaraları yok, eğer Epico ve Primo adalı olmasaydı Young Bucks'dan daha fazla konuşulurdu hiç eksikleri yok. Lucha biraderlerin muadili WWE'de dolu, lucha libre kültürünü yetiştirdiği bir sürü adam varken Lucha biraderler kim oluyormuş? Diğer adamlar da tutunamayan, herhangi bir yeteneği olmayan basketbol salonu dövüşçüleri.

Dovahkiin
21-06-2019, 13:52
Ana dil derecesinde İngilizce biliyorum, onlarca alt kültürün konuşma üslubunu kendimden daha iyi tanıyorum. Dean Ambrose'nun mikrofonu %100 taklitçiliktir. Özgünlük konusunda kısır, sürekli tekrara düşen, tonlamalarda tutarsızlığı olan son derece başarısız bir mikrofon kullanıcısıdır. İyi bir güreş izleyicisi şekle şemale kanıp (o da taklidin dibi) tam puan vermemelidir.

Ne alaka öyle olması gerekirdi? Onun karşılığı bu mudur? Hayır ne alaka? Ne alaka hemşehrim? Undertaker ve Goldberg hayatlarının en berbat performansını sergileyerek en kolay milyon dolarlarını kazanmış bu ayrı bir konu. O performanstan daha rezil bir şey varsa bu maç kartıdır bence.

Türkiye'de görüp görebileceğin 3-4 profesyonel güreş gurusundan biriyim. 30-35 şirketin yakın tarihini gözüm kapalı sayarım. Kenny Omega dediğin adam tutunamamış vasat bir Kanadalı. Kanadalıların ABD'liler karşısındaki aşağılık kompleksi hiç bitmeyecek bu yüzden ufak tefek sivrilen adamları abartmaya devam edecekler. Omega da Kanadalılar tarafından abartılan isimlerden. Yakın tarihin en overrated adamı olabilir bana göre. Young Bucks ise görüp görebileceğin en yancı, en içten pazarlıkçı, piyasanın en çakal (zeki, uyanık, fırsatları kovalayan anlamında) adamları başka numaraları yok, eğer Epico ve Primo adalı olmasaydı Young Bucks'dan daha fazla konuşulurdu hiç eksikleri yok. Lucha biraderlerin muadili WWE'de dolu, lucha libre kültürünü yetiştirdiği bir sürü adam varken Lucha biraderler kim oluyormuş? Diğer adamlar da tutunamayan, herhangi bir yeteneği olmayan basketbol salonu dövüşçüleri.
Epico - Primo konsunuda haklısın ancak nam yapamamalarının sebebi adalı olmaları değil, WWE'ye gelmeleri. Neyse sonuç olarak sen nasıl bir kart olsa memnun kalacaktın ki? WWE'ye gidip nam yapmamış güreşçilerden kim kartta olsa sana göre iyi olacaktı? Ön yargılı yaklaştığını düşünüyorum.

Alphaangel
21-06-2019, 14:12

Türkiye'de görüp görebileceğin 3-4 profesyonel güreş gurusundan biriyim. 30-35 şirketin yakın tarihini gözüm kapalı sayarım. Kenny Omega dediğin adam tutunamamış vasat bir Kanadalı. Kanadalıların ABD'liler karşısındaki aşağılık kompleksi hiç bitmeyecek bu yüzden ufak tefek sivrilen adamları abartmaya devam edecekler. Omega da Kanadalılar tarafından abartılan isimlerden. Yakın tarihin en overrated adamı olabilir bana göre. Young Bucks ise görüp görebileceğin en yancı, en içten pazarlıkçı, piyasanın en çakal (zeki, uyanık, fırsatları kovalayan anlamında) adamları başka numaraları yok, eğer Epico ve Primo adalı olmasaydı Young Bucks'dan daha fazla konuşulurdu hiç eksikleri yok. Lucha biraderlerin muadili WWE'de dolu, lucha libre kültürünü yetiştirdiği bir sürü adam varken Lucha biraderler kim oluyormuş? Diğer adamlar da tutunamayan, herhangi bir yeteneği olmayan basketbol salonu dövüşçüleri.Dostum güncel olarak WWE'de bulunup Omega, Cody, YB, LB gibi adamlardan daha iyi kullanılan kișileri ve ayrıca WWE dıșında bulunup da daha iyi bir match card olușturacak isimleri yazar mısın?

G3221 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Deathmatch Classic
21-06-2019, 15:32

Dostum ben de dil okuyorum mikrofonunu beğenmemin sebebi farklı dilin çekici gelmesi falan değil emin ol. Ben çevresindeki diğer güreşçiler ile karşılaştırıp mikrofonu iyi diyorum sense yıllar önce benzer gimmicke sahip Pillman ile karşılaştırıp kötü diyorsun adam öleli 20 küsur sene oldu, lüzumsuz bir karşılaştırma. Tonlamalarda tutarsız diyorsun Loose Cannon'un sözlük anlamı tutarsız zaten. Özgünlük yok diyerek hala kendisine verilen senaryodan dem vuruyorsun, bu senaryoyu WWE yazıyor aga Ambrose değil. Ben güreşçinin mikrofon elindeyken seyirciyi yakalayıp yakalayamadığına bakarım ve Ambrose bu konuda başarılıydı.

Reisler de sever
21-06-2019, 18:50
Epico - Primo konsunuda haklısın ancak nam yapamamalarının sebebi adalı olmaları değil, WWE'ye gelmeleri. Neyse sonuç olarak sen nasıl bir kart olsa memnun kalacaktın ki? WWE'ye gidip nam yapmamış güreşçilerden kim kartta olsa sana göre iyi olacaktı? Ön yargılı yaklaştığını düşünüyorum.

Şu kartta Chad Gable gibi biri olsa bile kalite %80 artar.

Dostum güncel olarak WWE'de bulunup Omega, Cody, YB, LB gibi adamlardan daha iyi kullanılan kișileri ve ayrıca WWE dıșında bulunup da daha iyi bir match card olușturacak isimleri yazar mısın?

Son 20 yılın en berbat güreşçisi R-Truth bile muhteşem kullanılıyor daha fazla konuşmaya gerek var mı farkı anlamak için.

Dostum ben de dil okuyorum mikrofonunu beğenmemin sebebi farklı dilin çekici gelmesi falan değil emin ol. Ben çevresindeki diğer güreşçiler ile karşılaştırıp mikrofonu iyi diyorum sense yıllar önce benzer gimmicke sahip Pillman ile karşılaştırıp kötü diyorsun adam öleli 20 küsur sene oldu, lüzumsuz bir karşılaştırma. Tonlamalarda tutarsız diyorsun Loose Cannon'un sözlük anlamı tutarsız zaten. Özgünlük yok diyerek hala kendisine verilen senaryodan dem vuruyorsun, bu senaryoyu WWE yazıyor aga Ambrose değil. Ben güreşçinin mikrofon elindeyken seyirciyi yakalayıp yakalayamadığına bakarım ve Ambrose bu konuda başarılıydı.

Ben ilk okuldan bu yana tiyatro yapan, diksiyon, kamera önü ve sahne oyunculuğu konusunda tecrübeli bir vatandaşım. Dean Ambrose'yi bu konuda eleştirebilecek en nitelikli adamım. Karakterini canlandırırken son derece berbat bir performans sergiliyor. Redneckler gibi kelimeleri yuvarlıyor, cümlenin anlamını bozacak abuk subuk mimikler yapıyor. Loose Cannon bu değildir.

Deathmatch Classic
21-06-2019, 19:41
Ben ilk okuldan bu yana tiyatro yapan, diksiyon, kamera önü ve sahne oyunculuğu konusunda tecrübeli bir vatandaşım. Dean Ambrose'yi bu konuda eleştirebilecek en nitelikli adamım. Karakterini canlandırırken son derece berbat bir performans sergiliyor. Redneckler gibi kelimeleri yuvarlıyor, cümlenin anlamını bozacak abuk subuk mimikler yapıyor. Loose Cannon bu değildir.

Ohio'lu bir redneck olduğu için olabilir mi acaba ? Aga bu ne böyle bir güreş gurmesiyim bir tiyatrocuyum falan bende Suud Prensiyim güreş konusunu tartışabilecek en nitelikli adam da benim al buyur.

King Of Beards
21-06-2019, 20:12
Maç kart çok kötü. Bu seferlik pas geçeceğim bir şov olacak.

ThinkLumi
24-06-2019, 11:23
Maç kart çok kötü. Bu seferlik pas geçeceğim bir şov olacak.

AEW yancısı insanlarda bunun farkında fakst belli etmiyorlar.

Deathmatch Classic
24-06-2019, 17:13
AEW yancısı insanlarda bunun farkında fakst belli etmiyorlar.

Yuooo. En basitinden 3'lü takım maçı ve Mox vs Janela maçı son WWE PPV'sinin tamamından daha fazla hypeladı beni. Ortada elle tutulur bir senaryoları bile olmamasına rağmen ortalama üstü bir kart çıkardılar. Şovdaki çoğu ismi tanımaman o kartı kötü yapmıyor. Kaldı ki Fyter Fest bir PPV bile değil ALL OUT'a kadar momentum düşmemesi adına yapılan basit bir şov sadece nasıl bir şey bekliyordunuz ki.

BrokenSamet
28-06-2019, 17:57
Saat kaçta olacak?

efe1231
28-06-2019, 18:01
Saat kaçta olacak?
Kardeşim akşam olacak 9, 10, 11, 12 gibi.

Dovahkiin
28-06-2019, 21:11
Aaa yarınmıymış laan?!

Deathmatch Classic
29-06-2019, 19:18
Geliyor...

wholeshebangx
29-06-2019, 20:20
Doğum günüme bağlanan gece, güzel bir şov bekliyorum.

PALATUFAN
29-06-2019, 21:07
Şimdi şov Youtube'dan canlı yayınlanacak ve biz izleyebileceğiz değil mi?Sadece Amerika'da yayınlanacak falan diye duydum.

Deathmatch Classic
29-06-2019, 21:48
Şimdi şov Youtube'dan canlı yayınlanacak ve biz izleyebileceğiz değil mi?Sadece Amerika'da yayınlanacak falan diye duydum.

Youtube'da Buy In'i yayınlarlar sadece herhalde. Olmadı watchwrestling falan bakıcaz. Link sohbet konusuna düşer zaten mutlaka.

OhMyMind
29-06-2019, 22:19
Ya Cody gene telif bombardımanına maruz bırakırsan gerçekten ellerimi semaya kaldırıp bütün iman pointlerimi kullanıp beddua ederim sana.