PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GWA RPG - Renee Young'la Pazar Sohbetleri #1

RPG Müdüriyet
09-06-2019, 19:43
https://resmim.net/f/k7Z71C.png?nocache

Renee Young: Sevgili seyirciler, Global Wrestling Alliance yapımcılığında hazırlanan bendeniz Renee Young'ın sunuculuğunu yaptığı, her hafta GWA'den bir starı ağırlayacağımız Renee Young ile Pazar Sohbetlerine hoş geldiniz. İlk konuğumuz Yüzüklerin Efendisi, eski Hardcore şampiyonu Hunico! Hunico hoş geldin.

Hunico: Hoş bulduk Renee'cim. İlk konuk olmama çok şaşırdım açıkçası.

Renee Young: Valla rastgele seçtik.

Hunico: Ohhh iyi bari *mk içim rahatladı. Ben de diyorum neden ilk ben seçileyim böyle bir şova Pardon bu arada arkadan biraz daha ılımlı konuş dediler de biliyorsun ben tutamıyorum kendimi.

Renee Young: Ahaha. Yok canım. Önemli değil. Prosedür onlar. Stajyer arkadaşlarımız iş öğreniyor işte. Evet... Hunico, gerçekten renkli bir kişiliğin var. Bu konu hakkında konuşmak istiyorum. Hunico'yu seyirciye sevdiren ne?

Hunico: Öncelikle renkli falan orayı biraz atalım. Sonra yanlış anlaşılır Little Tepecik'de *ötümüzü *ikerler sonra. Öncelikle bacım neden beni seviyorlar diyorsun. Çünkü ben olduğum gibiyim. Yedisinde neyse yetmişinde o diyorlar ya. İşte ben de küçükken neysem şimdi de oyum. Bir nevi dürüstüm aslında. Sana karşı ve izleyicilere karşı. Hemen ilk dakikada küfür ettik kırıtmadan daha ne yapalım işte *mk?

Renee Young: Kariyerinde Hardcore kemerini aldın ve daha sonra bunun hakkında hiç rövanş alamamaktan bahsettin. Hep bunun üzerine gittin. Seyirciler seni daha çok sevdi. Bunun da biraz senin sevilmende etkili olduğunu düşünüyor musun?

Hunico: Haksızlığa karşı sağ olsun halkımız sesini kesmedi. Düşene bir tekme de onlar vurmadı. Ve bu tabii ben ve onlar arasında bir bağ kurdu. Fareli köyün kavalcısı hani. Bir şekilde etkiledim onları. Olumlu olarak tabii.

Renee Young: Sonrasında da Lord of the Rings turnuvasına girdin. Ezeli rakibine karşı kazandın. Biraz da bunun üzerine konuşalım diyorum.

Hunico: Tabii. Onun öncesinde bu GM denen el arabası *rospu çocuğu, çakma arayüzlü, sülalesini *iktiğim torna mezunu yav*ak b-

Renee Young: Iıı... turnuva diyorduk.

Hunico: Ha tabii. Evet. Yani tam bana göre bir turnuva. Nerede *içlik, nerede *bnelik bütün hünerlerimi sergiledim. Meksika'da her günüm böyleydi zaten. İşemeli, s*çmalı. Sonra da Mundo denen çakma muhtarı yenmek tereyağından kıl çeker gibiyd- kolaydı kolaydı. Ne diyorum *mk ya? Renee senle konuşmak beni daha kültürlü yapıyor sanırım.

Renee Young: Ahh haksızlık ediyorsun kendine. Sonuçta bir El Patron'sun sen.

Hunico: Keşke istediğim şekilde olsaydı be Renee.

Renee Young: O mu?

Hunico: O tabii. Napalım be. Hayvan herifin tekiyiz ama bizim de bir kalbimiz var. Ve o... bilmiyorum ne oldu bana. Geçen evinin camını taşladım. Bakmadı. Sonra biraz daha büyük bir taş attım cam kırıldı.

Renee Young: Çıkmadı mı?

Hunico: Yok çıkmadı. Taşınmış. Yeni kiracı çıktı. Bir de cam parası ödedik gece gece *ikimizin uğruna *mk.

Renee Young: Peki ne yapacaksın bundan sonra? Hunico El Patron'un hedefi ne olacak?

Hunico: Onun güzel yüzünü bir kez bile olsa görmek. Muhtemelen Royal Rumble için bir şeyler dememi bekledin. Fakat acı var yüreğimde. Bütün kemerleri kazanmışım neye yarar. 3* çekemiyorum *mk o denli acıyor kalbim. Onu düşünüp şey yapsam diyorum o da olmuyor.

Renee Young: Fotoğrafı da mı yok hiç? Ona bakıp mutlu olsan.

Hunico: Ben et istiyorum.

Renee Young: Vahşice... ama yine de romantik. Hunico teşekkür ediyorum konuğum olduğun için.

Hunico: Ne demek abla her zaman.

Renee Young: Bayanlar baylar. Renee Young ile Pazar Sohbetlerinin ilk bölümü burada sonlanıyor. Bizi izlediğiniz için teşekkür ederiz. Haftaya görüşmek üzere hoşça kalın.

PAZAR SOHBETLERİ
GWA Entertainment
TM & © 2019
All Rights Reserved

Rise Above Hate
09-06-2019, 19:47
Reis bir hanımefendinin karşısında bile doğallığından ödün vermiyor. Kırılan kalbi umarım tamir olur, üzmesin kendini kral.

Keyifli bir program olmuş.

Master DIO
09-06-2019, 19:54
GM denen el arabası *rospu çocuğu, çakma arayüzlü, sülalesini *iktiğim torna mezunu yav*ak b

Top tier promo.

Gece
09-06-2019, 19:56
Konsept güzel olmuş, aksatılmadan devam eder umarım. Renee sohbet sonuna kadar iyi dayanmış.

Attitude Adjustment
09-06-2019, 19:56
Çok iyi düşünülmüş. Böyle farklı konseptler oyuncuların RPG'ye olan ilgisini ve keyfini her zaman arttırmıştır. Tıpkı haberler konsepti gibi bu da çok doğru ve yerinde. Hunico ile başlamak güzel olmuş, reis kederli ve hüzünlü. Umarım aradığını bulur. Söyleşi için elinize sağlık.

dwayde
09-06-2019, 20:13
Bütün kemerleri kazanmışım neye yarar. 3* çekemiyorum *mk o denli acıyor kalbim.

Çok büyük aşk adamısın.

AJKOY2J
09-06-2019, 20:14
Okurkan bayağı eğlendim, süper bir program olmuş. İleriki haftalarda göreceklerimiz için şimdiden heyecanlıyım.

Prince of Queens
09-06-2019, 20:51
Cabron bayağı efkarlı gibi geldi gözüme. Sanırım onu ülkenin en büyük genelev patroniçesi Lüks Leman’ın yanına tekrardan götürme vakti gelmiş.

Birazvodka
09-06-2019, 22:19
Bu ne lan? Xd Harbiden güzel konsept olmuş. Renee'yle aynı lamacunu iki farklı ucundan yerken ortada buluşacağımızı ümit ediyorum.

Break It Down
09-06-2019, 22:21
RPG Müdüriyet hesabı benim olsa bütün kemerleri Hunico'ya verirdim. Emeğine sağlık bunu yazan ekibin.

Rise Above Hate
09-06-2019, 22:22
RPG Müdüriyet hesabı benim olsa bütün kemerleri Hunico'ya verirdim. Emeğine sağlık bunu yazan ekibin.

RPG Müdüriyet sağlam çar ya bayağı, 23 nisanda bi giriş yapmak isterim.

Prince of Queens
09-06-2019, 22:23
Bir gün herkes mavi lark içip tutku beyaz atlet giyecek kardeşim.

Lucifer
09-06-2019, 22:44
Bir gün herkes mavi lark içip tutku beyaz atlet giyecek kardeşim.

Etkinlik oluştur, bir gün batak atalım birader.

Prince of Queens
09-06-2019, 22:52
Etkinlik oluştur, bir gün batak atalım birader.

Ben hep koza girip eksilerde bitiriyorum oyunu ya..