PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ALL OUT Spoiler | Joey Janela vs. Jimmy Havoc vs. Darby Allin

Falcon Arrow
01-09-2019, 13:43
Maçın başlangıcında Janela ve Darby işbirliği yaparak Havoc'u sandalyeye bantladılar. Sandalyeye bantlamakla kalmayıp ağzının içine raptiyeleri sokarak orayı da bantladılar. Havoc'un kurtulması uzun sürmedi ancak Darby çılgınlık yapıp köşeden üstüne uçtu. Havoc ringin altından zımbayı çıkarıp Janela'yı zımbaladı. Darby ringin altından kaykayını alıp Janela'nın sırtından kaydı. Bununla da kalmayıp bira fıçısını alarak çelik basamakların üstündeki Havoc'un üstüne uçmaya çalıştı. Maç sırasında çeşitli manyaklıklar gördük, Havoc Janela'yı alıp bira fıçısının üstüne Acid Rainmaker yaparak galibiyeti buldu.

https://twitter.com/tde_wrestling/status/1167969966118719489

OhMyMind
01-09-2019, 13:49
Çok güzel maçtı. Darby vücudunu çok zorluyor, umarım bir sakatlık yaşamaz ileride. Havoc'un kazanması iyi oldu, momentumu en düşük kişiydi maçta, isabetli sonuç.

Lunatic Phenomenal
01-09-2019, 13:50
Maçta Janela ve Havoc olduğu için insan daha vahşetli bir şeyler bekliyor ama kullanılan aletler beni ziyadesiyle mutlu etti. Aslında basit bir spot maçıydı ama üç isme de böyle bir momentum maçı lazımdı.

BeckyFan
01-09-2019, 14:12
Havoc'un galibiyete ihtiyacı vardı ama ben Darby'nin kazanmasını isterdim. Yine de güzel maç oldu fakat Darby pek aktif değildi. Buna rağmen çelik merdivenlere doğru arkasına fıçıyı alıp da yaptığı ve fıçının sırtında patladığı Coffin Drop ile kaykayla yaptığı Double Foot Stomp maçın anlarıydı benim için. Darby Allin farkı.

Çok güzel maçtı. Darby vücudunu çok zorluyor, umarım bir sakatlık yaşamaz ileride. Havoc'un kazanması iyi oldu, momentumu en düşük kişiydi maçta, isabetli sonuç.

Kaykayda yaptığı aşırı ağır kazalar yüzünden bu duruma alışık, Youtube'a aratırsan videosunu bulabilirsin. Maça kaykay sokma sebebi de oydu zaten. "Acı çektirmek için güreşiyorum." gibisinden bir sözü de vardı.

Mr.Pacman
01-09-2019, 15:10
Havoc epey kötü başlamıştı umarım bu galibiyet ona yararlı olur.

Deathmatch Classic
01-09-2019, 17:17
Keşke zımbalar dolu olsaydı xd.

SpearReign
03-09-2019, 12:27
Her türden eşya vardı maçda zımba, kaykay, varil, masa gibi.

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

The Unpredictable
04-09-2019, 12:21
Kaykay kısmında çok eğlendim. Darby'i Mox ile yaptığı indy maçında izlemiştim ilk ve o günden beri kendisini dikkatlice izliyorum. Genel olarak üç isim de çok kaliteli performans sergiledi. Havoc ve Janela zaten hardcore güreşciler ki ben hardcore güreşi normalinden daha fazla seven bir izleyiciyim, dolayısıyla onların sertliği bana keyif veriyor.