PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ALL OUT Spoiler | Best Friends vs. Dark Order

Falcon Arrow
01-09-2019, 13:56
13 dakika süren maçın sonunda Dark Order, Best Friends'i mağlup etti. Maçtan sonra maskeli elemanlarla birlikte Trent ve Chuckie'ye saldırırken ortam bir anda karardı. Orange Cassidy! Elleri cepte, ringin dışındaki maskeli elemanların üstüne suicide dive yaparak Best Friends'ın imdadına yetişti. Dark Order'ı geri püskürttüler. Cassidy cool tavırlarıyla dikkat çekti her zamanki gibi. Trent ve Chuckie Cassidy'e sarılarak teşekkür ettiler. Şovun en iyi anlarından birisiydi.

https://twitter.com/tde_wrestling/status/1167976641651326977

Lunatic Phenomenal
01-09-2019, 14:25
Dark Order kesinlikle TV şovları başladıktan sonra çıkması gereken bir takımdı. Eyvallah eskiden popülerdiler ama şu an hiçbir auraları yok ve AEW daha TV şovları başlamadan onlara derin bir karakter çizmeye çalışıyor. Maç beklediğimden daha iyiydi, Cassidy anı ise harikaydı. GCW ile AEW resmi olarak hiçbir şey yapmaz (Gage'in kimliğinin etkisi vardır bunda) ama GCW'ın çocukları burada çok iş yapacak gibi.

rawisjericho
01-09-2019, 14:34
Dark Order’ı seyirci zerre umursamıyor, kimse de bu bookingin karşılığı olarak ciddiye almıyor. Başarısız bir proje şu ana kadar AEW adına.

Deathmatch Classic
01-09-2019, 17:25
Dark Order ilk Tag şampiyonu olmaz umarım, verilen momentum finale kadar çıkacaklarını garantiliyor gerçi.

collarbone
01-09-2019, 23:21
Şovu canlı açtığımda bu elleri cebinde dolaşan abi vardı. Kim öyle takılınca cool oluyorsun dediyse içten içe düşmanlık besliyormuş. Gözlerim cringetan kanadı.

The Unpredictable
04-09-2019, 12:23
Orange Cassidy > WWE's Sports Entertainment.

Bu arada Chuck Taylor'ı ilk defa izledim en çok onu beğendim.