PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ALL OUT Spoiler | Cody vs. Shawn Spears


Lucas Hood
01-09-2019, 14:28
Cody, Star Trek müziğiyle platformdan yükselerek girişini yaptı. Brandi, Dallas Page, MJF ve Pharaoh ona ringe kadar eşlik etti. Cody, en yakın dostu MJF'in köşesinde durmasını istedi. Daha maç başlamadan Cody ringin dışındaki Spears'ın üstüne uçtu ve seyircilerin arasında hırpaladı. Sonrasında MJF ve Blanchard ringin dışında birbirlerine girdiler. Hakem ringin dışında onlarla uğraşırken bir anda Arn Anderson çıkageldi ve Spears'a spinebuster yaptı! Seyircilerden büyük reaksiyon! Blanchard şaşkınlık içinde arka alana doğru ilerledi. Cody sandalyeyi alıp Spears'ın kafasına geçirmek istedi, ancak vazgeçti ve sandalyeyi Spears'ın üstüne fırlatıp iplerden disaster kick'i yapıştırdı. Cross Rhodes ile maçı kazandı. MJF'e sarıldı ve birlikte galibiyetini kutladılar.

https://twitter.com/tde_wrestling/status/1167988550727421960

Lunatic Phenomenal
01-09-2019, 14:43
Birbirlerine rakip orijinal Four Horsemen üyeleri... Direkt 97 sonrası WCW geldi aklıma. Cody'nin maçlarını hep Dustin bookluyor sanırım, bu old school bookingi herkes yapamaz çünkü. Cody ve Spears arasında gelecek aylarda çok sert bir maç görecek gibiyiz, umarım yani. MJF'in Cody'e yapacağı turn çok bariz olduğundan dolayı onu olabildiğince ertelerler bence, seyircideki merakın kalması için.

Deathmatch Classic
01-09-2019, 17:20
Yine Cody yine storytelling ağırlıklı bir maç. Arn Anderson ya da Magnum T.A'yi bekliyordum, beklediğim de oldu. Feudu nasıl devam ettirirler bilemiyorum ama Cody'nin Spears'la işi bittikten sonra kiminle uğraşacağı artık belli.