PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dynamite Spoiler | Kovboy ve Belalısı

Deathmatch Classic
03-10-2019, 06:04
Kolay geçen maçın ardından mikrofon Chris Van Vlite'da, seyircilerin arkasında iki aktör olan Kevin Smith ve Jason Mewes'a uzatıyor mikrofonu. Bir filmin reklamı yapılacak anladığım kadarıyla, paralar yatırılmış... Ama röportajı bölen bir isim var. Jack Evans torbacısı Angelico ile birlikte röportajı bölüyor. Angelico yine Fransa Bisiklet Turu Sarı Mayosunu andıran kıyafetiyle bize görsel bir şölen sunuyor. Karşılıklı trash talkın ardından Private Party mekana teşrif ediyor, ne oluyor burada agalar demeye kalmadan güvenlik tarafları kibarca evine yolluyor. Çok ''???'' bir andı. Neyse devam.

Kameralarımız dışarıda. Kel bir kafa görünce gecem aydınlanıyor. Aga Hitman'in burada ne işi var sorularının ardından karşımdakilerin SCU olduğunu fark ediyorum, Beyaz Saray'ın önünde özel bir açıklama yapacaklarmış. Konuşan kişi Scorpio Sky, Scorpio önce şehri güzelliyor ve ardından klasikleşmiş bir şekilde buranın bulunduğu en kötü şehir olduğunu söylüyor. Önce güzelleyip sonra sövme taktiğini en son ANaKiiNn TV'ye atılan bağışlarda görmüştüm. Devam edelim, arenaya geri dönüyoruz, karşımızda yine SCU var, teleport edinimi kazanılmış anlaşılan. Schiavione ile röportaj gerçekleştiriyorlar ama onları Lucha Brothers bölüyor. Trash talkların ardından takımlar birbirine giriyor. Tarafları görevliler güçlükle ayırıyor.

Gecenin üçüncü maçına geçiyoruz.

Adam Page vs PAC

Ringe gelen ilk isim Adam Page, Western kokan tema müziği beni gaza getiriyor, pyrolar da patladıktan sonra ekranı yalıyorum. Rakibi PAC'da ringe gelirken bir kaç seyirciyi korkutmayı ihmal etmiyor. Arkada ''I Miss You Kimbo Slice'' pankartını tutan eleman da gözden kaçmıyor, Ben Fero yine mi sen ? PAC'da geldikten sonra maçımıza geçiyoruz.

Maç karşılıklı yumruk takaslarıyla başlıyor. Page fena gazda. İplerden döndükten sonra PAC gazını alıyor ama. İkili ringde birbirini hırpaladıktan sonra maç ringin dışına taşıyor. Ringin dışında süren aksiyonun ardından Page ringe dönüyor ve dışarıdaki PAC'e Suicide Dive ile tekrar giriyor. Ringin içine tekrar giriyoruz, üstünlük Adam Page'de ama kısa sürüyor. PAC üstünlüğü tekrar aldıktan sonra maç tekrar ringin dışına taşıyor. Bir içeride, bir dışarıdayız. İkinci iplerden bir Moonsault görüyoruz PAC'den. İçeri geri sokup iplerden bir 450 Splash'de hediye ediyor. Pin denemesi başarısız. Üstünlüğü bir süre koruyor PAC, ama iplerin üstünde kaybediyor, Adam Page İplerden Blockbuster'la aşağıya yolluyor PAC'i. Şimde ötme sırası Page'de. Pin denemesi başarısız. PAC hızlı toparlanıyor ve Page'i ringin köşesine yolluyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Döndüğümüzde iplerin hala PAC'in elinde olduğunu görüyoruz. Adam Page secdeye durmuş, PAC ise kalkmasını bekliyor. Page henüz ölmemiş hızlı kalkıyor, Spinebuster ile ekarte ediyor PAC'i. Deadeye deniyor ama PAC iplerin yardımıyla kurtuluyor. Üstünlük halen Adam Page'de. Dışarı gönderdiği rakibine üst iplerden Moonsault ile atlıyor, başarılı. Ringe geri yolluyor, Buckshot Lariat denemesi.. başarısız, PAC kurtulmaya çalışırken hakemin de dengesini bozuyor. Hakem ne oluyoruz ula diyemeden de Page'in kasığına geçiriyor tekmeyi. Page yerde erkek olmanın dayanılmaz acısını yaşarken PAC iplere tırmanıyor Black Arrow'u buluyor, hemen ardında da Brutalizer'ı ! Adam Page anında bayılıveriyor. Çok tez canlıymış bu da. Kazananımız PAC.

https://twitter.com/tde_wrestling/status/1179564247300399104

Xenophobia THE Simurgh
03-10-2019, 09:34
PAC, illa Enzo mu gelsin? Bu herif herkesi yenmeye devam edecekse izlemeyeceğim.

Mr.Pacman
03-10-2019, 11:13
PAC, illa Enzo mu gelsin? Bu herif herkesi yenmeye devam edecekse izlemeyeceğim.
Bunun nedeni bence şu; (kabul biraz kaybetmeme olayı da var) AEW'de çok fazla Main Eventer yok (Jericho,Omega,Cody ve Moxley ile 4 unuttuğum biri olabilir). Pac'i pushlayıp Main Eventer yapmak istiyorlar ki doğru bi karar, Pac'te ME potansiyeli var mı var. Maç bence iyi bitti, Hangman'de pek potansiyel görmediğimden Pac'in kazanmasına sevindim.

Windham Lawrence Rotunda
03-10-2019, 11:54
PAC cidden kabak tadı vermeye başladı bu konuda. Keşke kontratı hep dondurulmuş olarak kalsaydı.

Birazvodka
03-10-2019, 12:42
PAC öyle bir karakter ki... Kaybedeceği için maçtan çekilme haberlerinin şirket senaryosu dahilinde olduğunu düşündürüyor bana. Aşşırı egolu, kaybetmekten nefret eden biri. PAC'in karakterine uyuyor. Böylece daha antipatik bir heel yaratmaya çalışıyor olabilirler.