PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dynamite Spoiler | İlk Kadınlar Şampiyonu !

Deathmatch Classic
03-10-2019, 06:38
Reklamların ardından AEW Kadınlar Kemerine yakından bir bakış atıyoruz. Britt Baker spiker masasında, potansiyel rakiplerini gözleyecek. Kadınlar kemerinin sahibini bulacağı maça geçiyoruz.

Riho vs Nyla Rose - AEW Kadınlar Kemeri Maçı

İlk olarak ''The Beast'' Nyla Rose geliyor ringe. Çok hevesli gördüm kendisini. Nyla Rose'un delici bakışları arasında Riho'da ringe doğru geliyor. Bakışları Britt Baker'ı bile tedirgin etmiş, beti benzi atmış kadının. Reklamların ardından maça geçiyoruz.

Riho seri yumruklar ve atik dodgelar ile başlıyor maça çok sürmez ama bu kuzum. Tahmin ettiğim gibi de oluyor çekirgenin zıplayışlarından sonra Nyla Rose omuz darbesiyle deviriyor Riho'yu. Nyla Rose'un tuş deniyor ama Riho, tereyağı gibi kayıyor Nyla Rose'un altından. Nyla'yı sinirlendiriyor tabii bu hareket, uzun bir süre hırpalıyor Riho'yu ve akabinde STF bağlıyor. İlahi güçlerin yardımı olsa gerek Riho bir şekilde iplere uzanmayı başarıyor ve üstünlüğü geri alıp Nyla'yı ringin dışına yolluyor. İplere tırmanıp üzerine atlamayı deniyor ama Nyla yer mi bu numaraları, havada kapıyor Riho'yu. Backbreaker hediye edip bırakıyor. Nyla ringin altından sandalye çıkarıyor dili de dışarıda, yiyecek işte artık. Yapma kızım kemerden olursun... Hakem durumun farkına varıp sandalyeyi alıyor elinden. Riho durumdan istifade edip girişiyor Nyla'ya. Masum... Nyla tabii ki bana mısın demiyor. Az daha dövüyor Riho'yu. Riho yerde kıvranmaya devam ederken, Nyla ringin altından 3-5 sandalye çıkarmış bile. Hepsini bir yere topluyor sandalyelerin üstüne Riho'yu yatırıyor. Aprondan Swanton Bomb yapacakmış. İşler beklediği gibi olmuyor tabii, Riho Swanton Bomb'tan sıyrılıyor, Nyla boş sandalyelerin üzerine düşüyor. Geçmiş olsun bu bel ağrısı 1 ay keser. Riho, aprona çıkıp Stompla giriyor Nyla'ya, yetmiyor ringin içine sokup bir de sırtına stompla giriyor. Tuş denemesi başarısız. Madem öyle bir de kilit deneyeyim diyor galiba Riho. Biz de o sırada reklama gidiyoruz.

Reklamdan dönüyoruz bir de ne görelim. Aynı kilit ama bu sefer roller değişmiş. Nyla bir süre sonra bırakıyor Riho'yu. Kaldırıyor Powerbomb deneyecek. Ama o da ne Riho'dan bir reverse girişimi, Nyla'yı kaldırmaya çalışıyor, seyirciler avcı görmüş mirket gibi ayağa kalkıyor bir an. Ama kaldıramıyor Riho, ne hayal kırıklığı ama. Nyla pis pis sırıtıyor kalkarken. Biraz dövdükten sonra tekrar Powerbomb deniyor ama Riho bir Ninja edasıyla sıyrılıyor ve roll-up ile tuşu bulmaya çalışıyor... Başarısız. Nyla ayağa tekrar kalksa da üstünlük Riho da. Bir Double Knee.. Yetmedi mi, bir tane daha. Tuş denemesi 1..2..3...! Riho galip !! İlk şampiyonumuz Riho oluyor.

Nakazawa kutlamak için ringe geliyor. Suratından dayak yiyeceği belli. Keza öyle de oluyor Nyla arkadan giriyor Nakazawaya. Ardından Riho'yu da dövmek istiyor ama o da ne, Kenny Omega Riho'yu kurtarmaya geliyor ! Nyla'yı tabiri caizse kovuyor ringden. Biz de reklamlara gidiyoruz.

https://twitter.com/tde_wrestling/status/1179570982538924032

dtbenli
03-10-2019, 06:54
Nyla Rose alacak diye ödüm kopuyordu.

Lunatic Phenomenal
03-10-2019, 07:29
Gatoh Move'da minderlerin üzerinde 50 kişinin önünde dövüşmekten nerelere... Elbet bir Takagi kadar değil ama Riho da bu sene felaket yükseldi. AEW sensin kızçe.

OhMyMind
03-10-2019, 08:04
Hak eden kazandı. Haarika sonuç. Bir an Riho o kilit esnasında pes edecek diye ödüm koptu gerçekten. Umarım Nyla ile arasındaki husumet en kısa sürede sonlanır da farklı rakiplere karşı savunur kemeri.

Rise Above Hate
03-10-2019, 09:24
Seni seviyorum AEW. Riho şampiyon yazdıracağız demiştik.

Iron Cannonball
03-10-2019, 11:07
Bir Japon bir transgender. Irkçılık niyetinde değilim ama iki ucu biberli değnek gibi maçtı.

Birazvodka
03-10-2019, 11:35
Kemeri maçtan önce anons ettiklerinde belliydi kimin kazanacağı. Onun boyuna ve ebatına göre dizayn etmişler.

King Of Beards
03-10-2019, 11:43
Nyla Rose’un önceki PPV’de Brock Lesnar gibi booklanıp, daha sonraki TV şovunda zayıf gösterilmesi beni rahatsız etti.

Windham Lawrence Rotunda
03-10-2019, 11:55
İki ismi de ilk defa izlemiş oldum bu maçta, Riho bildiğin fidan gibi kadın ama performansını çok beğendim. Kemeri kazanmasına da sevindim, güzel bir saltanat sürer umarım.

Naito
03-10-2019, 12:18
Omega'nın Riho ile 10 seneyi geçik mazisi var. Gelecekte işbirlik içinde görebiliriz şampiyon ile Omega'yı.

The Small Dog
03-10-2019, 14:30
AEW tarihinin ilk kadınlar şampiyonluğunu eski bir ERKEĞE verecek değillerdi. Sıfır sürpriz.

BeckyFan
03-10-2019, 16:25
Bir Japon bir transgender. Irkçılık niyetinde değilim ama iki ucu biberli değnek gibi maçtı.

Japon güreşçilerin öbür ülkelerden olan güreşçilerden eksiği ne bunu söyleyebilir misin bana? Riho'ya ucu biberli değnek demek de ne bileyim. :d

Iron Cannonball
05-10-2019, 17:12
Japon güreşçilerin öbür ülkelerden olan güreşçilerden eksiği ne bunu söyleyebilir misin bana? Riho'ya ucu biberli değnek demek de ne bileyim. :d
Kardeşim ben Capon şampiyon görmekten bıktım. Bu Rhio'ya özel bir şey değil yani.