PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dynamite Spoiler | Kadınlar Aksiyonu

Deathmatch Classic
10-10-2019, 05:00
Sıradaki maçımız Bea Priestly & Emi Sakura vs. Britt Baker & Riho arasında gerçekleşecek.

Bea Priestly & Emi Sakura vs. Britt Baker & Riho

Bea Priestly ilk gelen isim oluyor hemen ardından partneri Emi Sakura'yı görüyoruz. Ardından Britt Baker ve Riho da aramıza teşrif ediyor ve maçımıza geçiyoruz.

https://twitter.com/tde_wrestling/status/1182098599074844673

Riho ve Sakura maça başlayan isimler. İkili arasında dengeli bir takas söz konusu, üstünlük sürekli el değiştiriyor. Bu sırada dışarıda da Baker ve Priestly birbirini yiyiyor. Her iki yerde de kaos söz konusu. Maç Baker'ın, Sakura'ya Rings of Saturn kilidini vurmasıyla sona eriyor. Doktor Baker kilit esnasında elini rakibinin ağzına sokup pes etmesini sağlıyor. Britt Baker'ın iyi bir doktor olduğunu duymuştum, ağızdaki sinirlerin nerede olduğunu iyi biliyor olacak ki saniyesinde pes ediyor Sakura. Biz de bu iddianın doğru olduğunu fark ediyoruz. Kazanan taraf Riho & Baker ikilisi oluyor.

Maçın ardından Bea ve Britt ikilisi birbirine giriyor. Garibim Riho ise masumca onları ayırmaya çalışıyor ama nafile. Kıyamam sana. Onları ancak Aubrey Edwards gibi bir manyak ayırabilir. Nitekim öyle de oluyor, hakemimiz Aubrey, Bea'yı arka alana yolluyor.

Windham Lawrence Rotunda
10-10-2019, 11:27
Britt Baker’ın doktor olmasına göz kırpman çok hoşuma gitti. :d Maç da fena değildi, Baker ve Riho gelecek hafta kemer için karşılaşacakmış. İkisi için de güzel bir antrenman maçı oldu.

The Lone Wolf
10-10-2019, 12:56
Yengelerimizin artık birebir kapışma vakti geldi.

Birazvodka
10-10-2019, 13:39
Maçın Baker vs. Bea feuduna temel atmaktan başka bir amacı yoktu. Haftaya gerçekleşecek Riho vs. Britt Baker maçında Bea'yı görürüz ve herkes küfrederek maçın diskalifiyeyle bitmesine lanet eder.

OhMyMind
10-10-2019, 20:41
Britt vs Riho maçını PPV'de görürüz diye düşünüyordum, şaşırdım haftaya duyurulmasına. Maç güzeldi. Bea vs Britt feudu güzel ilerliyor. Haftaya kemer maçından sonra Bea'nın saldıracağı aşikar. Beklemedeyiz.

Rise Above Hate
10-10-2019, 20:47
Bea Priestley'i yedirmeyiz kardeşim.