PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dynamite Spoiler | Tarzan ve Oğlu Meksikalılara Karşı

Deathmatch Classic
17-10-2019, 05:12
Reklamlardan dönüşte Jurassic Express vs. Lucha Bros tag-team turnuvası maçını izleyeceğiz. Şovdan önce gelen bilgilere göre Luchasaurus sakat ve onu temsilen Marko Stunt bizimle birlikte olacak. İlk olarak Tarzan ve oğlu geliyor ringe ardından Lucha biraderler. Yalnız şunu söylemeden edemeyeceğim ikisi de şahane bir kıyafetle gelmiş maça. Pentagon'u Lucha Underground'ın ilk sezonundan beri bu kadar karizmatik görmemiştim. Keza Fenix'de abisinden eksik değil.

Jurassic Express vs. Lucha Bros.

Maça Pentagon Jr. ve Marko Stunt başlıyor, gerçekten ilginç bir eşleşme. Pentagon her zamanki gibi klasikleşmiş Cero Miedo! Tauntunu yapıyor ama ikinci seferde Stunt parmağından yakaladığı gibi ısırıyor Pentagon'u. Isırdığı gibi Jungle Boy ve Fenix de girişiyor ringe. Maç maksimum hızda başladı. Stunt, Fenix'in göğsüne şamarı şaplatıyor. Ardından Pentagon'a atlayıp helikopter pervanesi gibi bir hurricanrana uyguluyor, Pentagon üzerinden biraderine doğru atıyor Marko'yu. Marko, Fenix'i yakaladığı gibi DDT'yi vuruyor. Güzel bir sekanstı. Tarzanlardan bir de üst üste Suicide Dive'lar görüyoruz. Neden burada olduklarını hatırlatıyorlar adeta. Şovlarına bir süre daha devam ediyorlar fakat Pentagon Jr. bu gidişata bir dur diyor. İkisine de Superkick patlatıp, kardeşine veriyor tagi. Fenix her zamanki gibi harika spotlarla güzel anlar yaşatıyor bizlere. Üstünlük tamamen Luchalara geçiyor artık ve bir süre sonra maçı Stomp ve Package Piledriver kombinasyonuyla maçı bitirmeyi başarıyorlar.

https://twitter.com/tde_wrestling/status/1184637892007739393

BlissFan
17-10-2019, 09:19
Olağanüstü zevk aldığım bir takım maçı daha. WWE'de bu kadar eğlendiğim bir takım maçı yok. 4.5 alır rahat.

The Lone Wolf
17-10-2019, 12:27
Marko Stunt'ın yargı dağıttığı kısımlar güzeldi. Lucha Bros heel takılacak galiba bundan sonra.

Birazvodka
17-10-2019, 17:22
Jungle'ı anlıyorum da Marko denen pigmenin neden güreştiğini biri bana açıklayabilir mi? Eğlence unsuru karakterler gibi kenarda takılmalı. Gerçek dışı bir foto çıkıyor ortaya ringde güreşirken.