PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dynamite Spoiler | Olay Adamların Olay Maçı


Deathmatch Classic
17-10-2019, 05:42
Reklamlardan dönüşte gecenin en çok beklenen maçı, Page, Omega vs. Mox, PAC maçına geçiyoruz. İlk olarak Çip PAC geliyor ringe. Ardından da Jon Moxley. Justin Roberts kendisini o kadar güzel anons etti ki istemsiz bir titreme getirdi. Ayıp şeyler yaşattı. Heel ekibin ardından, dayak arsızı olmuş Adam Page hemen ardından kendisinden çok da farklı bir durumda olmayan partneri Kenny Omega da geliyor ve maça başlıyoruz.

Kenny Omega & Adam Page vs. Jon Moxley & PAC

Seyirciler Kenny Omega'ya ''Happy Birthday'' tezahüratları atarken ringde vaziyetler çok karışık. Herkes patlamaya hazır birer bomba gibi birbirine gözdağı veriyor. Omega dayanamayıp girişiyor Moxley'e, Page de gazı alıp PAC' giriyor. Hakem de zili çalıp maçı resmi olarak başlatıyor. Face ekip geçen haftaların acısını çıkartıyor adeta, fena bir hırs var. PAC ve Page de ringe giriyor yavaştan. PAC kendine tagi alıyor. İçeride Omega ve PAC bir süre kapışıyorlar. Köşedeyken Moxley, PAC'in sırtına dokunup alıyor tagi. PAC bu duruma biraz içerlemiş gibi. Bir posta da Mox dövüyor Kenny'i. Kenny zor da olsa Page'e tagi vermeyi başarıyor, önce Mox'u sonra kenardaki PAC'i indiriyor. Adam Page bir süre yargıç konumunda kalıyor ringde. Dışarıdaki Moxley'e Moonsault atmak için köşeye çıkıyor fakat dikkat PAC tarafından dağıtılıyor. PAC, Page'i oyalarken Moxley ayağa kalkıyor ve poposundan ittirilmek suretiyle Page'i köşeden aşağıya atıyor. Çok fena şekilde düştü Page. Kısa bir reklam arası.

https://twitter.com/tde_wrestling/status/1184641401251872769

Reklamların ardından Moxley ve Page'i ringde görüyoruz. Tahmin edeceğiniz üzere dayak yiyen taraf Adam Page. Moxley kilit bağlıyor, arkadaşının bu acısına dayanamayan Omega ringe giriyor ve kilidi bozuyor, bunu göre PAC'da ringe giriyor ve ortalık yine karışıyor. Ama hakem tecrübeli, ikisini de postalıyor dışarı. Page ve Moxley biraz birbirini hırpaladıktan sonra ikisi de takım arkadaşlarına hot-tag'i veriyor. PAC ve Omega ikilisi allah diyerek giriyor ringe bir süre harika spotlar izliyoruz. PAC ve Moxley ikilisini dışarıda yakalayan Adam Page, sonunda istediği Moonsault'u vuruyor.

https://twitter.com/tde_wrestling/status/1184643085625708548

Tüm isimler ringe dönerken karşılıklı hareket takasları ve güzel sekanslar sergiliyorlar bize. E-C-DUB! sesleriyle yankılanmaya alışık olan Philadelphia semaları bu gece A-E-DUB! sesleriyle yankılanıyor. Kenny ve Moxley ringde baş başa ikili gerçekten hırslı bir şekilde birbirini dövdükten sonra kendilerini dışarı atıyorlar. O sırada Kenny alttan dikenli süpürgeyi, Moxley ise dikenli sopayı çıkarıyor. Reji sağolsun ikisini de koymuş oraya. Geçen haftadan yarım kalan bir işi halletmek için tekrar ringe giriyorlar. Ama PAC yine bu kavgaya engel oluyor. Moxley'i çekip sopayı dışarıya atıyor. Diskalifiye olmak istemiyormuş. Beynini kullan deyip kayıyor Mox'a. Ama kimse Jon Moxley'e ne yapacağını söyleyemez...

https://twitter.com/tde_wrestling/status/1184644145631109120

Moxley, PAC'e Paradigm Shift'i geçirip ortamdan çıkış yapıyor. Anlaşılan maç 2'ye 1 devam edecek. PAC'i bekleyen iki tane kana susamış adam var ringde. İkisi de nefretle dolu. PAC ayağa kalkıp arkasını döner dönmez, Adam Page Buckshot Lariat'ı geçiriyor. Ardından Kenny'de V-Trigger'ı geçirip tekrar Page'e paslıyor. Page'de Deadeye'ı bulup maçı bitiriyor! İkili PAC'den intikamını en güzel şekilde alıyor.

Gerçekten izlemeye değer harika bir maçtı.

TalhaKanar
17-10-2019, 06:02
Bitişi hariç çok iyi maçtı.

BlissFan
17-10-2019, 09:25
Hayatımda bu kadar saçma bir bitiş görmedim. Yoksa baya iyi maçtı aslında.

basaranflair
17-10-2019, 10:44
O bitiş olmadı ama maçın muhteşemliğinden dolayı bitişe pek fazla takılmadım.

Birazvodka
17-10-2019, 17:23
Bunun yaşanacağı daha önceki haftadan belliydi. Haftaya PAC yener Mox'u.