PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dynamite Spoiler | AEW Dünya Şampiyonluğu Maçı

Deathmatch Classic
17-10-2019, 06:00
Ana maçımıza geçiyor. AEW Dünya Kemeri ortada!

Chris Jericho(ş) vs Darby Allin - AEW Dünya Şampiyonluğu Maçı

Darby Allin kaykayıyla kayarak geliyor ringe. Chris Jericho'da daha önce AEW ringlerinde göremediğimiz ''Painmaker'' haliyle teşrif ediyor. Maça geçiyoruz.

Darby Allin genç ve dinamik hareketlerle güreşirken, Jericho daha ağır ve kendinden emin bir şekilde karşılık veriyor. Uzun süre Jericho üstün götürüyor maçı. Seyirciler Darby Allin'in tarafında. Darby ara ara üstünlüğü ele alsa da bu durumlar kısa sürüyor, Jericho tecrübesiyle domine ediyor Darby'i. Darby'i köşeden dışarı atıp bir süre dinleniyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde Jericho bizi Kendo Sopasıyla karşılıyor. Maçta diskalifiye olmadığını hatırlatalım. Darby'nin sırtına sırtına basıyor odunu. Darby bir şekilde sopayı eline alıyor bir posta da o geçiriyor. Darby kıvrak hareketlerle Jericho'yu zorlasa da, Walls of Jericho'ya yakalanıyor, şansına iplere çok yakın. Jericho ringin altından bant buluyor ve Darby'nin ellerini bantlıyor. Elleri bağlı olan rakibini bir süre hırpalıyor. Fakat Darby yine kıvraklığını konuşturuyor, elleri bağlı da olsa güzel bir kaç hareket izletiyor bize. Hatta kazanacak seviyeye kadar geliyor bu, Coffin Drop yapmak için üst iplere tırmanıyor fakat Jake Hager alanda, hakem Jericho ile ilgilenirken, Hager Darby'i ringe geri itiyor ve Darby'i yakalayan Jericho, Walls of Jericho ile rakibini bağlıyor. Elleri kolları bağlı olan Darby kolayca pes ediyor tabii ki. Jericho, Hager'ın yardımıyla da olsa kemerini korumayı başarıyor.

https://twitter.com/tde_wrestling/status/1184650857121550336

Maç sonunda Inner Circle üyeleri şampanyayla kutlamaya geliyor #alittlebitofthebubbly. Şovu bu görüntülerle, herhangi bir aksiyon olmadan kapatıyoruz.

BlissFan
17-10-2019, 09:28
Jericho yıllanmış şarap gibi. Gittikçe daha da güzel maçlar izlettiriyor.

Mr.Pacman
17-10-2019, 12:26
Darby eller olmadan nasıl güreşilir bize izletti. Jericho'nun elleri bağlı rakibini anca yardım ile yenebilesi biraz beni rahatsız etti ama.

The Lone Wolf
17-10-2019, 12:29
Darby niye travesti gibi giyiniyorsun kardeşim? Normal halin karizma zaten gerek yok böyle şeylere. Maç 1 tık zayıf gibiydi. Darby'nin elleri bağlıyken yaptıkları hoştu. Jericho daha temiz kazanabilirdi maçı.

Craxler Devon
17-10-2019, 15:11
Çok bayat kazandı ya Jericho. Maç bittikten sonra sevinçten çok hayal kırıklığı hissettim nedense. Hele yardım alarak kazanmak aşağılayıcı geldi bana. Dominant promolardan sonra daha etkili bir kazanma isterdim açıkcası. Sanırım Jericho'yu stable liderliği üstlendirerek kemer reign'ini daha uzun ve gerçekçi yapmayı planlamışlar. Önümüzdeki maçlara bakacağız.

Birazvodka
17-10-2019, 17:27
Tamamen Darby'e momentum kasmak amaçlı maçtı. Hep diyorum. Karakterini beğenmiyorum ama ring içi açısından bayağı yetenekli. İlk defa bir şov sessiz sakin bitti. Haftaya ana gösteride kan akacaktır.