PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dynamite Spoiler | İkinci Yarı Final

BlissFan
24-10-2019, 13:11
Takım kemeri için yapılan turnuvanın ikinci yarı finaline geçiyoruz. SCU ile The Dark Order karşı karşıya. The Dark Order takımı üyesi hakemle tartışırken Evil Uno ringe girip onu sakinleştirirken birden dönüp rakibine yumruğu çakıyor ve yere düşürüyor. Scorpio Sky el alıyor ve Uno'ya Dropkick çekiyor. Scorpio, rakibine Clothesline yapıyor. Uno, Scorpio'ya Suplex çakıyor. Ve alanda Jericho'yu görüyoruz ama kısa sürüyor çünkü alandan ayrılıyor. Frankie, Stu Grayson'a art arda Clothesline çakıyor. Jericho'yu görüyoruz ve patlamış mısır yiyerek maçı seyrediyor. STU rakibinin kafasına tekmeği geçiriyor ve tuş deniyor ancak başarısız. SCU takım hareketini yapıp tuş deniyor. 1-2 ve 3. Maçı SCU kazanıyor ve The Lucha Brothers'ın finalde rakibi oluyor.

https://twitter.com/AEWrestling/status/1187168598357348352

Birazvodka
24-10-2019, 14:21
SCU vs Lucha Bros göz göre göre geldi. İlk maçta LB çıkınca bari bu maçı Dark Order kazansın dedim. Olmadı. SCU kazanır finalde.

Rise Above Hate
24-10-2019, 14:22
Dark Order'ın almasını isterdim. Finalde tarafım SCU ama ortada gibi maç.

Deathmatch Classic
24-10-2019, 18:18
Dark Order'ın almaması beni ziyadesiyle mutlu etti. Fanların çok tutmadığı bir ekibe fazla push vermeleri yanlış olurdu.

OhMyMind
24-10-2019, 20:25
Dark Order neden böyle kullanıldı merak ediyorum. Maç fena değildi ama Dark Order'dan daha iyisini beklerdim.