PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dynamite Spoiler | Moxley Zamanı

BlissFan
24-10-2019, 14:35
Moxley giriş yapıyor ama o da ne PAC sandalye ile Moxley'e arkadan saldırıyor.

https://twitter.com/AEWrestling/status/1187183989158744065

PAC hız kesmiyor ve Moxley'e headlock deniyor. Hakemler zorda olsa ikiliyi ayırıyorlar. Maç başlıyor ve PAC Enziguri yapıyor. Ardından ringin dışına çıkan Moxley'e iplerin üstünden atlıyor. PAC tuş deniyor ama Moxley kurtuluyor. Moxley kendine geliyor ve PAC'ı kucaklıyor ve ringin köşesine götürüyor ve tekmelemeye başlıyor. Moxley rakibine Apron DDT çakıyor. Moxley, PAC'a Corner Clothesline çaktıktan sonra Bulldog için iplere gidiyor ama PAC tekmeleyip bu pozisyonu bozuyor ama Moxley'den sert bir Clothesline yemekten kurtulamıyor. Moxley'den Suicide Dive geliyor. PAC, ringin dışında olan Moxley'e 450 Splash yapıyor. Moxley hakeme kızıyor Dirty Deeds çekiyor. İkili yenişemiyor ve maç berabere bitiyor.

Birazvodka
24-10-2019, 14:43
Haftaya açılış maçında devam etmeliler bana kalırsa. Güzeldi. Seviyorum böyle saçma şeyleri.

Deathmatch Classic
24-10-2019, 17:17
Berabere bitmesine çoğu insan tepki gösterse de böylesi daha mantıklı oldu. Galibiyet, mağlubiyet oranlarının AEW'da önemli olduğunu söylemeye gerek kalmadı artık zaten, olası mağlubiyet her ikisininde momentumunu sarsardı. En azından DQ ile bitmedi.

Jake Hager
24-10-2019, 17:21
Abi şu maça hakemin İnternet cafeci edasıyla süre bitti. Hadi kapatıyoruz demesi efsaneydi.

The Lone Wolf
24-10-2019, 17:55
ME maçlarında sürekli TV-time vurgusu yapıyorlardı. O yüzden mantıksız görmüyorum sonucu. İki tarafında yenilgi almaması iyi bile oldu.

Eleven
24-10-2019, 18:53
Güzel maçtı. Maçın berabere bitmesi ayrı bir komik oldu. :D

OhMyMind
24-10-2019, 20:26
Sonuca ben baya sevindim. İki ismin de karizması açısından gerekliydi bu. Maç da gayet güzeldi.