PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dynamite Spoiler | Asyadan Gelen Bir Rüzgar

Deathmatch Classic
31-10-2019, 05:01
Gecenin ikinci maçı Shanna isimli ilk kez gördüğüm bir güreşçi ile Asya'nın unutulmuş yeteneklerden Hikaru Shida arasında.

Açıkçası ben Hikaru Shida'nın rakibini squashlayacağını düşünmüştüm. Fakat ikili ortalama seviyede karşılıklı takasların olduğu bir maç çıkardı. Shanna AEW'nun kadrosunun bahsedilen görünmeyen kısmından olduğunu sonradan kavrayabildim. Maçta ekstra fazla bir olay olmadı, ve beklediğimden çok daha uzun sürdü. Shida'nın dışarıda sandalye üzerinden atlayıp vurduğu diz darbesi akılda kalan anlardan biriydi. Falcon Arrow deneyip Excalibur'a da bir selam çaktıktan sonra tuşa giden Shida istediğini bulamadı, fakat hemen ardından bulduğu Running Knee Strike maçı kazanmasını sağladı. Kazananımız Hikaru Shida.

https://twitter.com/tde_wrestling/status/1189700544681664512

Ghostface Killah
31-10-2019, 05:27
Shanna, TPW kapsamında Türkiye'ye de gelmişti. Sevindim onun adına, iyi bir güreşçi.

PALATUFAN
31-10-2019, 07:52
Kendisini TPW şovunda da izlemiştik.Ama AEW kadrosuna katıldığından tam emin değilim Shanna'nın.

Ghostface Killah
31-10-2019, 08:21
Kendisini TPW şovunda da izlemiştik.Ama AEW kadrosuna katıldığından tam emin değilim Shanna'nın.

İmzalamış.

OhMyMind
31-10-2019, 10:04
Maçtan beklentim yoktu. Düşük tempoyla başladı ama kaliteli bir ürün çıkardılar. İki ismi de tebrik ediyorum. Shanna beni şaşırttı bir hayli. Kalıcı olması sevindirdi. Shida için sırada ne var onu da merak ediyorum.