PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dynamite Spoiler | İlk Takım Şampiyonları!

Deathmatch Classic
31-10-2019, 05:41
Gecenin Ana Maçı Tag-Team Turnuvasının Finali, kazanan İlk AEW Takımlar Şampiyonu Olacak! Reklamlardan döndüğümüzde iki takımda ringde hazır kıta görüyoruz. Luchalar Meksika bayrağıyla gelip, milliyetçilik duygusu sömürmeye gelmiş ama orası Amerika'nın güneyi moruk burada yemezler o ayakları. Private Party ekibi ve Dark Order da köleleriyle birlikte maçı takip ediyor.

Maç her ne kadar Tag-Team maçı olarak geçse de, AEW'daki tüm takımlar maçı gibi Tornado Tag Team havasında geçiyor. Fenix'den inanılmaz ip cambazlıkları görüyoruz. SCU ekibi de yaşlarına rağmen geçerli bir şekilde uyum sağlıyor. Sonlara doğru bekledim o Destroyer'ı görebiliyorum. Ardından da Fenix Cutter ile pini deniyor ama Sky omzunu kaldırmayı başarıyor. Ardından rakibini iplere yolluyor kendi de diğer iplere doğru koşuyor ve havada iki mermi misali çarpışıyorlar. Dışarıda da Pentagon, Kazarian'ı ayağından yakalıyor ve pozisyona sokarak anansör masasına Powerbombluyor. Kazarian kırılan masanın demirini ağzına almış bir şekilde can veriyor sanki orada. Sky bir süre tek başına dövüşmek zorunda. Nitekim çenesine Superkick yiyince o da yaradana kavuşuyor. Fenix'den pin denemesi başarısız. Package Pile Driver ve Foot Stomp kombinasyonuyla maçı bitirmek istiyor Luchalar ama Sky kendini kaldırtmıyor ve ani bir şekilde roll-up'a gidiyor 1....2......3! Başarılı! SCU ekibi roll-up ile de olsa ilk Takımlar Şampiyonu olmayı başarıyor!

https://twitter.com/tde_wrestling/status/1189723953327222787

İkili duygusal bir şekilde galibiyeti kutlarken şov da bu görüntülerle sona eriyor.

DoctorMK
31-10-2019, 08:39
Olması gereken oldu. Maç da güzel geçmiş. Umarım birkaç ppv korurlar.

rawisjericho
31-10-2019, 08:57
Scorpio Sky’ı AEW’da güzel bir tekli kariyer bekliyor, upper-midcard’a çok yakışacak. Maça gelirsek SCU’nun ödüllendirilmesine çok sevindim, Lucha Bros hala Lucha Bros sonuçta bir şey yitirmediler..

OhMyMind
31-10-2019, 10:10
Lucha'ların kazanacağını düşünüyordum ama bu sonuca da üzülmedim. Kaliteli maçtı. SCU'nun çok tutacağını düşünmüyorum, 3 ay falan sonra salarlar kemerleri.

Birazvodka
31-10-2019, 14:07
Galibiyet biraz ekşiydi. Net bir galibiyetten daha iyi. Eğer Full Gear'da birilerine kaybederlerse çok daha iyi olur. Şirketin ilk şampiyonlarının reignleri genelde uzun öngörülür. Bir ters köşe iyi olur FG'de.

Jake Hager
31-10-2019, 16:43
Beklenildiği gibi sürprize mehal vermedi krallar. Ama PPV'de bu maçın rövanşı olur. Diye tahmin ediyorum. Öte yandan Lucha iyi hoşta Penta single takılsın abi.