PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dynamite Spoiler | Ortalık Fena Karıştı


BlissFan
07-11-2019, 10:33
Omega ile Guevera başlıyor. Omega, ringin köşesindeki rakibine koşarak dirseğini geçirdikten sonra el veriyor ve Adam Page alanda. Guevera, rakibinin karnına tekmeler atarak kurtuluyor ve Jericho'ya el veriyor. Jericho'dan Corner Dropkick izliyoruz. Ardından Suplex yapan Jericho formda olduğunu gösteriyor. Adam Page'den çok sert bir Clothesline geliyor ve Omega'ya el veriyor ancak Jericho'da Guevera'ya el vermeyi başarıyor. Omega, rakibine üstünlük kuruyor ve iki kez Clothesline çaktıktan sonra tuş deniyor ancak başarısız oluyor. Ardından Moonsault çakan Omega bir kez daha tuş deniyor ama yine başarısız oluyor. Guevera'dan Enziguri yiyen Omega duraksıyor. Omega'dan Jericho'ya Hurricaranna geliyor. Suicide Dive yapmak için iplerden gerilirken Jake Hager'dan yumruk yiyen Omega hareketi bırakmak zorunda kalıyor.

https://twitter.com/lwe011/status/1192356191608954881

Guevera rakibine Dropkick çakıyor. Adam Page el alınca Jericho'ya karşın üstün duruma geçiyor ve önce kaldırıp yere atıyor ardından Clothesline çakıyor. Jericho, Adam Page'e Walls of Jericho deniyor ancak ayaklarıyla onu yiten Page kurtulup Clothesline ile onu dışarı atıyor. Omega ise Guevera'yı kaldırıp Jericho'nun yanına yolluyor. Omega Suicide Dive ile onların üstüne atladıktan sonra Page'de ringin üstüne çıkıp atlıyor. PAC geliyor ve Adam Page'e vuruyor ve alandan ayrılıyor. Jericho omuz darbesi ile devirdiği Page'e tuş deniyor. 1-2 ve 3. Maçı Chris Jericho ve Sammy Guevara ikilisi kazanıyor.

https://twitter.com/lwe011/status/1192357252138749952

Maç sonu Jericho ve ekibi Page'e dalıyorlar ve o sırada Cody Rhodes geliyor ve Guevera'ya saldırıyor. Jericho ve Jake Hager alandan ayrılmaya çalışırken arkadan MJF geliyor ve önce Jake'e ardından Jericho'ya vuruyor sandalye ile ve Jericho'yu Cody'e teslim ediyor ve Cody bitirici hareketini çakıyor. Ve o da ne Jon Moxley elinde dikenli sopasıyla ringe gelirken görüyoruz. Ve Omega'nın üstüne gelirken Proud N Powerful geliyor ve Moxley'e ve Omega'ya saldırıyorlar. Bitmedi tabii ki. Bu sefer Young Bucks geliyor ve Proud N Powerful'e dalıyorlar ve Double Superkick çakıp ringden atıyorlar. Omega ve Moxley bir olup Proud N Powerful'e daldıktan sonra birbirleriyle yumruklaşmaya başlıyorlar. Bu arada herkes birbirine girdi ve ortalık başlıktaki gibi cidden acayip karıştı. Bu sahneyle şov ve maç sona eriyor.

https://twitter.com/lwe011/status/1192360017942499329

Deathmatch Classic
07-11-2019, 10:44
Kaosun köpeğiyiz. FG’den önce karttaki tüm isimler son kez birbiriyle yüzleşti artık, hasımlıklar hat safhada. Full Gear’a kadar beklemedeyiz.

Bu arada Proud N Powerful onlar, Best Friends değil.

BlissFan
07-11-2019, 10:51
Kaosun köpeğiyiz. FG’den önce karttaki tüm isimler son kez birbiriyle yüzleşti artık, hasımlıklar hat safhada. Full Gear’a kadar beklemedeyiz.

Bu arada Proud N Powerful onlar, Best Friends değil.

Tamamdır reis ancak AEW Results olarak baktığımda Best Friends olarak yazıyordu o yüzden öyle yazdım. düzeltiyorum. Teşekkür ederim.

Birazvodka
07-11-2019, 12:23
Kaos güzel gerçekten. PPV öncesi şovlar genelde bayat olur ama sonunu beğendim.

The Unpredictable
07-11-2019, 13:57
Gayet güzeldi her şey. Ayrıca konusunu bulamadığımdan tüm yorumlarımı buraya bırakacağım, AEW Countdown adında bir şey yayınlamış sanırım şovdan sonra ve kısa film gibi olmuş. Özellikle favori güreşcim Jon Moxley'nin eski CZW görüntülerinin verilmesi ve CZW arenasına gidip eskileri yad etmesi o nostaljiyi yaşamak şu günlerde çok ilginç ve güzel hissettiriyor. WWE'den çıkınca tam Moxley moduna girdi adam. Ayrıca şovda Cody'nin promosu da vardı, geçen hafta da Mox'ın. AEW'da daha çok "unscripted" promolar, tanıtımlar ve işlenişler görmek istiyorum. Şirketin gelişimi açısından iyi olacaktır.

Lucas Hood
07-11-2019, 17:52
On numara brawl izledik yine, Full Gear öncesi iyice bir hype kastırmak gerekiyordu.