PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dynamite Spoiler | Kapanışı Kemer Maçıyla Yapıyoruz

BlissFan
14-11-2019, 10:24
https://twitter.com/AEWrestling/status/1194809920383836161

AEW Dünya takımlar kemeri mücadelesiyle şovu kapatıyoruz. Şampiyon takımımız SCU'nun rakibi AEW dünya şampiyonu Chris Jericho ve Sammy Guevara (The Inner Circle) oluyor. Ve maç başlıyor. Frankie Kazarian, Jericho'ya Dropkick yapıyor. Scorpio Sky, Sammy'e Backbreaker yapıyor. Frankie, Sammy'e çelme takarak iplere düşürüyor ve Scorpio'da rakibinin kafasına tekmeyi çakıyor ve Frankie'den German Suplex geliyor. Scorpio'dan Jericho'ya Dropkick geliyor. Scorpio, Sammy' Uppercut'u gömüyor. Ardından önce Sammy'e sonrada Jericho'ya Dropkick yapıyor. Scorpio'dam Sammy'e Springboard Cutter geliyor ve tuş deniyor ancak başarısız. Jericho'dan Scorpio'a Codebreaker geliyor ve tuş deniyor ama sonuç yok. Scorpio kurtulduktan sonra hemen Roll-Up deniyor. 1-2 ve 3. Maçı kazanan SCU takım kemerini korumuş oluyor bu sonuçla ve şov da bu sonuçla sona eriyor.

Destroyer244
14-11-2019, 12:24
Jericho serisine devam ediyor...

Deathmatch Classic
14-11-2019, 12:35
Ben Sammy'nin tuş olmasını bekliyordum ama Jericho'nun roll-up'la kaybetmesi de mantıklı bir hareket oldu. Şampiyonun düz tuş olmaması gerekiyor.

Birazvodka
14-11-2019, 13:22
SCU'nun şampiyon olmalarına rağmen iyi reaksiyon aldıklarını düşünmüyorum. Belki bunu arttırmak amaçlı Scorpio'ya Jericho'yu tuş etme şerefini vermişlerdir. Klişe bir sonuç değildi. Beğendim bitişi.

TalhaKanar
14-11-2019, 13:43
Bu maçın neden yaşandığını anlamadım. Eğer gelecek program Scorpio vs Jericho olmayacaksa tabi... Ki Jericho-Moxley daha mantıklı duruyordu. AEW'nün booking konusundaki sıkıntısı olduğuna inancım devam ediyor.

Not Your Dope
14-11-2019, 18:48
Maçın sonunu daha aksiyonlu beklerdim. Inner circle toplanıp dövseydi baya güzel olurdu. Çıldırmış Jericho'nun Scorpio'yu masaya attığı görmek güzel olurdu.