PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dynamite Spoiler | Jericho Ve Olaylar

BlissFan
21-11-2019, 09:56
Jericho ve Hager ringe doğru geliyorlar ve Jericho konuşma yapacak ancak seyirci susmuyor. Bunun üzerine Jericho seyircilerden susmalarını istiyor. Bir duyurusu olacakmış. Geçen hafta yaptıklarından dolayı para cezası yediğini ve özür dilemeye çalışıyor ancak beceremeyince Hager'dan yardım istiyor ve Hager özür diliyor. Jericho, önümüzdeki hafta Chicago'da TNT ve AEW'deki yöneticler de dahil olmak üzere herkesten hak ettiği teşekkürü alacağını söyledi. Jericho'nun şükran günü kutlaması olacak diyor Jericho ve üzgün olduğunu belirtip Hager'a üzgünüm dedirtiyor. Kutlamaların canlı kalabalık balkabaklarının önünde olmayacağını, ancak haftaya televizyonda iyi görüneceğini görecekler. SCU'nun müziğini duyuyoruz. Sky kısa bir konuşma yaptıktan sonra birbirlerine giriyorlar. Jericho'nun diğer adamlarının gelmesiyle Jericho üstünlüğü sağlayıp SCU'u eziyorlar ancak Jurassic Express geliyor. Marco Stunt'a Clothesline ile deviriyor Jericho ancak gelen Luchasaurs için Jack Hager'ı sürüyor ancak Hager ayrılıyor ve segment sona eriyor.

https://twitter.com/AewSma/status/1197425549708267523

Not Your Dope
21-11-2019, 10:39
Haftaya tam debut yapılacak maç çıktı ortaya. Bence yıldız biri debut yapabilir.

Deathmatch Classic
21-11-2019, 11:17
Belirtilmemiş ama bu segment vesilesiyle haftaya AEW Şampiyonluğu için Chris Jericho vs. Scorpio Sky maçı gerçekleşecek.

ErDiBiase
21-11-2019, 13:52
sldmflskdmgksd Jericho güreş dünyasındaki en komik adamlardan biri özellikle heelken. :D :D Daha reklam arasında reklam arasında ringe doğru gelirken Marko Stunt ile yaptığı muhabbet harikaydı. Daha sonra promo sırasında SCU tarafından gaza gelip Scorpio Sky'a kemer maçı vermesi. :D :D Çok güzel segmentti.

The Lone Wolf
21-11-2019, 18:56
Yine muazzam segment. Jericho'nun tufaya gelip kemeri ortaya koyması... hehe hehe

Styles Clash
24-11-2019, 17:34
Jericho muazzam adam ya. Hager ile uyumunu beğendim. Scorpio Sky ise güzel bir tercih. Ben kendisini Jericho karşısında yadırgamadım.