PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dynamite Spoiler | AEW Dünya Şampiyonluk Maçı

BlissFan
28-11-2019, 11:24
https://twitter.com/AEWrestling/status/1199882416820834306

Jericho ile Scorpio Sky kemer için karşı karşıya ve maç başlıyor. Jericho rakibini omuz darbesiyle yıkıyor. Scorpio ise toparlanıp Dropkick yapıyor. Jericho, rakibini Dropkick ile ring dışına atıyor. Jericho seyirciye dönüp orta parmak işareti yaparak tepkisini belli ediyor. Jericho, Scorpio'u basamaklara çarptırıyor. Scorpio Sky, Neckbreaker yapıyor. Ardından bir kez daha Dropkick yapıyor. Scorpio hız kesmiyor ve Springboard Cutter'i yapıştırıyor. Jericho Sharpshooter deniyor ancak rakibi ipten tutarak kurtuluyor. Cuuter çakan Scorpio kilit denerken Jake Hager geliyor. Ancak SCU elemanları gelerek Hager'a çöküyorlar. Scorpio'dan Diving Hurricaranna geliyor. Ardından Enziguri çakıyor. Ring direğinden zıplayan Scorpio Sky'a Jericho Codebreaker yapıyor ve tuşa gidiyor ancak Scorpio kurtuluyor. Scorpio Sky Roll-Up deniyor ancak yine başarı sağlayamıyor. Enziguri çakarken Jericho yakalıyor ve Sharpshooter yapıyor. Sky pes edince Jericho kemerini korumuş oluyor.

https://twitter.com/AEWrestling/status/1199885864878391296

The Main Event
28-11-2019, 11:27
Mox a gider kemer.

basaranflair
28-11-2019, 12:23
Jericho'nun kemeri kime salacağı belli oldu. Moxley kazanir yakında kemeri.

Deathmatch Classic
28-11-2019, 12:36
Artık Moxley'de alamazsa kemeri, şirkette alabilecek tek bir adam bile kalmayacak.

Yılda sadece 4 PPV yapacağız dediklerine göre sıradaki muhtemel PPV Bloods and Guts'a uzun bir süre var. Bu Mox vs. Jericho feuduna sağlam bir build-up yapmaları için güzel bir fırsat.

Mr.Pacman
28-11-2019, 12:42
Bro..... Maçı izledim de affedersin Jericho nerede sharpshooter yapıyor? Walls of Jericho ile yeniyor, spiker bile Liontamer diyor. Lütfen yapma şu hataları.

BlissFan
28-11-2019, 12:43
:sansurBro..... Maçı izledim de affedersin Jericho nerede sharpshooter yapıyor? Walls of Jericho ile yeniyor, spiker bile Liontamer diyor. Lütfen yapma şu hataları.

Cidden sıkıldım. İki şov açtım hatalıysak adını yaz düzelteyim.