PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dynamite Spoiler | Cody'den Takım Aksiyonu

BlissFan
12-12-2019, 08:53
The Butcher and The Blade ile Cody Rhodes QT Marshall arasındaki maça geçiyoruz. Maça Rhodes ile Pepper başlıyor. Cody'den Dropkick geliyor. Pepper ise omuz darbesiyle Cody'i yıkıyor. Cody, Scoop Powerslam yaparak tuş deniyor ancak sonuç yok. QT'den Enziguri hamlesi geliyor. QT rakibine Springboard Enziguri yapıyor. Cody el alıyor ve önce Pepper'e Brogue Kick ardından ring kenarındaki Andy'e Enziguri çakıyor. Cody durmuyor ve Pepper'e Diving Moonsault yapıyor. Cody hızını arttırıyor ve Springboard Stunner çakıyor. Tuş deneyen Cody yine hüsrana uğruyor. Ringde yalnız kalan QT'e önce Pepper'dan Stunner ardından Andy'den Lariat yiyor. The Butcher and The Blade, QT'e takım hareketini çektikten sonra tuşa gidiyorlar ve maçı kazanan takım oluyorlar.

https://twitter.com/AEWrestling/status/1204934099800150016

Not Your Dope
12-12-2019, 09:46
Kaykay Reis ortalığı dağıtmaya geldi. Darby Allin gelecek haftalarda bizi aksiyona doyuracak .

Mr.Antonio Cesaro
12-12-2019, 10:35
1/1. Bu daha başlangıç. Bu arada çok fazla reklam var, maçın aksiyonu bozuluyor.

The Lone Wolf
12-12-2019, 12:50
Baya beğendim maçı. QT'nin performansı ve Cody'nin hot tag olayı iyiydi.

basaranflair
12-12-2019, 13:40
Maç beklentimin üstünde oldu ama yinede sonuç belliydi.

rawisjericho
12-12-2019, 14:08
QT Marshall çok güzel performans sundu. Butcher&Blade’in Bunny’e görsellik dışında ihtiyacı olduğu konusunda kuşkuluyum bu arada açıkçası, ikilinin sert görünümüne zarar veren bir etkisi var şimdiden.

Deathmatch Classic
12-12-2019, 14:14
QT Marshall'dan en ufak bir beklentim yoktu, hatta Cody'nin maçı kaybetmesine sebep olacak isim olacağını düşünüyordum. Harika bir performans gösterdi, yaptığı Sasuke Special ya çok doğaldı, ya da çok kötüydü arada kaldım. Bu gece seyirciyi kazandı diyebilirim. Cody'nin de seyirciden aldığı pop beni her geçen gün daha da şaşırtıyor, bu adam bıraktığında şirketin en büyük efsanesi olacak.

Yine beklentilerin düşük olduğu ve bizi şaşırttıkları bir maç izledik. WP AEW.