PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dynamite Spoiler | Zaman Kısıtlamalı Maç

BlissFan
19-12-2019, 11:17
10 dakika sınırı olan maçta Chris Jericho vs. Jungle Boy karşı karşıya ve maçımıza geçiyoruz. Jungle maça Roll-Up deneyerek başlıyor ancak Jericho çabuk kurtuluyor. Jungle pes etmiyor ve Dropkick çakıyor. Jericho'dan Codebreaker geliyor. Jake Hager, Jungle Boy'u barikata gömünce ortalık karşıyor ve Jurassic ekibi Hager'a dalıyor ancak Hager hepsine tek atıp ringden ayrılıyor. Jungle'dan Suicide Dive izliyoruz. Jungle, Middle Rope DDT çakıyor ve tuşa deniyor ancak başarısız oluyor. Jungle durmuyor ve bu seferde Backstabber yapıyor. Jungle Boy Springboard Moonsault yapıyor ve tuş deniyor ancak Jericho pes etmiyor. Jericho'dan Clothesline geliyor. Jericho Powerbomb çakıp ardından Walls of Jericho yapıyor ve maç sonlanıyor ancak arkadan maçın devam kararı gelince Jericho sinirleniyor ve anonsu yapan kişiye gelip bağırıyor. Jungle'ı kaldırırken Jungle Boy, Hurricaranna ile tuş deniyor ancak sonuç başarısız. Jericho kemerini alıyor ve alandan ayrılırken Tony Schiavone ile kısa bir röportaj yapıyor. Jungle Boy'un onu yenemeyeceğinden bahsediyor. Schiavone ise hayır dedi sana 10 dakika dayanamayacağını söyledin diyor. Jericho, Moxley'in katılıp katılmama kararını duyacağı bir noktaya geleceğini söyledi. Jericho kendisinin ve takımının Moxley'e 1 ocakta bir sürprizi olduğunu ve Mutlu Noeller dilediğini söyleyerek alandan ayrılıyor.

https://twitter.com/AEWrestling/status/1207484955275792385

The Lone Wolf
19-12-2019, 12:29
Jericho'nun yenilmedim ki açıklaması. hehe Jungle Boy'un momentum kazanması hoş. İleride midcard kemeri geldiğinde mücadele edecek isimlerden birisi olacaktır.

rawisjericho
19-12-2019, 13:55
Jungle Boy’u 2020 için hazırladılar, önü açık. Dokunduğunu altın edebilecek bir adamdan, Jericho’dan rostera kıyak olsun. Yine de şu aşırı formsuz fiziği giderek göze batıyor, az biraz da olsa toparlaması ümidiyle. Bunun dışında heyecanlı ve güzel bir maçtı, sonrasındaki promo da güzeldi. Bakalım Mox’a ne geliyor?

Birazvodka
19-12-2019, 14:56
Mox'a sopa, sandalye hediye ederler.

Craxler Devon
19-12-2019, 15:43
Keyifliydi baya baştan sona. Moxley ile geçecek olayları merakla bekliyorum.