PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dynamite Spoiler | Moxley'e Büyük Teklif


BlissFan
02-01-2020, 10:24
https://twitter.com/AEWrestling/status/1212552892919488512

Moxley rakibini iplere yolluyor ve Trent sert bir şekilde düşüyor. Moxley durmuyor ve Superplex çakıyor. Moxley tuş deniyor ama Trent kurtuluyor. Moxley rakibini arikata gömüyor. Ancak bir kez daha yapıyor ama Trent, barikattan sekip Spear'ı çakıyor. Trent hızlanıyor ve German Suplex yapıyor. Trent formunu koruyor ve Moxley'e Tope Con Hilo yapıyor. Trent, Tornado DDT çakarak tuşa gidiyor ancak Moxley kurtuluyor. Moxley kendine geliyor ve önce Knee Strike ardından Facebuster çakıyor ve tuşa gidiyor ancak Trent kurtuluyor. Moxley'den Clotheesline geliyor. Orange Cassidy ringe giriyor ama Moxley çok sert bir hareket çekiyor ve ringden çıkıyor ama Trent önce Dropkick ardından Back To Belly Piledriver yapıyor ve tuşa gidiyor ancak Moxley bir kez daha kurtulmayı başarıyor. Trent ring üstünden rakibinin üstüne atlıyor ancak Moxley onu yakalayarak Paradigm Shift'i çakıyor. Brainbuster çakan Moxley tuşa gidiyor ve maçı kazanan isim oluyor. Maç sonu Sammy Guevara elinde mikrofonla seyircilerin arasında ringe gelirken görüyoruz ve birden Jericho ekranda görülüyor ve Mox plakalı lüks aracın yanında ve Moxley'i sadece ekibinin bir üyesi olmasını istemediğini ve bir ortak aradğını ve Inner Circle LLC'nin yüzde 49'unu ve başkan yardımcılığı görevini sundu. Bitmedi ayrıca kabul ederse son model bir Ford GT'i de vereceğini söyledi. Moxley'nin yanıtı, Jericho'yu bir arkadaş ve akıl hocası olarak gördüğünü söylemek ve saygısız bir şekilde, ona kişisel olarak cevap vereceğini söyledi ... gelecek hafta. Ve Moxley ringden ayrılıyor ve segment sona eriyor.

https://twitter.com/AEWrestling/status/1212556554903441410

Jonathandavidgood
02-01-2020, 10:25
Moxley parayla satın alinabilecek bir kişi değil. Gelsin kavga.

Harald Stark
02-01-2020, 11:48
Şimdi maç özelinde konuşmak gerekirse çok içimi açan bir maç olmadı. Yani Mox'un maçlardaki performansı Hardcore öğelerle ve kurallarla bir bütün olduğunda güzel bir etki veriyor. Bu maçtan çok memnun olamadım ama mühim değil zira haftalık şov ve akmasa da damlıyor. Öte yandan Cassady'e attığı aşık çok iyiydi ve Sammy; benim şuan ki en sevdiğim elemanlardan biri ve bambaşka bir tutkusu ve enerjisi var. Jericho'dan kaptığı şeyler olduğu çok belli. Yani sonuç olarak haftaya da buralar karışacak, orası kesin.

Birazvodka
02-01-2020, 16:09
Mox dalar derken hırsla elini cebine sokması komikti. Orange ve Mox ikilisinin iletişimini görmek farklı bir duygu. Daha çok güzel şeyler çıkar bu ikiliden. Öte yandan Mox'un vereceği yanıt belli ama neden bu kadar uzattı onu da sanırım haftaya anlayacağız.

Westron
02-01-2020, 16:16
Moxley satın alınamaz, satın alır.