PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dynamite Spoiler | Açılıyor!

Kuti Mysterio
16-01-2020, 15:43
Güzel bir bayan bizi Girişte yüksek bir yerde karşılıyor. Ardından Justin Roberts abimiz bize katılımcıları tanıtıyor ve maça geçiyoruz. Kazanan SCU ile maça çıkmaya hak kazanacak. Maça Trent ve Jackson kardeşlerden biri başlıyor.(Jackson kardeşler o kadar benziyorlar ki ayırt edilemiyorlar.) Bu arada ufak bir reklam maç WWE'deki kurallara göre yapılıyor. Şu lanet kural işte. Neyse. Muazzam bir Arm Drag geliyor. Bir süre sonra maç Page ve Chuck arasında dönüyor. Page'den bir Fallaway Slam geliyor. Bir süre sonra Jackson kardeşlerden biri ve Omega arasında devam ediyor maç ama Santana ve Ortiz ikisine de dalıyor. Ardından Bucks ve Omega, Santana'ya karşı birlikte hareket ediyorlar. Bir süre sonra Ortiz'e dönüyorlar. Sonra Trent, Matt'e dalıyor. Bucks, Trent'e karşı birlikte dalıyorlar. Onu köşeye fırlatıyorlar ve Trent'ten Flair Style Oversell geliyor. Ardından Mat peşpeşe Northern lights geçirmeye başlıyor. Bir süre sonra Chuck zafere ulaşmak üzereyken Santana ve Ortiz engel oluyor. Maç buradan sonra daha bir güzel gidiyor. Herkes bir yerlerden uçuyor. Dışarıya herkese doğru Superplex geliyor. Ardından 4'e 4 bir suplex savaşı oluyor ama iki tarafta karşıyı kaldırı suplex vuramıyor. Hakemde güme gidiyor hatta. Ardından Orange Cassidy reis dalıyor ringe ve Suplex savaşı sona eriyor. Maç bir süre daha yüksek tempoda geçiyor. Page ve Omega, Chuck'a Buckshot & V-Trigger Combo yapıyorlar ve maçı kazanan taraf oluyorlar. Page biraz bozuntuya veriyor ama Elite tayfa rinteyken kamera kapanıyor.

basaranflair
16-01-2020, 16:46
Maç harbi çok güzeldi Best Friends gaibiyeti istiyordum ama olsun heel turn için biraz daha bekleyeceğiz demek ki.

Birazvodka
16-01-2020, 18:13
Başta beğenmemiştim ama Page'in göz göre göre The Elite'den kopuşu güzel işleniyor bence. Belki de reelde kendimi Hangman gibi hissettiğimdendir. Kazanmaları bir yönden iyi oldu.

War Machine
16-01-2020, 19:25
Omega ve Page’in kazanmasına kesin gözüyle bakıyordum zaten. Heel turn için biraz daha bekleyeceğiz gibi.