GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Ghostface Killah ile Harald Stark arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 10 arasında 14
  1. Harald Stark
    05-01-2020 07:26
    Harald Stark
    Teşekkürler dostum çok sağol. Hemen hatim etmeye başlıyorum
  2. Ghostface Killah
  3. Ghostface Killah
    05-01-2020 03:46
    Ghostface Killah
    Aslında pek playlist yapmıyorum ama şunu bırakayım.

https://open.spotify.com/playlist/37...1EjwytYsjgldXG
  4. Harald Stark
    02-01-2020 22:06
    Harald Stark
    Mertay kardeşim iyi akşamlar. Reckless Behaviour ve Iron Cannonball'la müzikler hakkında konuştuktan sonra seni anmadan geçmek istemedim. Abi bana sunabileceğin bomba gibi bir listen var mı?
  5. Ghostface Killah
    31-12-2019 23:34
    Ghostface Killah
    Teşekkürler, sana da iyi yıllar.
  6. Harald Stark
    31-12-2019 23:08
    Harald Stark
    Mutlu yıllar Mertay.
  7. Harald Stark
    31-12-2019 22:24
    Harald Stark
    Sözlerini başkalarına yazdırsa da kaliteli müzikten o kadar iyi anlıyor ki bulunduğu işler gerçekten tümüyle klas. Keşke yeni bir albüm daha çıkarsa
  8. Ghostface Killah
    31-12-2019 22:17
    Ghostface Killah
    Dre'nin beatleri müthiş ama rapçiliği sırasında sözleri başkalarına yazdırıyordu. Eminem, Snoop Dogg, Jay-Z filan. O yüzden pek MC olarak ciddiye alınmaz, producerlığına laf eden çarpılır ama.
  9. Harald Stark
    31-12-2019 22:01
    Harald Stark
    Biggie'nin aralarında bulunduğunu bilmiyordum. Ya aslında favorim Dr. Dre. Müthiş bir adam. Kendisinin olduğu bir işten başarısızlık beklemek çok güç. Harika bir mc, aynı zamanda da muhteşem bir prodüktör. Doğu tarafına bir sempatim olsa da Batı'nın elemanları gerçekten muazzam. Dr. Dre'de bunu tetikleyenlerden
  10. Ghostface Killah
    31-12-2019 21:51
    Ghostface Killah
    Ghostface Killah, Wu-Tang Clan üyesi ve benim de favori rapçilerimden bir tanesi. Yazdığın Biggie de öyle.

Forum Yasal Uyarı