GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

The Rising Generation ile Vileanger arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 10 arasında 305
  1. The Rising Generation
    26-09-2019 12:57
    The Rising Generation
    basketbolun batuhan karadenizi olabilir bu adam. muhtemelen eurocup da var en kötü sezon ortası daha iyi bir yere kaçarım diye gitmiştir.
  2. Vileanger
    26-09-2019 11:59
    Vileanger
    gentile abuk sabuk bi takıma gitmiş lan yazık
  3. The Rising Generation
    22-09-2019 19:14
    The Rising Generation
    yav takım içinde personel bile bu kadar teori kasmıyor heriflerin hepsi kucaklıyor ikisini de. 3 yarış üst üste kazanılmış millet charles'a sövüyor. herif olmasa senin hiç beklemediğin pistlerde iddian yoktu ne ara unuttun.
  4. Vileanger
    22-09-2019 18:50
    Vileanger
    başa çıkılmaz... hep derim vettel bir şarletondur diye.
  5. The Rising Generation
    22-09-2019 18:46
    The Rising Generation
    Vettelin hakkı yenmişmiş çünkü belçikada yol vermişmiş ula vermese zaten geçecek üzerine de fark kapanacağı için kaybedecekti takım sanki keyfinden geçti. iki tur sonra beni pite alın diye yalvardı adam. neymiş bizim oğlan italyada önde tur atmamış ulan yatmasaydınız da süre bitmeseydi. ne boş adamlarsınız ya.
  6. Vileanger
    22-09-2019 17:42
    Vileanger
    Moralim bozuk ((
  7. The Rising Generation
    22-09-2019 16:57
    The Rising Generation
    bi insanın fanları bile ağlar mı ya
  8. The Rising Generation
    21-09-2019 23:08
    The Rising Generation
    mersoların lastik avantajları yarın önceki yarışlar kadar net değil, singapur akşam bile sıcak bir memleket. yani lastik kullanımıyla yaklaşabilme planı aşağı yukarı devre dışı. sokak pisti olduğundan drs yerleri hariç geçiş yapacak pek imkan yok gibi. drs ile birlikte en üst hıza çıkıldığında bile merso ferrarinin saf motor gücünün elde ettiği hızı göremiyor (binotto beyimizin tek numarası). olay tamamen pit stratejilerinde gibi. eğer charles lastiklerin suyunu çıkarıp pitten önde dönerse muhtemelen kaybetmez. ama pite girme planında batırırlarsa (avusturya gibi) kaybetme ihtimali çok yüksek. ben bu son downforce güncellemesi ile lastik performansı da toparlar diye düşünüyorum çünkü yetersiz downforce yüzünden lastik kullanımı da etkileniyor. yani yarışın kaderi pitlerin ne zaman yapılacağına bağlı gibi pist üzerinde şanslar gerçekten az.
  9. Vileanger
    21-09-2019 22:49
    Vileanger
    yarın yarışı çok merak ediyorum kazanır mıyız lan acaba?
  10. The Rising Generation
    21-09-2019 22:46
    The Rising Generation
    yani maksimum verim için elinden geleni yapmış adam, üç kere kontrolü kaybettim diyordu kaybetmese 0,1 saniye daha alırmış

Forum Yasal Uyarı