GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Lunatic Phenomenal ile The Purplemaker arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 581 ve 590 arasında 592
  1. The Purplemaker
    22-10-2017 14:13
    The Purplemaker
    Hmm anladım tamam eğer uyuyabilirsem alacağım konuları
  2. Lunatic Phenomenal
    22-10-2017 14:07
    Lunatic Phenomenal
    Mesela maçta olan önemli, sert, finisher/signature anlarını yazsan yeter. Maça biri karışıyorsa onu falan yazıyorsun ve en sonda da maç sonucu ile bitiyor. Bunları tabi ortalayarak yazacaksın. Center kodu var ya. Onunla işte. Ayrıca direkt maça girme, önce bir ''şu isimler geliyor'' ''şimdi de şu isimler geliyor'' falan yaz, sonra maça gir. Ayrıca, şovu izlerken yazmanı öneririm. Bir yanda konu sekmesi bir yanda da şovun sekmesi. Öyle yazmalısın yani.
  3. The Purplemaker
    22-10-2017 14:03
    The Purplemaker
    Özet nasıl yazacağız peki hiç alışık değilim ya .d
  4. Lunatic Phenomenal
    22-10-2017 14:00
    Lunatic Phenomenal
    Edeyim kardeşim. TLC için istiyorsun herhalde yardımı. Konuları maç maç açıyorsun ama maçları inceleme yapar gibi değil özet tarzında yazıyorsun. Maçtan sonra olay olursa yine ekliyorsun. Örneğin konu başlığı da ''Women's Title Match'' gibi olmalı yani. Şov bittiğinde de 10 üzerinden puanlama anketi ve en beğendiğiniz maç anketi açıyorsun. Olay bu. Canlı açmak zorundasın ayrıca PPV konularını. En sonda da tüm konularını ''TLC 2017 Tartışma Konuları'' adı altında bir konuda topluyorsun. Modlar sabitliyor onu.
  5. The Purplemaker
    22-10-2017 13:56
    The Purplemaker
    Sa kanki bana da yardım etsene biraz .d
  6. The Purplemaker
    29-05-2017 19:44
    The Purplemaker
    Yok aksine bayılıyorum ben
  7. Lunatic Phenomenal
    29-05-2017 19:44
    Lunatic Phenomenal
    İzliyorsan tamam çünkü stil herkese güzel gelmeyebilir.
  8. The Purplemaker
    29-05-2017 19:43
    The Purplemaker
    Yok zaten izliyorum ben ama XWT'den inanılmaz üşeniyorum indirmeye.
  9. Lunatic Phenomenal
    29-05-2017 19:41
    Lunatic Phenomenal
    CMLL'i öyle herkes kaldıramaz evlad. DX TV de bazen düşüyor ama güncel olarak her Cuma ya da bilemedin Cumartesi thecubsfan adlı YouTube kanalına yükleniyor.
  10. The Purplemaker
    29-05-2017 19:39
    The Purplemaker
    Hocam merhaba bir şey sormak istiyorum CMLL şovlarını nereden izleyebiliriz acaba.

Forum Yasal Uyarı