GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Controlled Frenzy ile BeckyFan arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 21 ve 30 arasında 64
  1. BeckyFan
    15-05-2020 00:30
    BeckyFan
    Nagi. :d

Benim de ya, İbo sağlam adamdı. Tam Kıbrıs öncesi son Dominik konseyinde elenmelik tip vardı, öyle de oldu.
  2. Controlled Frenzy
    14-05-2020 22:57
    Controlled Frenzy
    1 kimdi ? benim o tayfadan favorim İbrahim'di adam resmen slow-motion gidiyordu hasdsjasndhjsasd
  3. BeckyFan
    14-05-2020 22:14
    BeckyFan
    Efecan malın tekiydi, Seko'yu seviyorum. Bu arada ezici bir üstünlükle almadı finali Atakan. Zaten Serkay performansta 3.'ydü, Atakan da 2.'ydi. SMS'te de zaten dediğim gibi ezici üstünlük yoktu, hatta Serkay çok yaklaşmıştı.
  4. Controlled Frenzy
    14-05-2020 22:06
    Controlled Frenzy
    efecan daha iyi çocuktu o serkaydan ya , atakan eze eze aldı zaten..
  5. BeckyFan
    13-05-2020 23:39
    BeckyFan
    günçe iyi adamdı da performansı kötüydü ya, atakan v serkay finali sene başından belliydi bu arada.
  6. Controlled Frenzy
    13-05-2020 22:47
    Controlled Frenzy
    atakan çok alfa yarışmacıydı abi, x2 saygındı o sene , farklı bir ligdeydi. yunus günçe'ciydik ama , ç'yle..
  7. BeckyFan
    13-05-2020 21:59
    BeckyFan
    evet yakıştılar bayağı zaten alttan alttan yürüyordu :d

serkan hakkında pek bilgim yok, arada sırada insta'ya tırmanış fotoları videoları falan atıyor o kadar. evet, gerçekten çok talihsiz olmuştu sakatlığı. eğer gitmese atakan ile onu tutuyordum zaten.
  8. Controlled Frenzy
    13-05-2020 21:33
    Controlled Frenzy
    he ya gördüm buketle evlenmelerini şok oldum ya :d yakışmışlar ama.

zaten mucizeler okulu konseptiyle o hayalinin fragmanını vermişti , serkan kral napıyor acaba çok talihsiz oldu onun sakatlığı..
  9. BeckyFan
    13-05-2020 16:14
    BeckyFan
    xd

kendine kafe açtı, o yarışmadan buket ile evlendi ve kafesinde çocuklara resim-gitar dersi falan vermekte. bir de kendine bir ev almış işte. kısacası istediği hayatı sürüyor şu an kral.
  10. Controlled Frenzy
    13-05-2020 15:40
    Controlled Frenzy
    abi survivorda aşırı şanslıydı ya o serkayla efecan gerçekten o kadar low iq adamlardı ki semih akıllı gözüktü ya

tuncay nereye kayboldu ya ütopya sonrası , herif yok oldu resmen ya

Forum Yasal Uyarı