GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Controlled Frenzy ile BeckyFan arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 31 ve 40 arasında 64
  1. BeckyFan
    13-05-2020 15:08
    BeckyFan
    MoRq aDaM SeRKaÇ Ve eFeCiK'e "SiZi KaFa KaFaYa VuRuCaM" DeYiP eNiNDe SoNuNDa BiRBiRLeRiNi YaZDıRDı YHa

kesinlikle bunu semih başardı zaten, öbür 2 isim yazılabilecek konumdaydı ve semih de gönüllüleri etkileyecek bir hamle yapmıştı zaten di mi (!) :d
  2. BeckyFan
    13-05-2020 15:06
    BeckyFan
    Adam olacaksın Semih Efendi:d
  3. Controlled Frenzy
    13-05-2020 15:05
    Controlled Frenzy
    abi tuncay'dan da çok haz etmem ben saçma davranışları çok vardı da bahadırla serkan özellikle 2.girişlerinde acayyip iyiydi ya

semih zeki değil ki ya yanındakileri kullanarak ilerliyor adam , bir de çok kendini beğenmiş ve üstten bakıyor herkese.rezalet bir karakter bence , ütopyadaki aşkı , murat abisi vs hepsi yalan dolan oldu zaten.survivor'daki şansı da o saçma gönüllüler takımı arasındaki sivrilmeydi
  4. BeckyFan
    13-05-2020 15:01
    BeckyFan
    Ahahah, Semih Öztürk'ün en basit hareketinden bile saçma sapan çıkarımlar yapan fanları var ya. Medya maymununun teki, Ütopya'da kendini rezil etti de fanları anlayamadı vukuatı. Tuncay Kes ile Serkan Ercan affetmez, Bahadır'ın elendiği pota konuşması efsaneler arasındadır. Semih tir tir titriyordu Serkan - Bahadır - Tuncay üçlüsü oy kullandığında.
  5. Controlled Frenzy
    13-05-2020 10:39
    Controlled Frenzy
    sonunda anti semih birini gördük yine sen be kral
  6. Controlled Frenzy
    10-05-2020 23:22
    Controlled Frenzy
    nagihan... düşman başına vermesin allah...
  7. BeckyFan
    10-05-2020 15:39
    BeckyFan
    ya o allstarda 2 kez arka arkaya sakatlandı ve yarışmadan döndüğü gibi düğün planı vardı zaten, o yüzden öyle aman aman umursamamıştı. kendisi de söyledi bunu, son bir ralli olarak katılmak istemiş. 14-15'teki kadar mücadeleci de değildi zaten, o zamanlar önüne kim çıksa tokadı koyuyordu. ha, eğlencesine katıldığı sezonda bile nagihan + sema + damla'yı üst üste koyup sembolde tokatladı ve en iyi kadın yarışmacının kim olduğunu giderayak bir kez daha gösterdi :d
  8. Controlled Frenzy
    10-05-2020 11:42
    Controlled Frenzy
    Abiii yapmaa yanariz burada... muthisti muthis.. son allstardaki halini gormedim ama sanirim en son katildiginda kotuymus merve.. 14-15 te gercekten estirdi yani...
  9. BeckyFan
    08-05-2020 19:19
    BeckyFan
    "biri abim ahmet dursun'umu aldı, biri kardeşim almeda'mı aldı, bu survivor'ı da ben alacağım. anladın mı?" survivor tarihinin en iyi kadın yarışmacısı.
  10. BeckyFan
    07-05-2020 19:30
    BeckyFan
    ben dalakayla reelde sew olmasına şaşırdım ya dalaka o kadar düşmemiştir diye

yusuf emre atakan araba olayını biliyom

Forum Yasal Uyarı