GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Controlled Frenzy ile BeckyFan arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 41 ve 50 arasında 66
  1. BeckyFan
    08-05-2020 19:19
    BeckyFan
    "biri abim ahmet dursun'umu aldı, biri kardeşim almeda'mı aldı, bu survivor'ı da ben alacağım. anladın mı?" survivor tarihinin en iyi kadın yarışmacısı.
  2. BeckyFan
    07-05-2020 19:30
    BeckyFan
    ben dalakayla reelde sew olmasına şaşırdım ya dalaka o kadar düşmemiştir diye

yusuf emre atakan araba olayını biliyom
  3. Controlled Frenzy
    07-05-2020 18:21
    Controlled Frenzy
    Baya ciddiyim abi , Yusufla da arkadaslari bizden baska kimseye guvenme orada dediker iletisim oyununda , atakan guldu tabi ki abi falan dedi o gun bozulmaya basladilar su an kanli bicaklilar
  4. BeckyFan
    07-05-2020 18:08
    BeckyFan
    nE
  5. Controlled Frenzy
    07-05-2020 18:03
    Controlled Frenzy
    Cekilmedi diye biliyorum da garip seyler oldu hem Yusufla hem Dalakayla arasinda , survivor sonrasi bir ara Dalakayla sevgili oldular hatta..
  6. BeckyFan
    07-05-2020 18:01
    BeckyFan
    Dalaka adamdir, obur ikisi cop. Bu arada Atakan'in cekildigi dogru mu?
  7. Controlled Frenzy
    07-05-2020 17:55
    Controlled Frenzy
    Yusuf Atakan Katerina uclusune asiri sogugum ya , ozelllikle Atakan gercekten rezalet bir yarismaci .

Bu seneki unluler tutulur mu abi ya , Baris ve Perviz ikilisini seviyorum diye tutuyordum biri allahtan gonullu oldu digeri de rezalet bir sekilde elendi erkenden. Bu seneki gonulluler her yonuyle ozel takim ama , acayip ilginc seyler oldu falan ama son 1 haftadir baya baya dream team modunda takiliyorlar..
  8. BeckyFan
    07-05-2020 17:42
    BeckyFan
    Ben Yusuf haric Siyah takimi cok begeniyorum ya, bu sene ilk defa Gonulluler'i tutuyorum hayatimda bu arada All Star 2018 rezaleti disinda.
  9. Controlled Frenzy
    07-05-2020 17:40
    Controlled Frenzy
    Emre durak cok matrak bi adam ya , tam survivordu o adam ama gecen sene yedekten katilmasi asiri otesi bozdu adami. Gecen seneyi izle abi bu seneki cidden yalan dolan ya, palavra yani. Gram keyif almiyorum izlemeyi de biraktim son 2-3 gun oyunlara baktim bir onun disinda yok.

Okay bombos adam , Bora adam gibi adam. Ben sevdim gecen seneyi abi bastan sona izleyecegim tekrardan ama. Bora Seda Sude uclusu de oldukca iyi uclu, severim yani. Yunanlardan da beyaz takim direkt, beyaz takim muazzam keyif veriyordu , bu seneki unluler takimi mesela cok ama cokkk kotu ya.

Tolga karel cok merti andiriyor bana ya , bombos cardi..
  10. BeckyFan
    07-05-2020 17:36
    BeckyFan
    Ismooo, o da cok kral adamdi ya. Tolga Karel gibi bir adama taniklik ettik ya yalniz, daha bir sey demiyorum ben. Aynen hala dostlar, hala da takip ettigim insanlar hepsi. Tolga'nin agzi cok iyi calisiyordu da icraatte coptu. "Yalanlarla yasayacagima yilanlarla yasarim" deyip obur adaya gitti herif, sonra aglaya aglaya ilk yagmurda geri dondu agshagsgafd

Forum Yasal Uyarı