GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Controlled Frenzy ile BeckyFan arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 51 ve 60 arasında 64
  1. Controlled Frenzy
    07-05-2020 17:32
    Controlled Frenzy
    Ilk survivorunda ben de destekliyordum adami , sms falan olsa asla eleyemezlerdi o zaman adadaki cogunluk ne yazarsa eleniyordu adam.

Abi o konsey neydi ya , dogukan manco cidden ahahahha serenaydan o kadar nefret ediyorum ki muazzamdi kesinlikle.

Ucuncu katildigi sene benim ygs lys senemdi detayli hakim degiim ama dedigin seyde haklisin , ama turabi olamazdi gibi o sene ya artik 3 kere de oha derim.gerci mervenin babasi olmasa 2015de de bos cekiyordu adam ya. Kizin babasi resmen turabiyi sampiyon yapti.

Hakandan baska destekledigin kim vardi ? Detayli izleyicisin gordufum kadariyla ama Merve haric pek ortak noktamiz yokmus gibi yasini severim ben bu arada ozunde iyi cocuk harbiden.. ama desteklemem yani..
  2. BeckyFan
    07-05-2020 17:30
    BeckyFan
    taner tolga tarlaci
    gokhan keser
    hakan hatipoglu

survivor tarihinin en iyi 3 erkek yarismacilari bunlardir, aksi iddia edilemez.
  3. BeckyFan
    07-05-2020 17:28
    BeckyFan
    kusura bakma ama adam survivor tarihinin en iyileri arasinda top 3'te. gel bakalim finallere nasil kalmamis gorelim?

1- 11 kere arka arkaya dokunulmazlik aldi, ilk kazanamadigi dokunulmazlikta elediler.
    2- dogukan manco, serenay'i yazarak unluler'i batirdi. merve yazsaydi merve zaten gonulluler'den birini eleyecekti ve finale kadar hep birlikte ilerleyeceklerdi. dogukan bu hareketi yaptiktan sonra bir bir dokuldu unluler takimi.
    3- survivor tarihinin en akillica konsey stratejisini yapti, final koltugunda oturdugu yerden acun'un fitilini atesleyip turabi'yi elettirdi.

ayrica 2. ve 3. survivor'inin ikisinde de son elenen oldu finaller oncesi. kibris demiyorum cunku hasan dominikteki ceyrek finalde elenmisti maydin'a. halkimiz hirbo kurabiyeyi 2 defa sampiyon yapip 1 defa finallere tasidi, benim icin hicbir sey ifade etmiyor yani finalist olup olmamasi. turabi ayrica 2015'te asiri bala sampiyon oldugu icin o sampiyonluk da bir sey ifade etmiyor.
  4. Controlled Frenzy
    07-05-2020 17:24
    Controlled Frenzy
    Hakan ne abi yapma ya survivor tarihinin her anlamda en nefret ettigim adami ya , panoramada falan kac yildir hala algi yapiyor adam. 3 kere katilip 0 kere final gordu , biraz kendini irdelese keske.. insan olarak muthis biri olduguna eminim canli da gordum muhabbet de ettim ama fazla algi yapiyor ya..
  5. BeckyFan
    07-05-2020 17:22
    BeckyFan
    “AKŞAM GİDİYORSUN, HADİ.” üffffff karizmaya bak beeeeee beton yetmez kralım benim :3
  6. BeckyFan
    07-05-2020 17:20
    BeckyFan
    hakan'a laf etme kral... hassas noktamdır kendisi. merve de aynı şekilde. babası mikrofonu eline aldığı an kaybetti kadın ya...
  7. Controlled Frenzy
    07-05-2020 17:05
    Controlled Frenzy
    o iyi anlaşma da yakında gider gibi ya , ben berkan'ın düzgün bir karakter olduğuna pek inanmıyorum sms birincisi diye cemale yaklaştığını düşünyorum..

2015 maydın... çokk çoook iyiydi abi sonuna kadar destekliyordum , patates hakanı yok etti kadın ya , muazzamdı gerçekten..

abi vukuattan bağımsız herkes birinin üstüne gittiğinde o üstüne gidilen kişi haksız değilse sonuna kadar yükselir , mert falan tamamen haksız yere , egosuna barış sığmayacağından salladılar , sercan denen kel ve ersin zaten koyun tamamen , başta izlemedim ama uğur pektaş olsa mert dumandı diyolar mesela , isterdim ben. mert zeki falan sanıyordum ben de koyunlarını öpüyor adam , küfür serbest olsa diceğimi anladın da neyse .

barışla yasin çıktığında illa bu kavgaya ikisi de saçma gözüyle bakacaktır , çok berbattı... kötü vukuatı arasında sayabileceğim en yegane olay dondurma ya , onda da yunus emre denen adamın parmağı olduğunu düşünüyorum , onun dışında fazla soğuk bir tip gibi , o da yapısındandır..
  8. BeckyFan
    07-05-2020 16:57
    BeckyFan
    gereksiz prim verdiler ibise, kirpi sacli suratsizin teki iste. 40 vukuati var ama kimse takmiyor, islerine geldigindeyse baskalarina en ufak hatasinda salliyorlar. cemal-nisa-berkan uclusu cok iyi anlasiyor ve bu ucluden birinin baris ile 2'li sms'e kalmasi durumunda 3 tayfa sakladiklari sms'leri devreye sokarak baris'i anca oyle elerler. hani bu sey gibi: 2015'te merve aydin'in ( ); son 2 hafta sms 1.'si cikarak, 5 hafta arka arkaya gonulluler sms 1.'si olan hasan'i 2'li sms'te elemesi. hasan orada dokunulmaz olsa kesin finalistti cunku.
  9. Controlled Frenzy
    07-05-2020 16:52
    Controlled Frenzy
    cemal can şampiyon olmaya gelmedi ki bence abi , adamın amacı buydu ve amacına ulaştığı çok belli , ben ondan bir halt olacağını sanmıyorum.

hocam ben şöyle diyim , mert'in dolduruşuna geldi yasin bence barış konusunda, saçma sapan davrandı yani , yasini mchef'ten beri izliyorum , mastercheften çok daha farklı bir profil çiziyordu , son 1-2 haftadır kendi özüne döndü.. ama ön yargı milletin çoktan kafasına girdi , ben sanmıyorum ilerlemesini malesef ,berkan falan da önüne büyük taş koydu.

barış destekçileri cemalcan'dan da fazla gibi , acayip bir teşkilat var , çoğu destekçisi bence de kezban profil ama var arkasında bir kesim...

takım konusuna gelirsen de , takım makım hepsi acun'un kurmacası abi takımcılığın sonu gelmeli , berbat yani.. ama o takıma barış kendisi istemese bile barış yollanacaktı yani , eminim.. barış açısından da oldukça muazzam bir hamle oldu...
  10. BeckyFan
    07-05-2020 16:45
    BeckyFan
    bastan beri ugur pektas ve yasinciydim ben, ugur sakatlanip gidince tek yasin vardi benim icin sonra cemal can da sevdirdi kendini. ersin de su aralar cok yukseldi pek iyi bir baslangic yapmamasina ragmen. performansi umarim duzelmez de su kezban fanlari artik bahane bulamaz yorumlarda sizlamaya.

takim cok guzel ilerliyordu, her seyi baris mahvetti. ne guzel sms'te 4.'luge dusmusken bir anda gonullulere gecmesiyle yasin'in sms'ini de dusurdu pislik. herkes yasin'i cok seviyordu, simdi tekrar sevilmeye basladi ama gene 5. oldu ya. umarim bu sefer ilk 2'ye girebilir ve baris ilk 2'den duser.

evrim zaten ilk 2 yapamaz,
    nisa fanlari smsleri ileriye sakliyor,
    ardahan tek seferlik hype idi,
    baris dususte...

en kotu ilk 3'e girmeli king.

Forum Yasal Uyarı