GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

The Hitman ile Reigns is Back arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 10 arasında 17
  1. Reigns is Back
    12-06-2019 15:55
    Reigns is Back
    Peki, bundan sonra daha dikkatli olacağım iyi forumlar.
  2. The Hitman
    12-06-2019 15:54
    The Hitman
    Forumdaki taa ilk diyaloğumuz benim ırkımı sorgulaman ve üstü kapalı bölücü demen çünkü, ondan olabilir mi acaba?

Sırf o değil tabi sebep, eğer bir kere olan bir şey olsaydı salardım, ama düzenli olarak kendinden olmayan insanlara hakaret etmen, bilip bilmeden çok büyük yorumlarda bulunman, belli grupları hedef göstermen düzenli olarak devam etti, ve kendini hiç değiştirmedin. Sana olayların doğrusu söylendiğinde veya ettiğin lafların imâlarının ne kadar zararlı olabileceği söylendiğinde bile görmezden geldin.

Ki yaptığın yorumlar yine aynı olsa, ama öğrenmeye açık olsan, "Öğrenememiş zamanında, gösterelim doğrusunu" diyeceğim, ama yanlışın gösterildiğinde bile "Biz böylelerini çok gördük o yüzden haklıyım" moduna geçiyorsun.
  3. Reigns is Back
    12-06-2019 15:43
    Reigns is Back
    Ne bu kinin sebebi? Gerçekten soruyorum ne bu kinin sebebi? Ne dedim de benim hakkında kötü şeyler düşünüyorsun samimi soruyorum çünkü bunu bu forumda yazan ilk kişi sensin.
  4. The Hitman
    12-06-2019 15:40
    The Hitman
    Çünkü senin bunu anlayabilecek kadar temel seviye okuma-anlama bilgisine sahip olduğunu varsaymıştım, brnim hatam. Gerçi bence o seviyeye sahipsin, sadece ilk sefer mesajın başına bakıp direk cevap yazdın, şimdi de hatanın farkındasın ama çamura yatarak kurtarmaya çalışıyorsun kendini.

Ayrıca senin hakkında düşündüğüm her şeyi açık açık yazarsam hoş şeyler çıkmaz ortaya.
  5. Reigns is Back
    12-06-2019 15:34
    Reigns is Back
    Ben de sana diyorum ki neden deyimi açık açık yazmıyorsun da böyle yazıyorsun diyorum deyim olduğunu görüyorum ve okuyorum da.
  6. The Hitman
    12-06-2019 15:33
    The Hitman
    Din küfür müslüman içeren bir deyim var yazdım, oku azıcık. Hem okumuyorsun, hem de beni suçluyorsun, çok hoş.
  7. Reigns is Back
    12-06-2019 15:29
    Reigns is Back
    Açık yazsan zaten sürekli şunu bunu kast ettim diye açıklama zorunluluğuna girmezsin ha bunu diyen adam ''din küfür müslüman'' yazıp sonra ''dinime küfreden müslüman olsa demek istedim'' diyen biri. Gerçekten komik değilsin gerçekten.
  8. The Hitman
    12-06-2019 15:28
    The Hitman
    İyi sıkıntıyı şöyle çevireyim o zaman: Ben yeterince açık yazıyorum, sen anlamıyorsun. Nedense bu sıkıntıyı benimle yaşayan tek kişi sensin, forumda 9-10 paragraf karşılıklı tartıştığım insanlar hiç yanlış anlamadı ama yazdığım 3 satır yazıyı yanlış anlayan tek sen varsın.
  9. Reigns is Back
    12-06-2019 15:24
    Reigns is Back
    ''Sanki çalıştığım zamanlarda bin tane değişik tiple karşılaşmamışım gibi sallamanız çok hoş.''
    Sizi tanımadığım ve öyle insanlar yok diye mesaj yazınca böyle yazdım.

''Ben orada senin gibi davranan insanları kastetmiştim, birlikte hareket ettiğinizi değil; okuma anlama konusunda kendini geliştir.''
    Seninle çıkan tartışmalarımızın en önemli sebebi bu zaten. Onu kast etmedim bunu kast ettim şunu kast ettim bunu kast ettim. Neyi kast ediyorsan direk söyle ki yanlış anlaşılmalar çıkmasın yoksa ortaya farklı anlamlar çıkabiliyor bu gayet normal çünkü yüz yüze konuşmuyoruz ne söylemek istediğini anlayamamam gayet normal.

''Bu forumda dolaylı hakaretlere ceza verildiğini mi zannediyorsun? Ciddi misin? Burada alttan alttan milletin anasına sövüldüğü bile oldu, bir şey olmadı. Bana boş yaptığımı ima etmeye çalışma bence, beceremiyorsun.''
    Ne dolaylı hareketi ben bu forumda inşAllah yazdı diye ceza puanı alan adamları biliyorum bal gibi de ceza veriyorlar.
  10. The Hitman
    12-06-2019 15:19
    The Hitman
    "Öyle bir tipler var ki kafesinden akvaryumundan çıkarsan hayatın gerçekleriyle çarpışırsın."

Sanki çalıştığım zamanlarda bin tane değişik tiple karşılaşmamışım gibi sallamanız çok hoş.

"Hayali düşmanlar oluşturğum yok ayrıca ben onlara düşman gözüyle bakmıyorum ve ben tek başımayım kimseyle beraber hareket etmiyorum"

Ben orada senin gibi davranan insanları kastetmiştim, birlikte hareket ettiğinizi değil; okuma anlama konusunda kendini geliştir.

"kişi kendinden bilirmiş o yüzden seni iyi anlıyorum."

'Aslında biri dolaylı kastedilen bir şeye tepki veriyorsa o şeyi kendisi yapıyordur, checkmate atheists' Böyle tartışmalarda yapılan en klasik hataları yapıyorsun, yapma.

"Kesin öyleyimdir hangi konudan bahsettiğini biliyorum."

Bence de biliyorsun.

"Eğer hakaret etseydim şu an en iyi şekilde ceza puanı alır mesajlarım silinirdi en kötüsü de bir süreliğine uzaklaştırma alırdım yani boş yapma bu konuda."

Bu forumda dolaylı hakaretlere ceza verildiğini mi zannediyorsun? Ciddi misin? Burada alttan alttan milletin anasına sövüldüğü bile oldu, bir şey olmadı. Bana boş yaptığımı ima etmeye çalışma bence, beceremiyorsun.

Forum Yasal Uyarı