GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

YUKO ile Aschentef arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 10 arasında 93
  1. YUKO
    06-04-2020 00:49
    YUKO
    Kanka doğana yazar mısn mobilim, en kötü sabah yaparm
  2. Aschentef
    06-04-2020 00:10
    Aschentef
    nick6 olarak ToniStormculukKazanacak! alabilir miyim rica etsem.

ban ve dönüş sırasında kendiliğinden değişmiş.
  3. Aschentef
    15-03-2020 13:48
    Aschentef
    https://guresturkiye.net/forum/member.php?u=6972

Profilimde sansürlü küfür kullanımı olup, çeşitli hakaretler kullanıldı. Düzenleme geçmişini sizler görebiliyorsunuz sanırım. Buton kullandım ama arada kaynar diye birde buraya yazayım dedim.
  4. Aschentef
    14-03-2020 00:04
    Aschentef
    nick6 olarak ToniStormculukKazanacak!

alabilir miyim
  5. YUKO
    09-03-2020 01:36
    YUKO
    Ben kendisine uygunsuz üslupdan uyarı verdim bugün zaten. Sadece kendisi bir konuda rahatsız olduğu için seni duvardan uyarmak/bilgilendirmek istedim. Aranızda çözersiniz umarım.
  6. Aschentef
    09-03-2020 00:23
    Aschentef
    Buton denilen bir şey var. Rahatsız olduğun zaman butonu kullanırsın bende uyarı alırım şu an olduğu gibi. Fakat arkadaş gelmiş buton kullanmak yerine beni babasının çiftliğinde oynuyormuş gibi tehdit ediyor. Gerekli uyarı yapılır umarım kendisine. Benim rahatsız olduğu 1 mesajım olmasına rağmen kendisi gelip duvarımı karakteri gibi kirletmiş.

Üstüne gayet ılımlı davranıp onun profiline gidip tehditvari sözlerine cevap vermeye tenezzül bile etmeme rağmen buradan ''salak'' ''kapasitesi düşük'' gibi yazılarına devam etmiş. Zaten cevap vermiyordum. En son bıkıp kendi duvarımda dalgaya vurmuştum. Ben gerekli uyarı ekstra dikkate alacağım. Umarım arkadaş forum kurallarını anlama kapasitesini biraz yükseltir ve birilerinden rahatsız olduktan sonra duvarına saldırmak, hakaretler savurmak, tehditler etmek yerine buton kullanma seçeneğini bir gözden geçirmeyi düşünür.
  7. YUKO
    08-03-2020 23:59
    YUKO
    Lütfen ikili dalaşmalara girmeyelim, aranızdaki tartışmayı özelden hallederseniz daha iyi olur, rahatsız oluyormuş üye.
  8. Aschentef
  9. YUKO
    01-03-2020 11:53
    YUKO
    genel konu da açar mısın
  10. YUKO
    01-03-2020 10:35
    YUKO
    pm'e bakıver bir ara

Forum Yasal Uyarı