GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

America's Hardcore Icon ile Controlled Frenzy arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 10 arasında 84
  1. America's Hardcore Icon
    29-06-2021 13:51
    America's Hardcore Icon
    Baskanda Ersuna karsi takintiliydi malesef.Erol'a denk gelen transfer sansi Ersun'da hic yoktu.İkinci yari alamamasi normal da sezon baslamadan bi kac adam daha alsaydi daha iyi olurdu savunma anlaminda.Zaten istemeyerek getirdi.Ersun'a yillarin verdigi kotu bir bakis var yonetimlerde.O yuzden belki de son sansiydi FB'de hoca olarak.Hem kendi hatalari hemde baska sebeplerden basarisiz gecirerek bitirmis oldu.
  2. Controlled Frenzy
    29-06-2021 08:25
    Controlled Frenzy
    Abi ona katiliyorum bak gecen seneki kadro harbiden iyiydi tam da ersun hocalikti ama baskanla mayalari tutmamaya basladi bir yerden sonra ya. Trabzon demisken erolun da reaksiyon verebildigi tek macti icerideki TS maci, gerci adamlarda o ara beden hocasi vardi bir zahmet verseydi yani
  3. America's Hardcore Icon
    29-06-2021 00:59
    America's Hardcore Icon
    Doğrudur reis ama ilk döneminde savunma kuvvetliydi. Dolayısıyla yapabilmesi daha rahattı. İkinci döneminde o savunma hattına rağmen ilk yarıda iyi idare etti. Hücüm olarak da anadolu takımlarına ezmesi haricinde Trabzonu da ezmişti. Kadronun hücüm hattı kuvvetliydi evet ama dediğim gibi hiç sağlıklı kalamadılar.Rotasyon da hiç olmayınca bir yerde patladı. İkinci yarıda da hem Ersun çok kötüydü, Jailson ısrarıyla ve oynattığı oyunla kendini bitirdi., hemde olağandışı durumlar yaşanınca bir anda koptuk şampiyonluktan.Erol'a verilen kadroyla şampiyon olurdu bence ama önemi yok tabiki. Hataları oldu ve başarısız da oldu sonuç olarak. Artık yabancı bir hocayla uzun yıllar süren bir birliktelik kurmak lazım.
  4. Controlled Frenzy
    28-06-2021 23:57
    Controlled Frenzy
    Abi yapma ya, ben hic begenmedim ersun hocanin 2. Donemini, iceride berbat anadolu takimalrini ezmek haric bir sey goremedim. Taktik teknik 0, hurra saldiri. Ilk doneminde cok kontrollu ama ayni zamanda acayip istahli bi ofans takimi yapmisti, bi de jailson dirar vs ye katiliyorum da hucum hatti da epey iyiydi..
  5. America's Hardcore Icon
    28-06-2021 23:51
    America's Hardcore Icon
    Ersun hocaya yazik oldu.İlk yarida oynattigi top ozledigimiz hucum futboluna yakındı.İşler bir anda kotuye gitti.Kadro sadece ilk 11 olarak iyiydi bence.İlk 11de de savunma hatti cok kotuydu
    O savunmayla ilk yariyi iyi goturdu.İlk 11 iyi olsa da o ilk 11 hic saglikli kalamadi.Moses, Garry, Kruse vs surekli sakatlandilar.Genel anlamda kotu kadroydu.Dirar sol bek Jailson stoper oynadi tum sezon vs. Ersun hocayi Jailson inadi bitirdi.Geriden oyun kuracagim aşkı icin cok gol yedik bireysel hatadan.Erola verilen kadroya bakınca Ersuna haksızlık ettik bence biraz.İkinci yarıdaki hakem hataları da cabası.Bu kadroyu ucururdu bence gecen sene.Yakın donemde degil ama bir 5 Yıla 3. Ersun donemi gormek isterim .d
  6. Controlled Frenzy
    28-06-2021 23:20
    Controlled Frenzy
    Ersun hoca da bence ikinci geldiginde yapamadi o isi, kontrollu hucum futbolu lazim. Ersun hoca her deplasmanda dokuldu resmen, kadro da iyiydi bence.
  7. America's Hardcore Icon
    28-06-2021 23:18
    America's Hardcore Icon
    Dengeciye varim gerektiginde savunma futbolu oynatilmali tabiki.Onemli olan genel anlamda hucum oynatmalari.Pereira iyi veya kotu o kadroyla olamadiginda kotu denmesi normal.Mehmet Topal-Josef tandemi de faciaydi.Artik ozledik, hucum futboluna ihtiyacimiz var.
  8. Controlled Frenzy
    28-06-2021 23:12
    Controlled Frenzy
    Abi pereira yine winnerdi ya, ben o adama cok kizamiyorun hele hele transfer ettirdigi adamlarin hepsini kar ile sattik. Ama takintili ve kafasi bozuk bi adamdi.

Hucumcu olarak fonsecayi da sayamam ki hen ya, dengeci bence.
  9. America's Hardcore Icon
    28-06-2021 23:02
    America's Hardcore Icon
    Yok reis oda Pereira gibi diyorlar.Hatta Oly ile aldığı şampiyonluk bile çoğu taraftarın gözünde çok hoş karşılaşmayan bir şampiyonluk diye duydum savunma futbolundan dolayı.Kaliteli bir hücüm hocası olsun artık da çok yüksek kalibreli olmasa da razıyız.Aykutu bende affedemiyorum Fenerbahçenin bu kötü günlerinde büyük katkısı var. Kısa vadede başarılı gibi dursa da uzun vadede çok şey götürdü genler bakımından.
  10. Controlled Frenzy
    28-06-2021 22:55
    Controlled Frenzy
    Heh bak iyi dedin genlerle oynadilar. O aykutu affedemiyorum abi bu adam sindirdi klubu resmen ya. Silva bence daha ofans agirlikli ya, oynatmayi dener gibime geldi..

Forum Yasal Uyarı