GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Bonez Crusher ile UltimateOpportunist arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 10 arasında 56
  1. UltimateOpportunist
    13-10-2018 10:48
    UltimateOpportunist
    Vayy nasılsın bayağıdır görüşmüyoruz.
  2. UltimateOpportunist
    22-03-2016 09:45
    UltimateOpportunist
    Aynen o bölüm, o bölümü izlemen lazım olayları anlamak için. O adamın olduğu bölümdü o.
  3. Bonez Crusher
    21-03-2016 22:14
    Bonez Crusher
    Daryl'ın motorunu ve silahını çalan adamı hatırlamadım ben ya. Bu sezon bir bölüm atlamıştım o bölümde mi oldu acaba? Abraham, Daryl ve Sasha'nın olduğu bölümü izlememiştim. 5 veya 6. bölüm.
  4. UltimateOpportunist
    21-03-2016 21:18
    UltimateOpportunist
    Glenn yerine Carol ölecek kesin. Çizgi roman da Denise yerine Abraham o şekilde ölüyor zaten. Geçiştirme değildi ya. Daryl'ın arbaletini ve motorunu çalan adamı gördük. Negan yavaş yavaş geliyor.
  5. Bonez Crusher
    21-03-2016 19:20
    Bonez Crusher
    İzledim bende şimdi bölümü. Sezonun en kötü 2-3 bölümünden biri. Her bölüm aksiyon demiyorum ama bölüm sayısı zaten azken böyle geçiş bölümleri olmuyor. Her sezon 23 bölüm falan olsa bari. Carol'a uyuzum ya. İnşallah onun yüzünden bir şey gelmez bizimkilerin başına.
  6. UltimateOpportunist
    21-03-2016 18:18
    UltimateOpportunist
    Kimin öleceğini çok belli ettiler bence bu bölüm. Güzel bölümdü. İzleyince tartışırız.
  7. Bonez Crusher
    21-03-2016 08:36
    Bonez Crusher
    Daryl'ı öldürmezler ya. Dizinin en sevilen oyuncusu. Ben ihtimal vermiyorum. Dizinin sonunda herkes ölecekmiş bir tek Rick ve Carl kalacakmış zaten. Çizgi romanda öyle. Judith'de olabilir.

Bölümün başına baktım. Okul var. 5-6 dakika yavaş başladı. Duygusal olacak galiba bu bölümde. Okuldan gelince izlerim bende. Sen izle spoilersiz yaz yorumlarını bana.
  8. UltimateOpportunist
    21-03-2016 01:17
    UltimateOpportunist
    Daryl diyen kesim de var. Hatta birkaç spoiler aldım ama yalan büyük ihtimal. Negan sezon finaline kadar gözükmez ama gizemli olaylar döner bence bu son 2 bölüm. Kimi yiyecek acaba Negan, grubuna bu kadar hasar verdiklerine göre bayağı bir kişi indirecek anlaşılan. Bende 1 ve 2. sezonun yeri çok ayrı, 4. sezonunda Vali'nin olduğu kısımlar çok iyiydi, 5 Terminus harici çokta iyi değildi ama 6 gerçekten muhteşem. Ben az sonra yatacağım, bölümü izlediğimizde konuşuruz detaylı bir şekilde veya sen cevabını ver ben sabah girdiğimde yazarım.
  9. Bonez Crusher
    21-03-2016 01:05
    Bonez Crusher
    Güncele yetiştim bende sabahı bekliyorum. Belki erken kalkıp okula gitmeden izlerim. Okulda 1 saat arada Wi Fi bulursam da izlerim. Bu sezon çok sağlam. Dizinin en iyi sezonu bence. Geçen sezonun ağır ilerleyişi ve dramı çok sıkmıştı. Negan bir sonraki bölüm gelir mi bilmiyorum. Sezon finali diyorlar. Bu sezon Glenn ölecekmiş galiba.
  10. UltimateOpportunist
    21-03-2016 00:55
    UltimateOpportunist
    Bence 6. sezon en iyi sezonlardan bir tanesi. Ben şu son bölüme kadar bir tane bile kötü bölüm izlemedim bu sezon. Jessie'ye çok üzüldüm o bölüm. Devamında da müthiş olaylar var. Negan geliyor yavaş yavaş. Sabahı iple çekiyorum izlemek için.

Forum Yasal Uyarı