GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

rawisjericho ile OhMyMind arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 10 arasında 11
  1. rawisjericho
    07-02-2020 01:45
    rawisjericho
    Hahaha uyuyorsan yarını da beklerdim yahu Ama kadın güreşi = OhMyMind, bu canavarı sen yarattın
  2. OhMyMind
    07-02-2020 01:26
    OhMyMind
    Yatakta yatar pozisyondan kalkıp ciddili pozisyona geçerek yazmaya başladım cevabı o derece yani
  3. rawisjericho
    11-01-2020 00:37
    rawisjericho
    Hahaha evet işte benim de demeye çalıştığım buydu Maalesef benim bu yazdığımı ciddi bir davranış olarak gösterenler var. İş bu noktaya geldi ne yazık ki, umarım toparlanırız ve bu içeriklerden kurtuluruz..
  4. OhMyMind
    11-01-2020 00:31
    OhMyMind
    Çok güvenilir kaynak dediğin hesabın 1k takipçisi vardı, haber de yalan çıktı haliyle. Ben her güreş izleyicisi için ayrı olarak bir hesap açmak kaydı ile toplamda 50M+ Twitter hesabına sahibim, hepsinden de farklı haber yapıyorum. Çoluk çocuk da meydanda gazeteciyim diye at koşturur olmuş. Hey gidi hey, ne günlere kaldık.
  5. rawisjericho
    11-01-2020 00:28
    rawisjericho
    100 takipçili, çok güvenilir Twitter hesapları var. Ben hep oradan okuyorum ve yazılan her şeye kayıtsız inanıyorum. Bir gün gerçekmişçesine koşa koşa forumda da paylaşırsam tamamdır bence. Hatırlarsın partide Khan ile kavga etmişlerdi çok güvenilir bir kaynağa göre.
  6. OhMyMind
    11-01-2020 00:24
    OhMyMind
    Meltzer denen paralı kalem zaten yeterince kepaze etti kendini. Şirketin içinden bilgi sızdırmak nedir, oldu olacak gazete de yayınlasın. Güreş haberciliğinin doğasına aykırı bu. Twitter kullanalım, kullandırtalım.
  7. rawisjericho
    11-01-2020 00:21
    rawisjericho
    Ben Meltzer'in dekontlarını yayınlayacaksın sanmıştım ama bu da yeterince skandal.. jdjsfjkdkjfsd
  8. OhMyMind
    11-01-2020 00:20
    OhMyMind
    Ne olacak Shadid Khan'ın para karşılığı bana söylettiği yalanlarrrrrrr. Paralar baya bi yatmadı ben de koyverdim ondan unuttum şifreyi fkdkkdkdkd
  9. rawisjericho
    11-01-2020 00:03
    rawisjericho
    Ne var o Twitter hesabında?? Kamuoyu aydınlanmak istiyor!1
  10. OhMyMind
    02-01-2020 18:22
    OhMyMind
    Ben teşekkür ederim. Esas ben forumda senin gibi üyeler bulunduğu için varlığını sürdürüyorum. Böyle düşünmen de çok hoşuma gitti. İyi ki varsın.

Forum Yasal Uyarı