GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

PsycoKiller ile Bonez Crusher arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 10 arasında 30
  1. Bonez Crusher
    31-10-2015 17:48
    Bonez Crusher

Hacı şu fotoğrafın 150x300 halini yapabilir misin? Benim profil kapalı avatarlar bölümüne atarsın.
  2. PsycoKiller
    15-05-2014 17:55
    PsycoKiller
    Şuan bilmiyorum ama kesinlikle Liverpool'a hayatını adayan biri olmalı.Belki altyapıdan çıkar.
  3. Bonez Crusher
    15-05-2014 17:53
    Bonez Crusher
    Aynen öyle sadık taraftarları var. Ama sattığımız yıldızlar büyük gerçekten. Torres'in o eski halinden eser yok şimdi. Belki biz satmasaydık bizde de aynı form düşüklüğünü yaşayacaktı. Sence Gerrard'tan sonra, Liverpool'un kaptanı kim olmalı? İleride
  4. PsycoKiller
    15-05-2014 17:51
    PsycoKiller
    Çok sağdıklar.Hele Liverpool yönetiminin borçlardan dolayı Xabi Alonso,Mascherano,Torres gibi yıldızları sattığında yine takımlarını desteklediler.İlk sekize giremediklerinde de desteklediler.
  5. Bonez Crusher
    15-05-2014 17:46
    Bonez Crusher
    2011-2012 bizim için 2000-2002 seneleri gibi. Gerçekten takım ruhunu Galatasaray'da en çok o zaman hissettim. Şimdi sanki para almak için çıkıyorlarmış gibi. Zevksiz futbol oynuyorlar. Ama ne bileyim hani 2 - 0'dan 4- 2 yapmaları, taraftarları falan takıma bağlıyor .Liverpool'un taraftarlarını nasıl buluyorsun?
  6. PsycoKiller
    15-05-2014 17:44
    PsycoKiller
    Ben Galatasaray maçlarını izlerken keyif alamıyorum.İngilterede adamlar maçtan keyif aldırtıyorlar.Türkiye'de ise maçtan soğutuyorlar.2011-2012 sezonun keyfini alamıyorum.O sezon Galatasaray tek kale oynardı.Fenerbahçe'ye top göstermiyordu.
  7. Bonez Crusher
    15-05-2014 17:40
    Bonez Crusher
    Kesinlikle doğru söylüyorsun. Hani 1 maçını izleyen takıma hayran olur. Tıpkı Galatasaray gibi.
  8. PsycoKiller
    15-05-2014 17:39
    PsycoKiller
    Aynen Gerard böyle giderse öyle olacak.Liverpool'un çok farklı bir dünyası var.İnsanı kendine çekiyor.Her futbolcunun oynamak isteyeceği bir yer.
  9. Bonez Crusher
    15-05-2014 17:37
    Bonez Crusher
    Ben de gitmem. Ben de Gerrard'ın yerinde olsam şampiyon olana kadar emekli olmam. Gerekirse Giggs gibi 40 yaşın kadar. Şu da var Suarez'in içinde Liverpool sevgisi en az Gerrard kadar var.
  10. PsycoKiller
    15-05-2014 17:35
    PsycoKiller
    İnşallah gitmez.Geçen sezon Gerard zor tutmuştu.Cristal Palace maçından sonra ağlamıştı.Suarez yerinde olsam.Şampiyon olana kadar gitmem.

Forum Yasal Uyarı