GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

King of Swing ile Controlled Frenzy arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 6 arasında 6
  1. Controlled Frenzy
    06-06-2021 22:05
    Controlled Frenzy
    Abi kesin 1. Lik bizdeydi o tusa basmasa ya, kopan bir sey yok ama buyuk balik kacti malesef. Fransa da duzlugu olan motoru one cikaran pist. Lastik isitma isini halletmemiz lazim...
  2. King of Swing
    06-06-2021 22:04
    King of Swing
    Gördüm ya, çok büyük balık kaçmış oldu bence de. 2018 Almanya'nın birebir aynısı olacaktı yarış içi bakımından. Pozisyona tekrar baktım da, blokaj olmasa çok rahat 1.ymiş hatta Perez bari 2.lik gitmesin diye Hamilton'u bırakıp Vettel'e kapanmış. Teknik açıdan da Frenleri ısıtmak için kullanılan bir butonmuş, %50'lik ayarı %70'e çıkarıyormuş frenleri kilitleyip ısıtmak için hatta pitlerde de kullanılıyormuş. Olacak iş değil hakikaten.
  3. Controlled Frenzy
    06-06-2021 21:45
    Controlled Frenzy
    Abi ya totonun dedigini duydun mu hamilton yanlis tusa basmis o gecis aninda. Cok yazik oldu cokkk
  4. Controlled Frenzy
    22-04-2020 23:07
    Controlled Frenzy
    gidiyor abi, ne hayallerle geldi ne hayallerle gidiyor
  5. King of Swing
    22-04-2020 23:04
    King of Swing
    Bende çok mutlu oldum,bizimki spinmaster olmasa iyiydi gerçi .
  6. Controlled Frenzy
    22-04-2020 22:52
    Controlled Frenzy
    hocam saygılar.. f1 i bu denli tartışmayı özlemişim..

Forum Yasal Uyarı