GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Windham Lawrence Rotunda ile Xenophobia THE Simurgh arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 10 arasında 34
  1. Windham Lawrence Rotunda
    29-03-2020 01:33
    Windham Lawrence Rotunda
    sevdim seni rocky
  2. Xenophobia THE Simurgh
    29-03-2020 01:32
    Xenophobia THE Simurgh
    Cevaplıyorum.

Hayır. Her gün aynı karakter ve yüz boğar beni. Zaten bir kez yaşayacağım, salaklık olarak görüyorum. Bağlanmadan ipi kesmek çok daha iyi.
  3. Windham Lawrence Rotunda
  4. Windham Lawrence Rotunda
    17-03-2020 21:43
    Windham Lawrence Rotunda
    Şu durumda yurtdışı bence de en mantıklısı gibi. Bir hukukçu olarak yurtdışı imkanının en mantıklı yolu da deniz ticareti hukukuna ya da devletlerarası hukuka yönelmekten geçiyor. Hakkımızda hayırlısı olsun.
  5. Xenophobia THE Simurgh
    17-03-2020 21:39
    Xenophobia THE Simurgh
    Ya okul okumayı bile işkence olarak gören ben için bunlar için çabalamak hayalden de öte. Tabii ileride fikir değişikliğine müsait de olabilirim. Sonuçta bir statü sağladığı açık. Ülkenin durumuna bağlı olmakla beraber şimdilik avukat olup keyfime bakmak ilk tercihim. Zaten yurtdışı için farklı fırsatlar oluşturmayı da planlıyorum. Durumum müsaitken tamamen yırtabileceğim durum olursa salarım okulu mesleği falan. Ama her türlü altın bilezik olarak koluma takacağım yani.
  6. Windham Lawrence Rotunda
    17-03-2020 21:36
    Windham Lawrence Rotunda
    Normalde 3 olman lazımdı yani, üzdü. Benim de 4 senede bitirebilip bitiremeyeceğim bir muamma, umarım bitirebilirim. :d Hakim/savcılık mı istiyorsun yoksa avukatlığımı yapar keyfime bakarım mı diyorsun?
  7. Xenophobia THE Simurgh
    17-03-2020 21:33
    Xenophobia THE Simurgh
    Ben ilk yıl Kültür’e %50 bursla girip keyfime baktım. 27K sıralama falan mı neydi. Doğal olarak kaldım. Son 3-4 ay okulu salıp biraz ders çalıştım. Ankara ya da İst üni denedim ama puan kırıldı yarıya düşünce Marmara oldu. Geçen yıl geçtim. 2.sınıfım ama bu yıl da kalacak gibiyim. Benden önce bitirirsin.
  8. Windham Lawrence Rotunda
    17-03-2020 21:29
    Windham Lawrence Rotunda
    Lise bitene kadar ben de senin mottonla paralel ilerliyordum ama üniversitede hakikaten çalışmadan olmuyor ya. Bu sene sosyal hayatıma bayağı öncelik tanıyorum zaten, yoğunluğum bayağı az. Haftada sadece 2 gün dersim var, kalan günler bana ait. Bu arada kaçıncı sınıftın sen?
  9. Xenophobia THE Simurgh
    17-03-2020 21:25
    Xenophobia THE Simurgh
    Yok, yas tutma zaten. Bu saatten sonra önüne bak, dersleri falan da fazla sıkmadan tutun. Bir tane gençliğin var. Ben lisede çok çalışan tiplerden nefret ettiğim için öyle takılıyorum. Gerçi ben direkt çalışan tipleri pek sevmem. Salt zekaya inanıyorum. Tabii ünide pek işe yaramadı. Çalışmayana ekmek yok sistemi.
  10. Windham Lawrence Rotunda
    17-03-2020 21:22
    Windham Lawrence Rotunda
    Norm Ender ve yeni okul trapperlar dışında müzik zevkimiz gayet uyuşuyor aslında. Farazi V Kayra’yı ben de çok severim mesela.

Sayısal okumak konusunda büyük hata yaptım ya, bu konuda kim ne dese haklıdır. 11. sınıfta eşit ağırlık seçecektim ben ama ergenlik yaparak yok ben yalan söylemem, yok onun bunun avukatlığını yapamam diyerek vazgeçtim. Ailem ve hocalarım eğer sayısal yerine EA okusaydın çok rahat derece yapardın dedikleri zaman hepten pişman oldum. Ama sonuçta olmak istediğim yerdeyim, geçmişin yasını tutarak geleceğimi inşa edemem.

Forum Yasal Uyarı