GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

The Peep's ile LeonardoAraujo arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 10 arasında 12
  1. The Peep's
    27-11-2019 18:27
    The Peep's
    Sistem teknik açıdan buna izin veriyor şuanda.
  2. LeonardoAraujo
    27-11-2019 18:24
    LeonardoAraujo
    Yasaklı listemdeki biri "bölüm moderatörü" olduğu için listeden çıkarılmış ve engelleyemiyorum. Normal moderatör olsa anlarım da sırf inceleme moderatörü oldu diye başka bir konunun altında mesajlarını görmek zorunda olmam çok saçma. Buna bir çözüm getirilebilir mi?
  3. The Peep's
  4. LeonardoAraujo
  5. The Peep's
    11-08-2019 22:23
    The Peep's
    Link atar mısın?
  6. LeonardoAraujo
    11-08-2019 13:08
    LeonardoAraujo
    Benim bu hesaptan önce açıp hiç kullanmadığım " Leonardo Araujo" nickli bir hesabım vardı. Az önce arama kısmında mesajlarımı ararken hatırladım varlığını. Eğer mümkünse hesabı silin. İleride fark edilip yanlış anlaşılma olmasın diye yazıyorum.
  7. The Peep's
  8. The Peep's
    18-07-2017 01:10
    The Peep's
    Buna benim yapabilecek bir şeyim yok.
  9. LeonardoAraujo
    18-07-2017 01:02
    LeonardoAraujo
    Lafım zaten sana değil haklılık payın çoğunlukta.Ben RPG nasıl oynanır bilmeden 3 günlük olayı yeni duymuş olan, 3 gün önce yaşanan olaylar öncesi forum üyeleri için bir şeye emek veren ekipten birkaç kişinin emeklerini umursamadan bu olayı bile bilmeyip nasıl sıva yaparım diye bu videoyu hazırlayıp forumun çoğundan linç yiyeceğini bilmesine rağmen forum ortamında paylaşmasından rahatsızlık duydum.Ki ayrıca ekipte sizin yönetim olarak tartıştığınız Deniz'ler dışında insanlar da var.Onlara da saygısızlık yaptı.
  10. The Peep's
    18-07-2017 00:45
    The Peep's
    Rpg, forum ayrı mekanizmalardır, senin burda işin ne çık git, biz kendi kararımızı kendimiz tayin ederiz, burası bizim yerimiz senin borun forumda öter vs. tiplerle beraber çalışmak mümkün değil.

Ayrıca video çok komik.

Forum Yasal Uyarı