GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cookie ile Mike The Miz arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 51 ve 60 arasında 154
  1. Cookie
    17-08-2018 22:12
    Cookie
    Sınıfın ortamına dayanamıyorsam bu ülkenin altında kalırım. Yeni bir umut dedik.. olmadı. Zaten bu saatten sonra olmaz da. Almanya'da yaşayan adamlar milliyetçilik yapıyormuş falan . Onlar orada rahat, Suriler burada rahat, ama bize hep bir şey oluyor ya.
  2. Mike The Miz
    17-08-2018 22:09
    Mike The Miz
    Gebersinler kusura bakma ama umrumda değil benim hayatımı karartanlar gebersin arkadaşım, istemiyorum zehir zıkkım ettiler gençliğimi ülkedeki kızlar desen ayrı hükümet desen ayrı abi bıktım çile çekiyorum genç yaşımda ya.
  3. Cookie
    17-08-2018 22:08
    Cookie
    Ben Müslüman adamım der şu yaptıklarına bir bak. Sen misin şimdi Müslüman? Bize Ateist diyorlar ama adamı Allah yaptılar. Böyle devam edemez. Biri buna ya çözüm bulacak, ama halk kabul etmeyerek yine AKP'ye oy verecek. Ya da öleceğiz.
  4. Mike The Miz
    17-08-2018 22:06
    Mike The Miz
    16 nisan'da Allah yaptılar zaten Erdoğan'ı müslüman olduklarını zannetmiyorum cumhurbaşkanına tapıyorlar.
  5. Cookie
    17-08-2018 22:05
    Cookie
    Laiklik kalkarsa kaçarım kral. Öyle bir şey olmasın demek isterdim ama bu millete bakınca... bu insanlar hak etmiyor. Bırak kalsınlar böyle. Onlar seçti, ben seçmedim ben istemedim. Artık yeter be kardeşim. Salın bizi. Kendi ülkemin insanından nefret eder oldum.
  6. Mike The Miz
    17-08-2018 22:04
    Mike The Miz
    Bu ülke cahil, 150 sene gerideyiz.
  7. Mike The Miz
    17-08-2018 22:03
    Mike The Miz
    Şaka bir yana Laikliği kaldırsalar bari tüm dünyaya rezil oluyor Ata'mın yönetim şekli.
  8. Cookie
    17-08-2018 22:02
    Cookie
    Monarşi mi getirecekler hacı abarttın lan . Sırf şu adamın oğlu olduğu için verirler kesin. Sonra monarşi ile yönetilir ülke. Öyle öyle gider ve Arap ülkesi oluruz. Ben ciddi ciddi bu ülkeden kaçmayı planlıyorum.
  9. Mike The Miz
    17-08-2018 22:01
    Mike The Miz
    Yada çocuğunu koyar nasıl olsa Neo Osmanlıcılık.
  10. Mike The Miz
    17-08-2018 22:01
    Mike The Miz
    Aday olmasa bile Cinali denen yazmayı dahi bilmeyen cahil, siyaset özürlüsü, gerizekalıyı getirecekler.

Forum Yasal Uyarı