GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Mark Henry Seveni ile The Dr. of Thuganomics arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 10 arasında 66
  1. Mark Henry Seveni
    28-06-2021 16:40
    Mark Henry Seveni
    Aynen baba amaç eğlenmek öyle yoksa vip oldum rep aldım falan filan boş. Yani kural koymalılardı en başta şmyle şöyle şeyler yazılmayacak diye ancak o zaman geçerli olurdu.
  2. The Dr. of Thuganomics
    28-06-2021 16:29
    The Dr. of Thuganomics
    Kardeşim senin birinci olman benim olmamdan daha değerli şiire sansür koyuyorsan sadece bana değil başka şiirde koyacaksın ki, terazi işlesin sorun değil ya, maksat eğlence olsun diye katıldım zaten.
  3. Mark Henry Seveni
    28-06-2021 16:20
    Mark Henry Seveni
    Reis valla senin şiirin hanımefendileri gerçekten yücelten güzel bir şeydi. Sanatta sansür olmaz yarışmada olsan tokatlardın. Oyun için sağol reis
  4. The Dr. of Thuganomics
    28-06-2021 15:59
    The Dr. of Thuganomics
    Oyum sana bizi aforoz ettiler uygunsuz diye adam y*vşaklar yazmış uygun görmüşler ilginç inşallah sen kazanırsın.
  5. Mark Henry Seveni
    26-06-2021 23:51
    Mark Henry Seveni
    Haklısın reis. Bu cevabı söylediğin iyi oldu kullanırım.
  6. The Dr. of Thuganomics
    26-06-2021 23:48
    The Dr. of Thuganomics
    Onları diyenlere Goldberg'inize bakın da geç gitsin.
  7. Mark Henry Seveni
    26-06-2021 23:44
    Mark Henry Seveni
    WWE'ye inat vücutları toparladı reisler. Bir maçları kesin var. Ama o zaman dedeler maça çıkıyorcular doluşup asabımı bozarlar.
  8. The Dr. of Thuganomics
    26-06-2021 23:35
    The Dr. of Thuganomics
    Gerçi abilerim eski power görünümleri kalmadı tığ gibi oldular maşallah karın kası gösterir halde olmuş Big Show abim.
  9. Mark Henry Seveni
    26-06-2021 23:32
    Mark Henry Seveni
    Valla bir şamarı yapıştırsak bile Shaq ve Big Show'u ringe gömeriz.
  10. The Dr. of Thuganomics
    26-06-2021 23:31
    The Dr. of Thuganomics
    Shaq gelse üçü ayna anda chokeslam yaparak birbirine ringi yıkarlar.

Forum Yasal Uyarı