GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Westron ile jonmoxley arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 10 arasında 89
  1. Westron
    24-05-2020 19:55
    Westron
    İyi bayramlar kankam.
  2. jonmoxley
    24-05-2020 19:17
    jonmoxley
    Knkam iyi bayramlar.
  3. jonmoxley
    22-05-2020 22:40
    jonmoxley
    Jordon push için nice seçim.
  4. Westron
    22-05-2020 22:22
    Westron
    Jordan her türlü kategoriden seviyor kardeşim.
  5. jonmoxley
    22-05-2020 22:20
    jonmoxley
    Kardeşim Nia fotoğraf atarak büyük hayal kırıklığı yaşadım Jordon büyük mü seviyor?
  6. jonmoxley
    20-05-2020 01:52
    jonmoxley
    Sercan gitmeme muhabet geçen hafta Şenol Güneş muhabbeti Bursaspor Aycan muhabbeti falan etki etti oylar da.

Yasin çok çakma durduğu için insanlar gözünde bir varlık olmayan ama Acun tarafında kollanan hatta ve hatta Taner muhabbet unutulsun diye kullandığı bir karakter Yasin finalde barış ile çıkacağı için Acun tarafından kullanılıyor işte.
  7. Westron
    20-05-2020 01:32
    Westron
    Sercan nasıl gitmedi hayretler içerisinde kaldım, tüm Türkiye ona oy atsa bile etki etmez la, kesin konseyden bir gün önce gece vakti çalılıklara girip cin suresi mi okudu anlamadım gitti arkadaş, başka açıklaması yok yani.

Ulan eskiden 3T efsane bir çardı ya, kimse onun yerini asla alamaz. Nerde o günler be, o zamanların Survivorunu daha çok seviyordum. Şimdi onun çin malı versiyonu gelmiş çok sevimsiz bir karakter, birde sözde 3T nın Kıbrıslı aksanını yapmaya çalışıyor klasik Diyarbakırlı herif, aşırı itici bir eleman, ben bu herifin gitmesinden yanaydım zaten, ulan Ceyhun gibi adam gibi adamı bile göndermeyi başardı it herif, delikanlı gibi adam bile gitti.
  8. jonmoxley
    19-05-2020 23:34
    jonmoxley
    Kardeşim aynı duygu içerisindeyim adam alfa bir kişi Survivor bu saaten sonra çekilmez. Millet iki kelime yapamayan çakma Taner destekliyor. Böyle aklı başında kişilerin harcıyorlar yazık.
  9. Westron
    19-05-2020 23:30
    Westron
    Aga be Edge ADAYA VEDA etti.

10. jonmoxley
    18-05-2020 20:18
    jonmoxley
    Karısını elinden al. Koy ringe yatak Lita yaptığın muamele istiyoruz.

Forum Yasal Uyarı